جزایر یونان تعطیل در اعتصاب به عنوان مردم محلی در اعتراض مهاجر اردوگاه

چندین جزایر یونانی از جمله لزبوس راه اندازی یک نیروی کار توقف زیر را “بسیار تهاجمی” درگیری میان پلیس و ضد پناهنده شد. مردم محلی همچنان به تماس برای پایان دادن به مهاجر اردوگاه.

دولت های محلی از جزایر دریای اژه اعلام کرد روز چهارشنبه یک اعتصاب عمومی علیه اقدامات یونانی دولت مرکزی. این حرکت به دنبال درگیری های خشونت بار بین معترضان و پلیس ضد شورش بیش از برنامه های جدید برای مهاجر اردوگاه.

تمام منطقه و مقامات شهری و اکثر کسب و کار تعطیل شد, در جزیره خیوس نر و ساموس.

“ما می خواهیم سلیمان بازگشت” شعار تظاهرات و همچنین: “جزایر باید متوقف بودن این اردوگاه, روح از دست رفته.”

جزیره لزبوس است که انتظار می رود برای ادامه تظاهرات در بعد از ظهر چهارشنبه در برابر اردوگاه های جدید برای روز دوم در یک ردیف.

ادامه مطلب: یونان: سازمان های غیر دولتی متهم به تحریک ناآرامی در اردوگاه پناهندگان

ضد مهاجر احساسات شعله ور شدن

کوستاس Moutzouris فرماندار شمال دریای اژه منطقه اعلام کرده بود این تصمیم از 24 ساعت اعتصاب عمومی زیر در روز سه شنبه پلیس درگیری.

شاهدان گفت: پلیس با شلیک گاز اشک آور در برخی از 500 معترضان که تلاش برای جلوگیری از تخلیه ماشین آلات در سایت های ساخت و ساز جدید مهاجر امکانات در لزبوس.

شبیه شعله ور شدن یو پی اس نیز گزارش شده است در Chios, که در آن ساکنان می گویند که آنها در حال تحمل فشار از اروپا پناهنده بحران است.

محکوم کردن تظاهرات به عنوان “روز شرم” Moutzouris به نام استقرار “بسیار تهاجمی” و بنابراین تصمیم گرفت در یک خدمات تعطیل آتن خبر داد.

ادامه مطلب: لزبوس: “ما می خواهیم ما جزیره بازگشت’

پر جمعیت مهاجر اردوگاه

نخست وزیر Kyriakos Mitsotakis برنامه به جای پیر ازدحام اردوگاه با امکانات جدید. چهار شمال دریای اژه یونان سلیمان میزبان برخی 42,000 مهاجران که زندگی در شرایط شلوغ در داخل و خارج از اردوگاه های ساخته شده برای تنها 8,000.

اما برخی از جمعیت های محلی که می گویند وجود دارد و نه فضای کافی در جزایر به شدت در مخالفت با طرح دولت برای توسعه بیشتر از این اردوگاه گفت: مقامات باید نقل مکان آنها به سرزمین اصلی یونان است.

دولت یونان همچنین اعلام کرد قصد دارد برای تقویت مرز زمینی کنترل و گشت دریایی برای محدود کردن هجوم مهاجران.

mvb/rg (“رویترز” dpa)

هر روز DW می فرستد مجموعه ای از اخبار و ویژگی های. ثبت نام در اینجا.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>