یونان بلوک 10,000 مهاجران در مرز ترکیه

مقامات یونانی می گویند که مسدود شده نزدیک به 10 ، 000 نفر از ورود به اتحادیه اروپا از ترکیه, در حالی که ترکیه

توسط PATRIS-FUN در 11 اسفند 1398

مقامات یونانی می گویند که مسدود شده نزدیک به 10 ، 000 نفر از ورود به اتحادیه اروپا از ترکیه, در حالی که ترکیه می گوید: 76,000 مردم به عبور از مرز. اتحادیه اروپا مرز کنترل آژانس می گوید که در "آماده باش."

یونان مسدود نزدیک به 10 ، 000 "غیر قانونی" ورود به اتحادیه اروپا از ترکیه در روز شنبه و صبح یکشنبه یک مقام دولتی گفته است.

بیانیه ای در روز یکشنبه می آید یک روز پس از 13,000 مهاجران جمع آوری ترکی-یونانی, مرز, زیر ترکیه اعلام کرد که آن را دیگر نمی خواهد متوقف پناهندگان از عبور به اروپا است.

"از 06:00 (04:00 UTC) صبح روز شنبه تا 06:00 صبح روز یکشنبه 9,972 ورودی غیر قانونی شده اند جلوگیری در Evros منطقه" یونانی معاون وزیر دفاع Alkiviadis Stefanis محلی گفت پخش Skai.

Stefanis گفت: تمام شد با موفقیت خنثی اما ترکیه ادعا می کند بیش از 76 ، 000 مهاجران با موفقیت عبور به یونان.

"از 09.55 ساعت تعداد مهاجران ترک در کشور ما از طریق ادیرنه; 76,358," داخلی ترکیه وزیر سلیمان Soylu در توئیتر نوشت: بدون تعیین یک چارچوب زمانی.

حداقل 220 مهاجران رسیده لزبوس

برخی از مهاجران موفق به عبور به یونان در شنبه شب و یکشنبه صبح.

"در اینجا در یونان 220 پناهندگان وارد سواحل عجیب و آورده بودند به اردوگاه" دویچه وله یونان خبرنگار Florian Schmitz گزارش شده است. خبرگزاری رویترز گزارش داد که بیش از 500 ممکن است را ساخته اند آن را به یونان از ترکیه در عرض 24 ساعت.

ادامه مطلب: آیا اتحادیه اروپا-ترکیه پناهنده مقابله فروپاشی ؟

هزاران نفر بیشتر باقی می ماند در ترکیه در نزدیکی مرز.

"ما در اخبار شنیده ام که مرز باز" یک مرد گفت: DW ترکیه خبرنگار جولیا هان. "در حال حاضر ما درک می کنیم آن همه فقط یک بازی سیاسی است."

بلغارستان که همچنین به دلیل داشتن مرز مشترک با ترکیه گفت که نه تنها مهاجر است به طور غیر قانونی از مرز.

Frontex در 'هشدار'

اتحادیه اروپا برای حفاظت از مرزها آژانس Frontex همچنین گفت: آن را در "آماده باش" در مرز با ترکیه به بیش از هزاران مهاجر هستند انتظار می رود به تلاش برای ورود به بلوک اضافه کرد آن است که استقرار و حمایت از یونان است.

"ما افزایش سطح هشدار برای تمام مرز با ترکیه به بالا," Frontex سخنگوی در بیانیه ای گفت به Agence France Presse.

"ما را دریافت درخواست یونان برای حمایت اضافی. ما در حال حاضر اقدامات برای نقل و به یونان و تجهیزات فنی اضافی افسران," او اضافه شده است.

هر شب در سال 1830 UTC, DW ویراستاران ارسال یک انتخاب از روز را سخت خبر و با کیفیت از ویژگی های روزنامه نگاری. شما می توانید ثبت نام برای دریافت آن به طور مستقیم در اینجا.

اد/stb (AFP "رویترز" dpa)tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im
آخرین مطالب