(بوستون) — یک گواتمالا خانواده به دنبال پناهندگی بوده است پیوست در ماساچوست پس از به چالش کشیدن جدایی خود را تحت مغلوب ساختن پیشی جستن دولت بحث برانگیز باقی می ماند در مکزیک پناهندگی روند.

اتحادیه آزادی های مدنی آمریکا از ماساچوست روز جمعه گفت که Maudy کنستنزا, Hanz مورالس و سه فرزند خود را ملحق شد یک روز زودتر در لوگان بوستون فرودگاه بین المللی پس از نزدیک به هفت ماه از هم جدا.

“من احساس فوق العاده ای شادی گفت:” مورالس گفت: در یک بیانیه ارائه شده توسط ACLU که هم نوشته شده یک ویدیو کوتاه از خانواده عاطفی مراسم. “من بسیار خوشحال می شود با همسر و دختران من, و من احساس امن چون من در یک کشور امن و با همه خانواده من. این یک نعمت بزرگ که خدا ساخته شده است ممکن است.”

ادامه مطلب: رئیس جمهور تهمت می خواهد پناهجویان به اقامت در مکزیک است. در اینجا این است که چگونه کار می کنند

حقوق مدنی گروه گفت: الحاق اتفاق افتاده پس از دولت فدرال به توافق برای حل و فصل یک دعوی آن را ثبت کرده بود در بوستون در دادگاه فدرال در خانواده طرف. آیتالله سیستانی گفت: از آن خواهد شد به دنبال در مورد رد جمعه. یک ایمیل به دنبال نظر فرستاده شد به ایالات متحده گمرک و حفاظت مرزی است که به نام در کت و شلوار.

خانواده است که در میان نزدیک به 60,000 پناهندگی پناهجویان که فرستاده شده اند بازگشت به مکزیک به عنوان یک نتیجه از رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن باقی می ماند در مکزیک سیاست که در زمان اثر در ژانویه 2019. مقامات آمریکایی را مورد تحسین قرار گرفته در این برنامه گفت: این کمک به طور قابل توجهی کاهش گذرگاه های مرزی غیر قانونی.

خانواده فرار کرده بود گواتمالا در سال گذشته پس از مورالس گفت که او به ضرب گلوله کشته شد و چهار بار. اما خانواده تقسیم کردن درست قبل از عبور از مرز به دنبال پناهندگی است. کنستنزا و دو دخترش بودند اجازه ورود به ایالات متحده به انتظار نتیجه پناهندگی خود را ادعا می کنند اما مورالس و 9 ساله و پسر بودند در بازگشت به مکزیک به صبر کردن در مورد آنها وجود دارد.

ACLU استدلال مغلوب ساختن پیشی جستن دولت جدید سیاست پناهندگی نقض خانواده در قانون اساسی فرآیند توجه و حمایت برابر حقوق.

مدنی و فعالان حقوق بشر گفت: آن را غیر قانونی است به مردم ارسال به کشورهایی که آنها را مورد آزار و اذیت و شکنجه و مهاجران ترس برای ایمنی خود را حق دیدن یک قاضی مهاجرت قبل از آنها تبدیل به دور.

آیتالله سیستانی گفت: مورالس و پسرش را در زمان زندگی در نزدیکی مرز مکزیک بود “بسیار خطر ناک.” جفت زندگی می کردند “عمدتا در پنهان” پس از بازمانده یک اقدام به آدم ربایی و رفتن گرسنه به دلیل آن را بیش از حد خطرناک برای رفتن به خرید مواد غذایی در آن گفت:.

“این مراسم است تلخ و شیرین چون این خانواده هرگز نباید مجبور به تحمل این جدایی و دل شکستگی” سوزان کلیسا کنستنزا را وکیل مهاجرت در بیانیه ای گفت: ارائه شده توسط ACLU. “اگر چه ما بسیار خوشحال برای دیدن آنها پیوست بسیاری از مردم هنوز هم رنج می برند تحت این خطرناک پناهندگی بان.”

به طور رسمی شناخته شده به عنوان مهاجر حفاظت از پروتکل های سیاست نیاز به پناهجویان از برخی از اسپانیایی زبان ملل از جمله گواتمالا به صبر از مهاجرت به ایالات متحده دادگاه روند در مکزیک است.

خانواده کت و شلوار است که در میان تعداد انگشت شماری که به دنبال چالش های جدید پناهندگی سیاست.

آیتالله سیستانی و دیگر گروه نیز شکایت سال گذشته در سان فرانسیسکو دادگاه فدرال به نمایندگی از 11 مهاجران. یک دادگاه تجدید نظر پنل شنیده استدلال در این مورد در ماه اکتبر است اما در عین حال به قانون است.

تماس با ما در editors@time.com.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de