گرتا Thunberg هل کانادا, نروژ, شرایط آب و هوا قبل از اینکه شورای امنیت سازمان ملل متحد رای

نو جوان آب و هوا فعال گرتا Thunberg مصرانه در حال توسعه جزیره کشورها به استفاده از آینده شورای امنیت سازمان ملل متحد انتخابات به عنوان اهرم فشار به کانادا و نروژ به گام تا بازی خود را در تغییر آب و هوا.

17 ساله از سوئد تبدیل به یکی از شناخته شده ترین آب و هوا فعالان در جهان با آب و هوا اعتصاب جنبش رو به رشد را به یک پدیده جهانی سال گذشته است.

او تیتر امضا در نامه ای به سازمان ملل سفیران از جزیره کوچک کشورهای در حال توسعه که می گوید که کانادا و نروژ هر دو به لب آب و هوا, اقدام, اما ثابت قدم باقی می ماند در تعهد خود را به گسترش سوخت های فسیلی تولید و پرداخت یارانه به شرکت های نفتی.

“برای نسل جوان که به ارث می برند عواقب ناشی از این تصمیم گیری بسیار مهم است که کسانی که ادعا می کنند به منجر شود در عمل آب و هوا برگزار می شود به حساب برای تصمیم گیری های آنها در حال ساخت پشت در خانه” در این نامه می خواند.

سه نفر دیگر از جوانان آب و هوا فعالان و 22 جهانی آب و هوا دانشمندان نیز امضا کرد این نامه از جمله ادی Carmack به تازگی بازنشسته شیلات و اقیانوس کانادا دانشمند بود که موفق به دریافت سفارش از کانادا در این سال برای کار خود را در تغییر آب و هوا.

‘متحد پشت سر علم”

این نامه می پرسد سفیران مساله را با کانادا و نروژ “و خواست که آنها را متحد پشت سر علم” از تغییر آب و هوا متعهد به هیچ جدید اکتشاف نفت و گاز و یا تولید و فاز از موجود خود را تولید.

کانادا است که در برابر نروژ و ایرلند برای دو صندلی در دسترس است در هفته آینده انتخابات را به سازمان ملل متحد بدن. نخست وزیر جاستین ترودو اختصاص داده شده است که بسیاری از سرمایه سیاسی به تلاش برای برنده شدن در این نقطه.

با بسیاری از کشورهای اروپایی انتظار می رود به طرف خود قاره همسایگان کانادا قرار داده و تلاش خود را به wooing کشورها در آفریقا و آسیا و کارائیب از جمله بسیاری از بیش از سه ده جزیره کشورهای هدف توسط چهار حرف. ترودو صحبت کرده و یا ملاقات به طور مستقیم با رهبران نزدیک به یک سوم از این کشور از فوریه.

نروژ و کانادا هر دو اقتصاد به شدت مبتنی بر نفت و گاز است. ایرلند بسیار کمی سوخت های فسیلی تولید و در سال گذشته متعهد به پایان دادن به اکتشاف نفت و گاز در دسترس نباشد.

Thunberg خواستار کانادا برای لغو پروژه خط لوله

Thunberg اول ابراز نارضایتی از کانادا سیاست های آب و هوا به طور مستقیم به ترودو در سپتامبر گذشته زمانی که دو ملاقات در مونترال در همان روز صدها نفر از هزاران نفر از کانادایی ها به خیابان ها ریختند به عنوان بخشی از یک جهانی آب و هوا اعتصاب.

در نامه Thunberg و دیگران می گویند که کانادا جایی نزدیک به هدف قرار دادن آن در پاریس آب و هوا و توافق اهداف. آنها همچنین می گویند کانادا دومین تامین کننده سوخت های فسیلی یارانه میان جهان ثروتمندترین 20 کشور و باز کردن میلیاردها دلار وام به سوخت های فسیلی شرکت به عنوان بخشی از آن COVID-19 کمک های اقتصادی.

شرکت های نفتی شده است به خصوص ضربه از ترکیبی از کاهش تقاضا برای محصولات نفتی و تولید جنگ بین عربستان سعودی و روسیه است که آب گرفتگی جهان با نفت بیشتر در یک زمان آن را در حال حاضر با استفاده از کمتر است.

عمده شرکت های نفتی و دیگر شرکت های بزرگ برای واجد شرایط برای وام های کانادا نیاز به آنها را برای نشان دادن آب و هوا برنامه ریزی و چگونه کسب و کار خود را کمک به کانادا دیدار با انتشار آن اهداف است.

نویسندگان نامه گفت: اگر کانادا بود جدی در مورد اجرای توافق پاریس آن را دائم و موقت آن ممنوعیت استخراج نفت و گاز در قطب شمال لغو هر دو ترانس کوه و Keystone XL pipeline پروژه ها و پایان دادن به همه یارانه ها به صنعت نفت و گاز.

آنها به کانادا اعتبار برای امیدوار به تغییر آب و هوا به طور منظم بخشی از شورای امنیت بحث و فشار آن را به ایجاد یک نماینده ویژه برای آب و هوا امنیتی است.

نویسندگان نامه همچنین به انتقاد از نروژ برای ادامه به افزایش صادرات نفت و گاز گفت: نروژ در حال حاضر صادرات 10 بار به عنوان بسیاری از تولید گازهای گلخانه ای به عنوان آن را به تولید در داخل کشور. آنها نقطه وجود دارد این است که یک رای در روز 12 ژوئن در پارلمان نروژ که می تواند به افزایش مزایای مالیاتی برای شرکت های نفتی به عنوان پاسخ به COVID-19 بیماری همه گیر. در این نامه می گوید نروژ باید از بین بردن جای گسترش کسانی که مزایای مالیاتی.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>