گرتا Thunberg به دنبال علامت تجاری نام او و جنبش

17-ساله آب و هوا فعال گفت: علامت تجاری به معنای “به حمایت از جنبش” از اینکه مورد استفاده قرار گیرد برای مقاصد تجاری. Thunberg همچنین راه اندازی یک بنیاد به طور شفاف در مورد جنبش را تامین مالی.

آب و هوا و فعال گرتا Thunberg به دنبال علامت تجاری نام او و روزهای جمعه برای آینده مبارزات انتخاباتی در یک حرکت به معنای “برای محافظت از جنبش و فعالیت خود را,” او نوشت: در Instagram در روز چهارشنبه.

در پست عکس های پلت فرم Thunberg گفت که او و همکار او در مدرسه اعتصاب را “مطلقا هیچ منافع تجاری اما متاسفانه آن باید انجام شود.”

علائم تجاری را پوشش 17 ساله سوئدی نام و همچنین نام “روزهای جمعه برای آینده” جنبش و ‘Skolstrejk för klimatet’ (که ترجمه را به عنوان “مدرسه اعتصاب برای آب و هوا” در سوئد) این شعار در نشانه او برگزار شد و در طول هفته, انفرادی, آب و هوا تظاهرات در خارج از سوئد پارلمان که الهام گرفته از تظاهرات مشابه توسط دیگر فعالان.

ادامه مطلب: گرتا Thunberg: نوجوان محیط زیست فعال است که جهان توسط طوفان در زمان

Greta Thunberg | Times zeichnet Aktivistin als Person des Jahres (Reuters/Time)

Thunberg نامگذاری شد زمان فرد از سال 2019 برای او اقدام آب و هوا.

آب و هوا و فعال گفت: علامت تجاری مورد نیاز بود چرا که نام او که از جنبش “دائما در حال استفاده برای مقاصد تجاری و بدون هر گونه رضایت ندارند.”

“این اتفاق می افتد مثلا در بازاریابی و فروش محصولات و مردم جمع آوری پول و جنبش نام,” او نوشت.

“جمعه برای آینده یک جنبش جهانی تاسیس شده توسط من. متعلق به هر کسی که در آن بیش از همه در افراد جوان است. آن می تواند — و باید — نمی توان به صورت فردی و یا مقاصد تجاری,” او اضافه شده است.

Thunberg همچنین اعلام کرد که او و خانواده اش شد راه اندازی یک بنیاد “برای دست زدن به پول (حق امتیاز کتاب, کمک های مالی, پول جایزه و غیره.) در یک به طور کامل و شفاف در راه است.”

Thunberg نام مجله فرد از سال 2019 برای آب و هوا فعالیت. در اوایل این ماه او با حضور در جهانی اقتصاد در داووس که در آن او و فعالان دیگر از رهبران جهان خواست و سیاستمداران به گوش دادن به آب و هوا فعالان و برای اقدام در مورد گرم شدن کره زمین.

DW می فرستد یک انتخاب روزانه از اخبار و با کیفیت از ویژگی های روزنامه نگاری. ثبت نام در اینجا.

mmc/msh (AFP dpa)

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

ایندکسر