گریگور دیمیترو تست مثبت برای COVID-19 بعد از ظاهر در جوکوویچ مسابقه

گریگور دیمیترو گفت: روز یکشنبه گفت که او دارای آزمایش مثبت برای COVID-19 ساخت و او را بالاترین-مشخصات بازیکن تنیس به فاش کردن او قرارداد ویروس.

29 ساله بلغاری شده بود رقابت در آدریا تور نمایشگاه مسابقات در کرواسی تا او انصراف با توجه به احساس بد در طول تعطیلات آخر هفته.

نهایی کرواسی رویداد در تفریحگاه ساحلی از Zadar دور دوم این تور که برجسته جهان شماره یک نواک جوکوویچ و آندره Rublev بود لغو شد به عنوان یک نتیجه.

“من می خواهم برای رسیدن و اجازه دهید طرفداران من و دوستان می دانند که من تست مثبت در موناکو برای COVID-19,” سابق جهان شماره سه دیمیترو نوشت: در Instagram.

“من می خواهم به مطمئن شوید که هر کسی که شده است در تماس با من در این روز می شود و طول می کشد احتیاطی لازم است.

“من با عرض پوزش برای هر گونه آسیب من ممکن است ایجاد می شود. من بازگشت به خانه در حال حاضر و دوره نقاهت. با تشکر از حمایت شما و لطفا ایمن ماندن و سالم است.”

گوران Ivanisevic مدیر تور زدر پا و جوکوویچ مربی استقبال شد با این jeers از طرفداران که او را شکست اخبار courtside.

“ما فقط مطلع شده است که گریگور دیمیترو دارای آزمایش مثبت برای coronavirus و ما باید به فینال این مسابقات در زادار,” او گفت:.

“متاسفانه ما تا به حال به تصمیم گیری را به عنوان ما نمی خواهیم کسی دیگری به گرفتن ویروس.”

دیمیترو کشیده از مسابقات روز سه شنبه پس از او احساس ناخوشی پس از باز کردن تک بازی در برابر کرواتی برنا Coric.

بازیکنان به دنبال ندارد, اجتماعی, فاصله, قوانین,

با بین المللی تنیس معلق با توجه به COVID-19 گیر جوکوویچ سازمان آدریا تور به عنوان یک رویداد خیریه تعیین شده به رقابت بیش از چهار پا در سراسر یوگسلاوی سابق.

اتریش دنیا شماره سه Dominic Thiem برنده باز کردن پا در بلگراد که در آن ظرفیت 4000 نفر جمعیت تبدیل شده تا در هر روز در جوکوویچ در تنیس مرکز توسط رودخانه دانوب.

با هر دو کشور صربستان و کرواسی کاهش مستند اقدامات هفته قبل از رویداد بازیکنان بودند موظف به رعایت اجتماعی فاصله قوانین در هر کشور و دیده می شد در آغوش خالص در پایان مسابقات خود را.

طرفداران در کرواسی اما موضوع به قوانین و تا به حال به نگه داشتن فاصله خود معنی که 9000-ظرفیت Visnjik تنیس پیچیده بود نیمه کامل برای این رویداد.

مرحله سوم با توجه در مونته نگرو در ژوئن 27 و 28 اوراق در هفته گذشته بیش از coronavirus نگرانی در حالی که پا نهایی, برنامه ریزی شده برای ماه ژوئیه 3 و 4 در بوسنی را بانیا لوکا در حال حاضر به احتمال زیاد به نام خاموش.

جوکوویچ برادر Djordje مدیر کل آدریا تور سری گفت: هر کسی که شده است در تماس با دیمیترو خواهد بود آزمایش COVID-19 در چند ساعت آینده.

“پس از دریافت اخبار در زمان ما تمام اقدامات مقرر شده توسط کرواتی دولت و هر کسی که تا به حال هر گونه تماس با گریگور تست خواهد شد,” او گفت: در courtside مصاحبه.

Ivanisevic افزود: “این آمد و به عنوان یک شوک بزرگ. من تست منفی سه روز پیش اگر چه من در گریگور نزدیکی و با وجود اخبار بد, من می خواهم برای تشکر از جوکوویچ خانواده برای ساخت این تلاش است.”

و همچنین به عنوان جوکوویچ, Coric, دیمیترو و Rublev همچنین رقابت در هشت مرد زدر زمینه شد جهان عدد هفت الکساندر Zverev سابق آمریکا قهرمان باز Marin Cilic, Pedja Krstin و Danilo Petrovic. Nino Serdarusic فراخوانده شد در دیمیترو جایگزینی.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>