گرتا Thunberg داغدار در مورد سیاستمداران به عنوان هزاران نفر پیوستن به هامبورگ آب و هوا در اعتراض

سوئد فعال است در بازگشت به این شهر تقریبا دقیقا یک سال پس از اولین مراجعه کنید. او گفت: مخاطبان او موفق به درک کنند که چگونه سیاستمداران هنوز هم می تواند “رفتار به عنوان اگر همه چیز خوب بود.”

گرتا Thunberg به یک محرک گفتار به چند هزار نفر به عنوان بخشی از یک آب و هوا و اعتراض در هامبورگ در روز جمعه.

Thunberg گفت که او را درک نمی کنند که چگونه سیاستمداران می تواند فرزندان خود را در چشم آنها سرقت آینده خود را.

“تصمیم گیرندگان هنوز رفتار به عنوان اگر همه چیز خوب بود و علم است که هنوز هم نادیده گرفته می شود,” سوئدی فعال گفت: 20,000 معترضان به گفته پلیس تخمین می زند. سازمان برآورد شده 60,000 مردم است.

“این است که در سال 2020 و ما نیاز به دیدن عمل در حال حاضر است.”

“اگر مردم به اندازه کافی درگیر در ساخت تغییر اتفاق می افتد تغییر اتفاق می افتد ،” 17 ساله اضافه شده است.

این رویداد صورت گرفت در آستانه انتخابات منطقه ای و با حضور سیاستمداران متعدد و همچنین هزاران نفر از دانش آموزان و دانشجویان و فعالان در سنت پائولی منطقه از شمال شهر.

Fridays for Future in Hamburg, Germany (Getty Images/AFP/M. Mac Matzen)

Thunberg (مرکز) با یک پلاکارد مطلب “مدرسه اعتصاب برای آب و هوا” (در سوئدی Skolstrejk för klimatet) در “جمعه برای آینده” اعتراض در سنت پائولی هامبورگ

هامبورگ می پردازد و آن احترام به قربانیان هاناو

به مناسبت شروع با یک دقیقه سکوت برای قربانیان تیراندازی در شهر هاناو در اوایل این هفته. “ما غم ما عصبانی هستند” گفت: Yavuz Feroglu کردستان چتر سازمان Nav-Dem.

یک عملکرد از هیپ هاپ گروه Fettes Brot قبل از یک سخنرانی.

شرکت کنندگان که خواستار بهتر سیاست های آب و هوا نمایش داده شده پوستر و بنر با پیام مانند “ما حمله خواهد کرد تا شما را در عمل” و “زمین در آتش است.”

jsi/aw (dpa, epd)

هر شب در سال 1830 UTC, DW ویراستاران ارسال یک انتخاب از روز را سخت خبر و با کیفیت از ویژگی های روزنامه نگاری. شما می توانید ثبت نام برای دریافت آن به طور مستقیم در اینجا.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>