هری و مگان رسما پایان وظایف سلطنتی خود را

مرکز ایالت واشنگتن را coronavirus شیوع یک اخلال به روز رسانی وضعیت.

زندگی مرکز مراقبت از Kirkland, Washington, خارج از سیاتل دیده است 15 از ساکنان آن پس از مرگ پیمانکاری COVID-19 و ده ها تن از کارگران آن پناهگاه بد افتاده. این مرکز باقی مانده 55 ساکنان در حال رفتن به آزمایش این ویروس و در حالی که تنها شش نفر از آنها در حال حاضر بیمار است که لزوما به معنای خوب اخبار نیویورک تایمز گزارش.

به عنوان بار آن را مراقبت از زندگی “تا به حال دیده می شود برخی از ساکنان از هیچ علائم به مرگ فقط در یک ماده از چند ساعت.” “این تعجب آور و تکان دهنده به ما که ما را دیده اند که سطح تنش از علائم به مرگ” گفت: تیم Killian یک سخنگوی خانه سالمندان است. تلاش برای جلوگیری از گسترش از زندگی مراقبت به خوبی پیش نمی رود یا به عنوان شاهد 70 از مرکز 180 کارگران از بیمار که از یکشنبه اما “به اندازه کافی وجود ندارد کیت های آزمایش و در عین حال برای آنها” این بار ، سه نفر از کارگران بستری شده بود و یکی از آنها آزمایش مثبت برای COVID-19.

این مهم است به یاد داشته باشید واشنگتن گزارش کرده است فقط سه مرگ و میر ناشی از کروناویروس که نمی شد به خانه سالمندان. زندگی مراقبت در منزل برای افرادی که مسن هستند یا دوره نقاهت بعد از بیماری بنابراین کسانی که فوت کرد به احتمال زیاد تا به حال سیستم ایمنی ضعیف تر بودند و بیشتر مستعد ابتلا به COVID-19. “کودکان و نوجوانان و بزرگسالان بسیار خوبی انجام داده اند از نظر بهبود تا کنون” دکتر جرمی فاوست یک اورژانس پزشکی دکتر در Brigham و بیمارستان زنان در بوستون یادداشت به ABC News.

واشنگتن دومین شماره از هر دو COVID-19 مرگ و میر و موارد در میان تمام کشورهای ایالات متحده آمریکا در حالی که نیویورک 142 موارد و صفر و میر. کاترین Krawczyk

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>