یونانی غیر نظامی شبه نظامیان گشت مرزی میان مهاجر و پناهنده بحران

مسلح یونانی شهروندان را آغاز کرده اند که در گشت زنی در مرز یونان و ترکیه منطقه است. آنها می گویند که آنها در حال کمک به نگه داشتن روستاها امن و محافظت از مالکیت خصوصی است. DW خبرنگار Kostas Simeonidis پیوست و یکی از آنها گشت.

یک گروه کوچک از مردان در لباس های جمع آوری شده در خارج از یونان ایجاد کرد کافه — تنها هنوز باز در این اواخر در ساعت است. مرز ترکیه است که فقط یک سنگ پرتاب از اینجا. آن را فقط پس از 11 p. m. و حتی اگر بهار نزدیک است, آن است که هنوز هم نسبتا سرد است. مردان به نظر می رسد خسته و پر تنش است.

“من تعجب می کنم چه اتفاقی خواهد افتاد امشب” یکی از آنها می گوید. دیگر در گروه سخنان او امیدوار است که همه چیز را آرام ماندن با یادآوری این که چگونه فقط روز دیگر یکی از آنها مورد حمله قرار گرفت توسط کسی که دارای حق اعمال یک چاقو.

“بیایید سر” یک سوم از اعضای گروه می گوید و همه آنها صعود به جیب خود. مردانی که بین سنین 40 و 50 هستند در جریان گشت زنی در امتداد مرز یونان و ترکیه. آنها از اعضای گارد ملی محلی گردان یک گروه از غیر نظامیان سازماندهی شده و آموزش دیده مستقر در نظامی بر خلاف خود اعلام غیر نظامی اند.

یکی از آنها به ما تماس Dimitris توضیح می دهد که “در حال حاضر ما در حال بر گشت به گرفتن پناهندگان و مهاجرانی که به طور غیرقانونی عبور یونانی مرز.” او می گوید زمانی که آنها پیدا کردن کسی که آنها دستگیری این فرد تماس گرفته و در یونانی پلیس به سر می برد.

Dimitris می گوید: معمولا اعضای گروه خود حمل اسلحه اما از آنجا که آنها شده اند به طور رسمی اعزام توسط ارتش یونان آنها را “گشت غیر مسلح” — حتی اگر او اذعان می کند بعد از آن که آنها باید سلاح با آنها “فقط در مورد.”

ادامه مطلب: آنکارا, آتن, بهره برداری از پناهندگان در بازی سیاسی خطرناک

مسلح توسط یونانی نظامی

مردان خود رسیده اند اولین توقف: یک ساختمان متروکه واقع چندین کیلومتر (مایل) از خود ایجاد کرد. آنها مستقیم وسایل نقلیه خود را’ چراغهای جلو بر روی خانه های ویران را از خواب بیدار هر کسی که ممکن است پناه در داخل. اما ساختمان خالی است, صرفه جویی برای چند قوطی های غذا و هیزم — شواهدی وجود دارد که در گذشته مردم باید به طور خلاصه در اینجا باقی ماند.

Ash and other debris in the empty house (DW)

گارد ملی اعضای یافت خاکستر و مواد غذایی باقی مانده در خانه اما هیچ مردم

طولانی-ساختمان خالی است محبوب با پناهندگان و مهاجران را ساخته اند که آن را در سراسر یونان در مرز با وجود قوی پلیس و ارتش با حضور در منطقه است. من از مردان, چرا بسیاری از پناهندگان و مهاجران به نظر می رسد به دانستن در مورد این ساختمان رها شده است. دلیل Yorgos (نه نام واقعی او) به من می گوید این است که “آنها باید مسیرهای نقشه برداری در گوشی های خود را که ثابت می کند این همه سازماندهی شده توسط [رئیس جمهور ترکیه] اردوغان است.” اما زمانی که من بطور معترضه گفتن که بسیار سازمان یافته مردم-قاچاقچیان می تواند فقط به عنوان به خوبی برای این حساب من دریافت بدون پاسخ.

کمک به ارتش زمانی که مورد نیاز

یونان گارد ملی تاسیس شد در سال 1982 به عنوان یک مقام رسمی بخشی از ارتش یونان. وجود واحدهای مستقر در بسیاری از یونانی مناطق مرزی هر دو در سرزمین اصلی و جزایر آن. سازمان کار اصلی این است که برای کمک به محافظت از یونان و کمک نظامی است. این است که چرا اعضای گارد ملی تحت آموزش هفتگی عمدتا متشکل از هدف عمل اجرا شده توسط ارتش یونان.

اعضای گارد ملی دریافت سلاح و مهمات از یونانی نظامی که نگه داشتن آنها را در خانه های خود. سربازان یونانی به طور منظم چک کنید تا مطمئن شوید که هیچ اسلحه یا مهمات به از دست رفته. Dimitris می گوید از اعضای گارد ملی اساسا “غیر نظامیان با تجهیزات نظامی آماده به خدمت ارتش در هر زمان که مورد نیاز است.”

Griechenland Patrouille mit Nationalgarde (DW)

این Evros رودخانه اجرا می شود در خیلی از مرز

آنها بر نامیده می شدند به عنوان مثال در سال 1996 Imia/Kardak بحران زمانی که یک اختلاف ارضی فوران بین یونان و ترکیه بیش از دو جزیره خالی از سکنه در دریای اژه است که می تواند به تشدید درگیری های مسلحانه.

ادامه مطلب: مهاجران در ترکیه-یونان مرز: “ما می خواهیم یکی دیگر از زندگی’

حفاظت از مالکیت خصوصی

گارد ملی واحدهای مستقر در امتداد Evros رودخانه که به شکل یک مرز بین یونان و ترکیه هنوز به طور رسمی مستقر توسط ارتش یونان. است که چرا آنها تصمیم به صرفا گشت از طریق یونانی روستاها در این منطقه مرزی که شاهد درگیری میان مهاجران, پناهندگان و مرزی سپاه پاسداران است.Dimitris می گوید: او مشتاق برای کمک به نگه داشتن روستاهای محلی امن و محافظت از مردم اموال. “همین دلیل است که من درگیر,” او می گوید.

در گشت دوم توقف در یک کلیسای کوچک برخی از اعضای گارد ملی ادعا می کنند که پناهندگان و مهاجران را ساخته اند که آن را به یونان خراب هرج و مرج و رایت کردن اموال. گئورگ به من می گوید “ما باید برای حفاظت از اموال” و اضافه کرد که آنها نیز با انگیزه حس غرور ملی برای حفاظت از “میهن ما و روستاها.” در واقع گارد ملی واحد ممکن است در خدمت تنها در داخل و اطراف خانه خود را در شهر و یا شهرستان.

فقط پس از 2 صبح, این مردان خود را پایان گشت و بازگشت به خانه خود را ایجاد کرد. آن شب آرام — بدون مهاجران یا پناهندگان چیزی برای گزارش. اما از اعضای گارد ملی را راضی احساس است که روستای خود را امن است برای هم بودن.

هر شب DW ویراستاران ارسال یک انتخاب از روز را سخت خبر و با کیفیت از ویژگی های روزنامه نگاری. شما می توانید ثبت نام برای دریافت آن به طور مستقیم در اینجا.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>