حمله مسلحانه به بورس در کراچی پاکستان

(پاکستان) — پولیس پاکستان می گویند تعداد نامعلومی از افراد مسلح را در حمله به پاکستان بورس در جنوب شهر بندری کراچی مرکز تجاری کشور.

Rizwan Ahmend یک مقام پلیس در صحنه حمله می گوید: افراد مسلح افتتاح شد آتش سوزی در ورودی و وارد بورس زمینه. آن را بلافاصله شناخته شده که چگونه بسیاری از افراد مسلح درگیر هستند و این که آیا آنها قادر به ورود به ساختمان خود را در روز دوشنبه حمله.

داخل بورس کارگزار یعقوب Memon می گوید که او و دیگران نشسته اند داخل دفاتر خود را.

به شدت مسلح نیروهای ویژه را احاطه کرده اند این ساختمان واقع در قلب منطقه مالی شهر, که در آن بانک دولتی پاکستان واقع شده است به عنوان به خوبی به عنوان مقر چندین ملی و بین المللی موسسات مالی.

محلی و ایستگاه های تلویزیونی در حال نشان دادن پلیس در تمام بدن زره پوش اطراف ساختمان اما هنوز اقامت در خارج بالا دیواره مرکب از بورس.

شازیه Jehan یک سخنگوی پلیس می گوید بمب اختیار تیم ملی نیز نامیده شده است به بورس ساختمان بود و در تلاش برای روشن ساختن مواد منفجره تهیه. وجود دارد هیچ دیگر جزئیات و سرنوشت حمله خواهد شد.

هیچ رهبر گروه داعش ادعا کرده است مسئولیت این حمله را.

کراچی بورس پاکستان بزرگترین و قدیمی ترین بورس, incorporated امروز با مبادلات در اسلام آباد و لاهور.

تماس با ما در [email protected]

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>