هامبورگ دادگاه بر علیه قوانین مدرسه نقاب و برقع بان

حکم متوقف مدرسه تلاش برای ممنوعیت 16 سال از پوشیدن کامل چهره حجاب در کلاس. دولت آموزش و پرورش سناتور در حال حاضر خواستار تغییر دولت به قانون است.

هامبورگ دادگاه اداری در آلمان حکومت شنبه در برابر تلاش برای منع 16-از پوشیدن نقاب در طول classtime.

هامبورگ مقامات آموزش و پرورش قبلا دستور داد دختر را به اطمینان حاصل شود که او دختر نمی پوشیدن حجاب در مدرسه.

بیشتر بخوانید: آلمان محافظه کاران تجدید خواستار ممنوعیت برقع

دولت قانون نیست و در حال حاضر اجازه مقامات به اعمال چنین ممنوعیت دادگاه در بیانیه ای گفت. این دختر بچه که در حال مطالعه خرده فروشی است “حق بی قید و شرط حفاظت از آزادی از دین” گفت: این بیانیه است.

حاکم است که نمی توان به دادگاه تجدید نظر در حال ملاقات با برخی از چالش ها است. هامبورگ اجتماعی-دموکراتیک آموزش و پرورش سناتور روابط Rabe گفت که برای اجرای این ممنوعیت او به دنبال تغییر دولت قانون است.

“مهم نیست که چه فرهنگ یا دین تجویز هر کس را نشان می دهد چهره خود را آشکارا در مدرسه” او گفت:, با توجه به پخش عمومی NDR.

بیشتر بخوانید: اتریش ممنوعیت مسلمان با روسری در مدارس ابتدایی

با توجه به Rabe مدرسه اقتدار معتقد است این مهم است که کودکان و افراد جوان از همه فرهنگ ها و ادیان می توانید با شرکت در درس یک برابر راه. هنگامی که چهره کاملا محجبه یک خط در حال عبور است که باعث می شود موفق فرایند یادگیری غیر ممکن است, او گفت:.

گسترده تر بحث

آلمانی آموزش قوانین ساخته شده در دولت و نه فدرال و سطح اما در مورد harkens به یک بحث گسترده تر در سراسر کشور در مورد نقش کامل چهره حجاب در کلاس درس.

بیشتر بخوانید: دانشگاه کیل ممنوعیت کامل چهره حجاب در کلاس های درس

سیاستمداران آلمان را محافظه کار اتحادیه دموکرات مسیحی (CDU) به حزب دموکرات آزاد آلمان (FDP) و راست جایگزین برای آلمان (AfD) همه ابراز پشتیبانی از نقاب و برقع بان کی مون در گذشته است. در یک مورد اخیر دولت مجلس در همسایه, Schleswig-Holstein موفق به تصویب ممنوعیت کامل چهره حجاب در دانشگاه ها و کالج ها در روز دوشنبه پس از یک حزب سبز رای در برابر آن است. حزب سبز اما تقسیم شده است در مورد این مسئله با برخی نیز علاقه ممنوعیت پوشاک است که به طور کامل پوشش چهره یک زن.

در سال 2018 ایالت نوردراین-وستفالن در آمد زیر آتش برای خود طرح ممنوعیت دختران زیر سن 14 سالگی از پوشیدن روسری یا مانتو در مدرسه.

DW می فرستد یک انتخاب روزانه از اخبار و ویژگی های. ثبت نام در اینجا.

lc/ng (AFP epd)

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

ایندکسر