Greek police fire teargas در مهاجران در مرز ترکیه

یونانی پلیس با شلیک گاز اشک آور به سوی مهاجران جمع آوری شده در آن مرز با ترکیه در روز شنبه به عنوان یک بحران سوریه منتقل شده بر روی اتحادیه اروپا آستان.

یونان که دارای روابط پر تنش با همسایه خود ترکیه در بهترین زمان و اولیه دروازه برای صدها نفر از هزاران نفر از پناهجویان در سال 2015 و 2016 تصریح کرد این امر در حفظ و مهاجران ،

“دولت به انجام آنچه در آن طول می کشد برای محافظت از مرزها” سخنگوی دولت Stelios Petsas به خبرنگاران گفت:.

آنکارا گفت: در روز پنج شنبه آن را به دیگر شامل صدها نفر از هزاران نفر از پناهجویان پس از یک حمله هوایی در افغانستان جنگ زده ادلب در سوریه به کشته شدن 33 سرباز ترک.

تقریبا بلافاصله کاروان از مردم به نظر می رسد به سمت یونانی زمین و دریا و مرزهای.

“این هیچ ربطی به با ادلب,” Petsas گفت:, و اضافه کرد که در 24 ساعت گذشته مقامات یونانی به حال مانع تلاش 4000 نفر برای عبور از مرز.

یونان Skai تلویزیون پخش تصویری زنده از ترک سمت شمال مرز مشترک در Kastanies نمایش یونانی با پلیس ضد شورش با شلیک گاز اشک آور دور در گروه از مهاجران بودند و با پرتاب سنگ و فریاد فحاشی.

رویترز شاهد وجود دارد گفت: حدود 500 نفر در منطقه حائل بین دو پست مرزی و فراتر از آن است که در طرف ترکیه و صدها نفر دیگر.

یک شبه تظاهرکنندگان پرتاب شعله ور تکه چوب در پلیس, تازه کار فیلم برداری توسط یک مقام پلیس در صحنه بود که دیده می شود توسط رویترز نشان داد.

حدود 3000 نفر جمع شده بودند در طرف ترکیه از مرز در Kastanies یک دولت رسمی گفت. Kastanies است فقط بیش از 900 کیلومتری شمال شرق آتن.

مهاجران جمع آوری در ترکیه Pazarkule عبور از مرز با یونان Kastanies در ادرنه. (Huseyin Aldemir/فردا نیوز)

رئیس جمهور ترکیه طیب اردوغان گفت: برخی از 18,000 پناهجو از عبور از مرزهای ترکیه به اروپا پس از کشور “باز کردن درب” در روز جمعه آنها را به سفر به اروپا است.

پلیس یونان بودند نگه داشتن رسانه ها در مورد یک کیلومتر دور از Kastanies عبور از مرز اما گسترده تر منطقه که در آن دو کشور تقسیم می شوند توسط یک رودخانه بود و بیشتر نفوذ پذیر.

یک گروه از افغان ها با فرزندان جوان waded در سراسر حرکت سریع آب Evros رودخانه و پناه در یک کلیسای کوچک است. عبور آنها به یونان در صبح روز جمعه.

“امروز خوب است” گفت: Shir آقا 30 در انگلیسی دست و پا شکسته. “قبل از, اردوغان, مردم, پلیس, مشکل,” او گفت:. کفش های خود را سفت شد در گل و لای. آن را به حال باران به شدت شب قبل و در اوایل صبح دمای نزدیک به انجماد.

مهاجران هستند دیده می شود در جریان درگیری با پلیس در ترکیه Pazarkule عبور از مرز. (Huseyin Aldemir/فردا نیوز)

یونان در حال حاضر گفت: این امر تشدید کنترل مرز برای جلوگیری از coronavirus رسیدن به آن جزایر دریای اژه که در آن هزاران نفر از مهاجران در حال زندگی در شرایط بد.

نزدیک به یک میلیون پناهنده و مهاجر عبور از ترکیه به یونان و جزایر در سال 2015 تنظیم کردن یک بحران مهاجرت در اروپا اما این مسیر همه اما بسته پس از اتحادیه اروپا و آنکارا توافق برای متوقف کردن جریان در مارس 2016.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>