یونان: سازمان های غیر دولتی متهم به تحریک ناآرامی در اردوگاه پناهندگان

تلاش برای جلوگیری از جریان مهاجرت به لزبوس دولت یونان در حال حاضر اعلام جنگ بر سازمانهای غیر دولتی را متهم کرده که آنها را از تحریک ناآرامی در میان مردم محلی و پناهندگان. مقامات می گویند آنها در حال نشستن در یک انبار باروت.

چون شب چراغ درخشش درخشان در کشاورزی روستای Moria. پلیس گفتگوی بورسی منحرف در سراسر زمستان روستا و Moria مردان — از نوجوانان به بزرگان — قدم زدن به یک چهارراه با حفاظت از خود ایجاد کرد.

“این است آنچه در آن آمده است می گوید:” Ioannis Mastroyiannis شهر رئیس جمهور. “ما در حال بازپس زندگی ما خانه ما و اموال ما. ما نمی خواهیم پناهندگان تنظیم پا در اینجا دیگر. آنها ما را نابود کرده اند.”

Moria 1000 ساکنان مجموعه ای بی سابقه بازرسی به تازگی راه اندازی اواخر شب گشت پس از هزاران نفر از پناهجویان یاد شده یورش برده همسایه اردوگاه در اعتراض به اجباری اخراج, abysmal شرایط زندگی و تاخیر در مراحل پناهندگی.

پس از ساعت ها درگیری با نیروهای پلیس نیز با شلیک گاز اشک آور برخی از مهاجران در نهایت عقب نشینی و برگشت به اردوگاه در حومه Moria یک محل به طوری متراکم و غیر انسانی آن را به دست آورده یونانی جزیره لزبوس شهرت میزبانی اروپا, مخوف ترین مهاجر تسهیلات.

A woman with her son walking through a refugee camp

شرایط زندگی در Moria اردوگاه پناهندگان در حال abysmal

بیشتر بخوانید: پناهندگان تحمل زندگی دوزخ یونان Moria اردوگاه در لزبوس

بن بست بین مردم محلی و مهاجران

اما چند صد عمدتا جوان افغان در مردان, شکست دور از بخش عمده ای از جمعیت شارژ به روستای Moria تنظیم رها شده در خانه به آتش کشیده و باعث بن بست با مردم محلی.

“ما فقط یک جرقه به دور از تمام عیار قیام می گوید:” Mastroyiannis. “ما هنوز هم هستند.”

پس از آن تظاهرات شهروندان یونانی تقویت امنیت در اطراف Moria و مجاور کمپ. همچنین قول داد به تعمیرات اساسی این کشور اردوگاه سیستم و تعطیل بدنام اردوگاه پناهندگان به راه اندازی کوچکتر محصور سایت به جای. و آن را متعهد شده است برای انتقال برخی از 20,000 پناهجویان از شصت و دو نفر دیگر از جزایر دریای اژه به یونان سرزمین اصلی.

اما این کاهش در گوش ناشنوا تا کنون.

“مقامات نگه داشتن به ما گفتن به بیمار و درک شود. اما چه هستم من قرار است به انجام در شب ؟ ” می گوید 75 ساله Theodoros Kaskabas یک کشاورز محلی. “پلاگین گوش من چشم های من و نشستن پشت و تماشای همسر و دختر مورد تجاوز قرار گرفتند? دولت به سختی. و نباید ترس به انجام آن است.”

بیشتر بخوانید: لزبوس: “ما می خواهیم ما جزیره بازگشت’

در خط مقدم در اروپا طولانی پناهندگان بحران لزبوس شده است یک کلید دروازه ورود به غرب برای صدها هزار نفر از مردم در حال فرار از جنگ و فقر در خاورمیانه و فراتر از آن.

اما چهار سال پس از اتحادیه اروپا را امضا کرد نقطه عطفی در مقابله با ترکیه در سال 2016 به بنیادی بی سابقه مهاجرت در جزیره باقی مانده صفر در اروپا, طولانی پناهندگان بحران است. حتی بدتر از آن را دیده است تازه هجوم غیر قانونی مطالب از رسیدن به یک کل از 59,726 در سال 2019 با توجه به سازمان ملل متحد داده است.

دولت در آتن است که در حال حاضر سرزنش های غیر دولتی را متهم کرده که برخی از آنها از کمک قاچاقچیان انسان و تحریک مهاجران به شورش.

اتهامات علیه سازمان های غیر دولتی

Lesbos locals unfurl massive Greek flag on the face of a state building

مردم محلی در حال شروع به گرفتن امور به دست خود

دولت در آتن است که در حال حاضر سرزنش های غیر دولتی را متهم کرده که برخی از آنها از کمک قاچاقچیان انسان و تحریک مهاجران به شورش.

“وجود دارد یک کهکشان خطرناک غیر دولتی عامل در کنار شبکه ای از پزشکان و وکلا و دیگر مردم نعناع و خارج از بدبختی انسان از این افراد گفت:” جورج Koumoutsakos کشور معاون وزیر مهاجرت. “آنها زالو و این شیوه باید پایان یابد. همه این ها منجر به مهاجرت غیر قانونی است.”

تحت قانون مقرر شده در هفته گذشته صدها نفر از سازمان های غیر دولتی در یونان خواهد شد در حال حاضر تحت سخت دولت بررسی نیاز به ترخیص کالا از گمرک برای خود ماموریت کارکنان و منابع مالی. بیش از 400 سازمان گفته می شود عامل مهاجرت مربوط به ماموریت های سراسر یونان. کمتر از 90 به طور رسمی مجاز در حالی که یک لیست از حداقل 35 کمک کارگران مشکوک به کمک و معاونت در جرم ترک قاچاقچیان با توجه به محلی گزارش.

لزبوس مردم محلی نیز متهم به سازمان های غیر دولتی از بازوی چرخاندن آنها را به اجاره باغ زیتون و مجتمع های مسکونی که اجاره آنها را به مهاجران از آنها کمک رایگان.

“فقط روز دیگر می گوید:” Mastroyiannis “من تا به حال یک خانم از Moria به من گفتن که اعضای یک سازمان غیر دولتی بودند و تهدید به نابود کردن زیتون گرو اگر او ندارد اجاره آن را به آنها. او به آنها گفت که آن را در حال حاضر نابود شده و شکایت با مقامات.” Mastroyiannis حاضر به افشای هویت این کمک ،

‘انبار باروت آماده انفجار’

از تابستان گذشته ماهانه مهاجرت واردان باید رسید از 1,846 به 10,551 با توجه به دولت و سازمان ملل متحد داده است. تعداد پناهندگان و مهاجران فرود در یونانی سواحل پیشی گرفته است مهاجر تبعید به ترکیه است. در همه 2,795 غیر قانونی دریا نوشته ثبت شده است, پس از آغاز سال در برابر 85 مجبور گرداند مرتب در طول همان دوره است.

Kostas Moutzouris منطقه ای فرماندار از شمال دریای اژه کرده در دولت برای اعلام وضعیت اضطراری برای جزیره لزبوس Chios و ساموس.

“سرخوردگی در هر دو جبهه — مردم محلی و پناهندگان — دارای آب پز را بیش از,” Moutzouris می گوید. “وضعیت رو به وخامت و خطرناکی. ما یک قدرت keg آماده به منفجر شدن است.”

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

ایندکسر