هیئت منصفه indicts 3 مرد به اتهام قتل در Ahmaud Arbery قتل

یک دادستان در روز چهارشنبه اعلام کرد که سه مرد شده اند و متهم را در اتهام قتل در قتل Ahmaud Arbery در گرجستان است.

دادستان Joyette هلمز گفت: Glynn شهرستان هیئت منصفه است تحت تعقیب تراویس McMichael گرگ McMichael و ویلیام “Roddie” برایان جونیور اتهام از جمله کینه توزی و جنایت قتل در مرگ Arbery.

Arbery کشته شد Feb. 23 وقتی McMichaels سفید پدر و پسر مسلح خود و دنبال 25 ساله مرد سیاه و سفید در حال اجرا در محله خود. گرگ گفت: پلیس به او مشکوک Arbery شد یک سارق و Arbery حمله پسر خود را قبل از ضربه بودن.

Bryan زندگی در همان زیربخش فقط در خارج از شهرستان بندر Brunswick. برایان گفت: او را دیدم McMichaels رانندگی پیوست و تعقیب گرجستان دفتر تحقیقات عامل شهادت در اوایل این ماه.

آن نیست تا زمانی که ممکن است 7 — دو روز پس از Bryan تلفن همراه تصویری به بیرون درز آنلاین و هم زده یک اعتراض ملی — که McMichaels متهم شدند. برایان دستگیر شد مارس 22 به اتهام قتل جنایت و جنایتکار تلاش برای مرتکب حبس نادرست. حکم بازداشت می گوید: Bryan سعی “برای محدود و بازداشت” Arbery بدون اختیارات قانونی توسط “استفاده از وسیله نقلیه خود را در موارد متعدد” قبل از Arbery به ضرب گلوله کشته شد.

در علاوه بر این به کینه توزی و اتهام قتل را McMichaels و Bryan هر حال به اتهام دو فقره از تشدید حمله و یک تعداد هر یک از حبس نادرست و جنایی تلاش برای مرتکب حبس نادرست.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.net

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>