(گواتمالا سیتی) — گواتمالا وزیر بهداشت گفت: اخراجی از ایالات متحده رانندگی شد تا این کشور COVID-19 caseload اضافه کرد که در یک پرواز برخی از 75 درصد از اخراجی آزمایش مثبت برای ویروس.

وزیر بهداشت هوگو Monroy نظر بودند به طور چشمگیری از خط با آنچه که دولت قبلا گفتم در مورد آلوده اخراجی. بعد سخنگوی ریاست جمهوری کارلوس Sandoval به خبرنگاران گفت که Monroy شد با اشاره به ماه مارس پرواز که در آن “بین 50% و 75% (مسافران) در طول تمام وقت خود را در انزوا و قرنطینه باید دوباره مثبت است.”

قبل از سه شنبه گواتمالا تا به حال تنها گزارش سه مثبت عفونت در میان اخراجی پرواز برگشت توسط ایالات متحده است.

جقوین Samayoa سخنگوی وزارت امور خارجه تایید کرد یک چهارم مثبت مورد برای یک مهاجر که وارد یک پرواز دوشنبه. حداقل سه نفر از مهاجران که وارد دوشنبه گرفته شد به طور مستقیم به یک بیمارستان برای COVID-19 تست.

رئیس جمهور Alejandro Giammattei خطاب به ملت بعد اما هیچ اشاره ای به اخراجی. آن باقی مانده است معلوم نیست چرا قبل از روز سه شنبه دولت تنها گزارش سه اخراجی که تست مثبت و چگونه بسیاری از شده اند که در میان درصد بالایی که تست مثبت سرنشین که مارس پرواز. Giammattei گفت: وجود دارد در مجموع 175 افرادی که تا به حال آزمایش مثبت در گواتمالا و پنج بود که درگذشت.

“واقعا وجود دارد پرواز که در آن اخراجی می رسند … شهروندان آمده است که با تب و آنها در این هواپیما که در راه” Monroy گفت. “ما به طور خودکار ارزیابی آنها را در اینجا و آزمون آنها و بسیاری از آنها را دوباره مثبت است.”

او افزود که ایالات متحده تا به حال عملا تبدیل به ووهان منطقه با اشاره به چینی استان که در آن همه گیر آغاز شد.

گواتمالا دوباره شروع به دریافت تبعید پرواز های از ایالات متحده روز شنبه پس از یک هفته وقفه باعث شد با سه اخراجی تست مثبت برای COVID-19.

دولت گواتمالا خواسته بود ایالات متحده به ارسال بیش از 25 اخراجی در هر پرواز به آنها را به سلامت امتحانات قبل از خروج و به گواهی است که آنها آلوده نیست.

این پروازها از سر گرفته شد روز شنبه با 76 مهاجران روی اولین و 106 در دوم. گواتمالا وزارت امور خارجه را بلافاصله روشن چرا آمریکا تا به حال نه انطباق با الزامات آن, اما پرواز در آمد و در همان روز است که وزارت امور خارجه ایالات متحده اعلام کرد که کمک ها ادامه خواهد داد به گواتمالا و دیگر شمال مثلث کشور است.

یکی از روز دوشنبه پروازهای همچنین شامل 16 افراد زیر سن قانونی بدون همراه با توجه به گواتمالا مهاجرت موسسه.

از ماه ژانویه ایالات متحده آمریکا اخراج نزدیک به 12000 Guatemalans از جمله بیش از 1200 کودکان است.

با استناد به این بیماری همه گیر در ایالات متحده آغاز شده است و به سرعت اخراج افراد زیر سن قانونی بدون همراه به جای نگه داشتن آنها را در تنظیمات محافظ به عنوان مشخص شده توسط قانون است.

همچنین در روز دوشنبه وزیر خارجه آمریکا, Mike Pompeo در بیانیه ای گفت که او تا به حال به اطلاع کنگره که دولت ایالات متحده ادامه خواهد داد برای کمک به گواتمالا و السالوادور و هندوراس به منظور ادامه به کاهش مهاجرت غیر قانونی و انجام دیگر اهداف سیاست.

Pompeo گفت که پس از مهاجرت غیر قانونی از این سه کشور به اوج خود رسید و در مارس 2019, “برخورد” با مهاجران از این کشورها تاکنون 76 درصد است. دولت ایالات متحده به طور موثر به پایان رسید هر گونه امکان به دنبال پناهندگی در مرز جنوبی با اورژانس محدودیت های اعمال شده در مواجهه با این بیماری همه گیر.

قبل از این بیماری همه گیر در ایالات متحده نیز آغاز شده ارسال هندوراسی و اهالی السالوادور گواتمالا و به همین ترتیب تا به حال موافقت نامه در محل شروع به انجام این کار در هندوراس و السالوادور.

اخراج از آمریکا ادامه داد: با وجود شیوع. ایالات متحده دارای 34,000 نفر در بازداشتگاه های اداره مهاجرت از حدود 37000 ماه گذشته.

ایالات متحده مهاجرت و گمرک می گوید 77 زندانیان آزمایش مثبت برای coronavirus.

اقدام معاون امنیت داخلی مدیر کن Cuccinelli به خبرنگاران گفت: روز شنبه که ایالات متحده مهاجرت و گمرک منتشر کرده است نزدیک به 700 نفر از بازداشت مهاجرت در سراسر کشور به دلیل سن یا شرایط سلامت آنها آسیب پذیر به ویروس. او همچنین گفت که مقامات در نظر گرفتن مراحل را به اطمینان حاصل شود که افرادی که ممکن است در معرض در بازداشت نگه داشته جدا از دیگر زندانیان.

“یخ است که قطعا متعهد به تضمین این که جامع مراقبت های پزشکی ارائه شده است برای همه بازداشت شدگان از لحظه ای که وارد در یخ بازداشت طریق تمامیت خود را دولت” Cuccinelli گفت.

دولت روز جمعه با صدور یادداشت اجازه استفاده از ویزا تحریم به مجازات هر ملت است که “انکار می کند و یا نامعقول تاخیر” با توجه شهروندان خود را به عنوان آنها در حال اخراج از ایالات متحده به دلیل محکم مرز اجرای اعمال ماه گذشته به عنوان یک نتیجه از COVID-19 شیوع. مقامات اعلام کرده اند که برای شناسایی هر کشور است که ممکن است باعث اعلام.

برای بسیاری از افراد جدید کروناویروس باعث خفیف یا متوسط علائم مانند تب و سرفه روشن است که در دو تا سه هفته. برای برخی به خصوص افراد مسن و افراد مبتلا به مشکلات بهداشتی موجود در آن می تواند باعث بیماری شدید از جمله ذات الریه و مرگ است.

ویژه داستان
همه خود را Coronavirus سوال پاسخ داده
چه علائم COVID-19? است COVID-19 هوابرد? در اینجا چه چیزی را می دانیم.

__

AP نویسنده بن فاکس در واشنگتن کمک به این گزارش.

تماس با ما در editors@time.com.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de