Hachette کارکنان راه رفتن در اعتراض به وودی آلن, خاطرات

ده ها تن از Hachette Book Group, کارکنان صحنه از یک پیاده روی در تظاهرات روز پنج شنبه در پی بحث پیرامون شرکت چاپ و نشر آینده انتشار وودی آلن خاطرات.

“این بعد از ظهر های بزرگ مرکزی انتشارات کارکنان در حال قدم زدن به بیرون از Hachette نیویورک در اعتراض به انتشار وودی آلن خاطرات” کارکنان در بیانیه ای گفت.

“ما ایستاده در همبستگی با رونان فارو, دیلن فارو و بازماندگان تجاوز جنسی.”

حدود 75 نفر از کارکنان متعدد Hachette چاپی در زمان به نیویورک راکفلر پلازا برای حمایت از روزنامه نگار رونان فارو که فقط قطع روابط با ناشر پس از کشف که Hachette که کتاب منتشر شده خود را گرفتن و کشتنشد و انتشار خود را از پدر جدا خاطرات را به عنوان به خوبی.

دیلن فارو دیده می شود در سال 2016 در نیویورک متهم کرده است او پدر خوانده وودی آلن از نظر جنسی سوء استفاده از او به عنوان یک کودک. آلن اتهامات را رد کرده است. (اوان Agostini/تالار گفتگو/آسوشیتد پرس)

Farrow ایستاده بود توسط خواهر دیلن که او را متهم خوانده پدر آلن از نظر جنسی سوء استفاده از او به عنوان یک کودک. آلن اتهامات را رد کرده است.

روز دوشنبه Grand Central, انتشار یک خروجی از Hachette اعلام کرد که این امر آزادی آلن کتاب بموقع هیچ چیزدر مارس 7.

نیویورک تایمز به دست آمده Farrow ایمیل محکوم Hachette اجرایی مایکل Pietsch برای کار بر روی آلن کتاب در حالی که در حال ویرایش گرفتن و کشتن.

‘من نمی توانم در وجدان کار با شما را هر بیشتر. تصور کنید این بودند که خود را خواهر’ Farrow گفت: Hachette. (تد Shaffrey/آسوشیتد پرس)

“سیاست خود را از سرمقاله استقلال خود را در میان چاپی نیست و از بین بردن شما را اخلاقی و تعهدات حرفه ای به عنوان ناشر گرفتن و کشتنو به عنوان رهبر یک شرکت خواسته شده برای کمک به تلاش های توهین آمیز مردان برای ماست مالی کردن جنایات خود” Farrow نوشت.

“بدیهی است که من نمی توانم در وجدان کار با شما را هر بیشتر. تصور این بود که خواهر خود را.”

این روزنامه نگار به دنبال یک توییت گفت: ناشر نیست “واقعیت بررسی” آلن کتاب و که دیلن تا به حال شده است تماس گرفت.

دیلن فارو در زمان به توییتر در میان اخبار از اعتصاب و گفت که او “باور نکردنی ضعف و فوق العاده سپاسگزار برای همبستگی نشان داد از @HachetteUS و @littlebrown کارکنان امروز. از ته قلب از شما سپاسگزارم.”

Grand Central انتشار و کمی قهوه ای و شرکت — تقسیم Hachette که منتشر شده “بگیر و بکش” — و نه بلافاصله در پاسخ به درخواست دهید.

Farrow را گرفتن و کشتن موضوع Harvey Weinstein بود و به تازگی به جرم تجاوز به عنف و تجاوز جنسی و به طور بالقوه چهره 29 سال در زندان است.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>