هارلم جهانگرد فرفری نیل می میرد در 77

در ایتالیا بیش از 5000 کارکنان مراقبت های بهداشتی — پزشکان و پرستاران و تکنسین ها و امدادگران — تبدیل شده اند آلوده به COVID-19 coronavirus پس از آن برای اولین بار پدید آمده در این کشور در ماه فوریه با 41 مرگ.

بیشتر آلوده شدند در حالی که مشغول به کار در مناطق شمال ایتالیا مناطق سخت ترین ضربه از coronavirus هنگامی که آن را برای اولین بار آغاز شده ، در آن روز های اولیه مراقبت های بهداشتی کارگران را به اندازه کافی تجهیزات حفاظتی. “آن را به عنوان اگر یک طوفان ما” روبرتو Stellini, یک دکتر در برشا گفت: نگهبان. “مشکل این است که در زمانی که این طوفان ما آمادگی شاید نادیده گرفتن آنچه ممکن است عواقب. برخی از مرده پزشکان بودند که درگذشت در ابتدای اضطراری هنگامی که ما می دانستم که هیچ چیزی در مورد این طوفان است. من می دانستم که برخی از آنها. در حال حاضر ما در حال آماده تر است و ما به مبارزه ادامه خواهد داد.”

همانطور که از پنج شنبه شب وجود دارد 80,500 تایید coronavirus موارد در ایتالیا. پزشکان می گویند سلامت روان رنج می برند و آنها در حال مبارزه با شرایط کاری خود را. یک دکتر در لومباردی به نام آنا گفت: نگهبان او است “مشغول به کار در یک زمینه من هرگز تصور به عنوان یک دکتر. اما هنگامی که شما ببینید COVID-19 بيمار بالاتر از همه هنگامی که شما ببینید که چگونه آنها می میرند و در تنهایی کامل و سپس شما را فراموش کرده ام در مورد خود و خستگی. هر پزشک نیز وضعیت شخصی خود را. برای مثال, من را دیده اند و نه فرزندان من به مدت پنج هفته.”

یک مطالعه که به تازگی منتشر شده در مجله لانست نشان داد که در هوبئی چین که در آن COVID-19 شیوع آغاز شد 70 درصد از کارگران بهداشت در حال تجربه استرس شدید 50 درصد گزارش شده احساس افسردگی 44 درصد دارای اضطراب و 34 درصد باید بی خوابی است. روانشناسان بر این باورند ایتالیایی مراقبت های بهداشتی کارگران خواهد شد به احتمال زیاد همان مسائل را در همان سطح است. کاترین گارسیا

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>