گرتا Thunberg می گوید: او دوره نقاهت بعد از آنچه که او معتقد است که به احتمال بسیار زیاد’ خفیف مورد COVID-19

در تعجبم که زن 1984 رسما حرکت تاریخ انتشار با توجه به COVID-19 coronavirus همه گیر اگر چه این استودیو هنوز هم هدف برای تابستان راه اندازی.

برادران وارنر روز جمعه اعلام کرد دومین Wonder Woman فیلم خواهد بود از ماه ژوئن به تعویق افتاد 5 Aug. 14 در انواع. عمده تئاتر زنجیر مانند شاهوار و AMC بسته اند مکان در سراسر کشور در میان بیماری همه گیر کوروناویروس اما برادران وارنر تصاویر گروه صندلی Toby Emmerich در یک بیانیه گفت: “ما امیدواریم که جهان را امن تر و سالم جای” مرداد.

این استودیو همچنین به تعویق افتاد جدید Scooby-Doo فیلم Scoob! و موسیقی در ارتفاعاتکه در اصل برنامه ریزی شده برای ضربه زدن تئاتر در اردیبهشت و خرداد بود. هیچ تاریخ عرضه ای برای این فیلم اعلام شده است.

قبلا فیلم های دیگر برنامه ریزی برای تابستان سنتی فیلم فصل است که تاخیر شد شامل بیوه سیاه و نهم Fast & Furiousهر دو که قرار است. بیوه سیاه نمی کند و در عین حال جدید, تاریخ انتشار, در حالی که Fast & Furious منتقل شده است تمام راه را تا 2021. عوامل: ظهور Gru نیز کشیده از آن ژوئیه آزادی به عنوان نور انیمیشن استودیو در پاریس بسته شده است.

فیلم برای ماه مارس برنامه ریزی مانند یک محل آرام بخش دوم و مولان نیز قبلا به تعویق افتاد بدون گرفتن جدید تاریخ انتشار میان عدم قطعیت در مورد زمانی که تئاتر ممکن است به طور گسترده ای بازگشایی در آمریکا

هفته گذشته یک گزارش از قرار دادن پیشنهاد کرد که برادران وارنر شد و با توجه به امکان پرش تئاتر به طور کامل برای Wonder Woman 1984 و انتشار این فیلم را مستقیما به جریان. اما این استودیو در حال حاضر ساخت پاک کردن این طرح گفت: سه شنبه گفت که “زمانی که ما greenlit Wonder Woman 1984آن را با هر قصد به توان بر روی صفحه نمایش بزرگ است.”

برادران وارنر در این سهشنبه اعلام, اما قابل توجه نیست تنظیم تاریخ انتشار کریستوفر نولان در شعارکه در حال حاضر هنوز برنامه ریزی برای ضربه زدن تئاتر در ژوئیه 17. برندان فردا

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>