دولت یونان گفته است که می خواهد به نصب یک “شناور سیستم حفاظت” برای جلوگیری از مهاجر مهاجران از سواحل ترکیه. این سیستم شامل راه اندازی شبکه به توقف ساخت قایق عبور می کند.

دولت یونان روز پنج شنبه گفت که به دنبال چشم انداز یک شناور سد در دریای اژه است که می تواند مستقر در مواقع اضطراری برای متوقف کردن مهاجران.

این سیستم می تواند شامل یا موانع یا شبکه برای استفاده در شرایط اضطراری, اندازه گیری برخی از 2.7 کیلومتر (1.7 کیلومتر) طول دارد.

ادامه مطلب: لزبوس: “ما می خواهیم ما جزیره بازگشت’

یک درخواست برای مناقصه از شرکت ها قادر به ساختن ساختار منتشر شده که وزارت دفاع. با این حال وزیر دفاع نیکوس Panagiotopoulos گفت: این طرح با بودجه €500,000 ($550,000) — هنوز در مراحل اولیه آن.

“ما می خواهیم برای دیدن اگر این کار و که در آن و اینکه آیا می توان آن را اجرا” Panagiotopoulos گفت: پخش عمومی Skai.

این طرح می تواند دیدن شبکه مستقر و یا شناور موانع مشابه به کسانی که برای جلوگیری از گسترش سطحی. مشخصات برای مانع هستند که باید آن را 1.1 متر (1.2 متر) در ارتفاع که برخی از 50 سانتی متر خواهد بود بالاتر از سطح و مجهز به چراغ چشمک زن.

این قابل درک است که مانع خواهد بود در محل قرار داده شمالی جزیره لزبوس که در آن مهاجران اغلب عبور بیش از یک نسبتا کوتاه کشش از آب است.

Lesbos

اما منتقدان این طرح ابراز شک و تردید که در آن کار می کنند.

در یونان دولت محافظه کار تحت نخست وزیر Kyriakos Mitsotakis آغاز کرده است در یک سخت تر سیاست های مهاجرتی پس از به قدرت رسیدن در سال گذشته است.

روز سه شنبه از دولت گفت: می خواستم آن را به استخدام اضافی از 1200 پلیس مرزی در ماه های آینده برای کمک به جلوگیری از جریان مهاجران از ترکیه است. برخی از 400 باشد به زمین مرزی با دیگر 800 در حال ارسال به جزایر دریای اژه.

ادامه مطلب: نشینان یونانی اعتصاب علیه اردوگاه های مهاجر

در همین حال اتحادیه اروپا پناهندگی دفتر EASO نیز گفت: این امر دو کارکنان آن در یونان برای سرعت بخشیدن به پردازش درخواست پناهندگی. وجود دارد در حال حاضر 500 EASO افسران در کشور است.

نرخ ورود کرده مشخصی از ماه آوریل پس از یک سکون نسبی از سه سال است. زیر توافق زده در سال 2016 به یونان بازگشت همه مهاجران که درخواست پناهندگی آنها رد شده.

نرخ مهاجر ورود کرده مشخصی از ماه آوریل پس از سه ماه از یک آرامش نسبی.

ادامه مطلب: فراتر از ظرفیت جزیره یونانی اردوگاه های پناهندگان بیشتر بسته بندی شده

نرخ ورود به پیشی میزان پردازش و وضعیت در جزایر دریای اژه بدتر شده است به طور قابل توجهی در طول 10 ماه گذشته با دهها هزار نفر از مردم در گیر و نزدیک امکانات ساخته شده برای کمتر از 6000 است.

rc/ng (AP, AFP, dpa, Reuters)

هر شب در سال 1830 UTC, DW ویراستاران ارسال یک انتخاب از روز را سخت خبر و با کیفیت از ویژگی های روزنامه نگاری. شما می توانید ثبت نام برای دریافت آن به طور مستقیم در اینجا.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de