یونان پله تا امنیت در آن متخلخل مرز مشترک با ترکیه استفاده شده توسط هزاران نفر از مهاجران به صورت مخفیانه وارد اروپا با نگهبانان پشتیبانی شده توسط یک شبکه قدرتمند دوربین های نظارت در انتخابات روز جمعه گفت.

این کشور برای مقابله با افزایش مهاجرت از طریق ترکیه است و در حال حاضر نقطه اصلی ورود به اروپا است.

جزیره یونانی مهاجر اردوگاه که دریافت بیشتر تازه واردان ناکارآمد هستند و به شدت به سر می برند در حالی که در این هفته جزئیات جدیدی از برنامه ریزی برای راه اندازی یک شناور مانع برای جلوگیری مهاجر قایق در دریای اژه.

در شمال شرقی مرز مشترک با ترکیه که عمدتا به شرح زیر Evros رودخانه ارتش و پلیس را راه اندازی گشت مشترک در حالی که پلیس در حال استخدام 400 بیشتر نگهبانان مرزی برای اعزام محلی, مقامات گفت.

“ما در حال حاضر آغاز شده مشترک گشت” گفت: Ilias Akidis پلیس اتحادیه در نزدیکی شهر اریستیادا. “و نصب 11 دوربین های مدار بسته در امتداد رودخانه [به زودی] اجرا شده است.”

یونان در حال حاضر بنا 10 کیلومتر حصار در امتداد بخشی از مرز که در آن رودخانه veers دور ترک زمین که مهاجران به راحتی می تواند راه رفتن در سراسر.

بخشی از 10 کیلومتر حصار می ایستد در امتداد مرز یونان و ترکیه در نزدیکی شمال شهر یونانی اریستیادا در ژانویه 2015. (Thanassis Stavrakis/آسوشیتد پرس)

دوربین ساخته خواهد شد در 50 متر بالا می ایستد و شما قادر خواهید بود برای نظارت بر 10 کیلومتر کشش از 200 کیلومتر مرز.

“دوربین را پوشش میدهد چه ما نمی توانیم به طور کامل مانیتور با پرسنل در زمینه … چون کشش از رودخانه” Akidis گفت.

هجوم مهاجران

یونان دارای بیشترین تعداد مهاجر مهاجران در اروپا با حدود 75000 سال گذشته — از جمله برخی از 15000 نفر در Evros به گفته آژانس پناهندگان سازمان ملل متحد UNHCR. در حالی که هنوز دور از نزدیک به یک میلیون واردان 2015 در اوج در اروپا بحران مهاجرت را تا 50 درصد از سال 2018 است.

و — بر خلاف 2015 در زمانی که تقریبا همه در ادامه به اروپا مرفه heartland — اغلب در نهایت به دام افتاده در یونان زیر بالکان مرز تعطیلی. بیش از 112,000 مردم در یونان با توجه به کمیساریای عالی پناهندگان سازمان ملل.

Evros ساکنان می گویند جریان ثابت است.

“من باور دارم که در سال 2019 وجود دارد بیش از [مهاجران] در 2015” گفت: Haris Theoharidis شهردار سابق روستای Pythio. “وجود ندارد خانواده های آینده در سراسر کنه. در حال حاضر آنها در حال تمام گروه 20 به 90 نفر همه مردان در سن زیر 30 … بسیاری می گویند که آنها می خواهند برای ادامه سفر خود به ایتالیا.”

کسانی که تمایلی به خطر تشخیص در بنادر ایتالیا-محدود کشتی پرداخت قاچاق حلقه به آنها را در سراسر شمال مقدونی یا آلبانیایی مرز. روز جمعه پلیس در تسالونیکی نجات چهار افغانستان مردان به دام افتاده در یک کشتی کانتینر با مجموعه های تلویزیونی از چین که تعیین شده بود به سفر با قطار از طریق شمال مقدونیه به مجارستان.

مردان گفت: آنها صرف سه روز در ظرف شکسته داشتن به آن در تسالونیکی اصلی ترین مقصد برای مهاجران وارد از Evros. آنها ساخته شده آن را به شمال مقدونی مرز اما ظرف فرستاده شد به تسالونیکی توسط نگهبانان که متوجه نبود به درستی مهر و موم شده.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de