فرمانداران درخواست برای کمک به بیشتر Coronavirus کمک چهره های حزبی تقسیم در کنگره

(واشنگتن) — به عنوان فرمانداران درخواست برای کمک های رهبران جمهوری خواه در کنگره آمریکا گفت: آنها ترجیح می دهند جایگزینی یک 350 $میلیارد دلار کسب و کار کوچک برنامه به جای مذاکره گسترده تر coronavirus بسته دموکرات ها در حال هل دادن با کاخ سفید است.

در بیانیه ای مشترک رهبر اکثریت سنا میچ مک کانل و خانه رهبر اقلیت کوین مک کارتی گفت: آنها به دنبال “حذف” بودجه برای حقوق و دستمزد برنامه حفاظت بدون ضمیمه در 250 میلیارد دلار برای ارائه دهندگان مراقبت های بهداشتی و یا کمبود پول نقد متحده به عنوان دموکرات ها می خواهند.

“کارگران آمریکا در بحران هستند” آنها نوشت.

جمهوریخواهان گفت که آنها “رد دموکرات’ بی پروا تهدید به ادامه مسدود کردن کار-صرفه جویی در بودجه مگر اینکه ما مذاکره مجدد نامربوط برنامه های است که در مشابه خطر است.”

مغلوب ساختن پیشی جستن دولت درخواست کرده است 250 میلیارد دلار بیشتر برای این برنامه که به بخشایش وام تا 10 میلیون دلار به کسب و کارهای کوچک به حقوق و دستمزد در طول بحران. هر دو طرف حمایت از برنامه اما دموکرات ها می خواهند به اضافه کردن جدید پادمان. آنها همچنین می خواهم یکی دیگر از $250 میلیارد برای بیمارستان ها و متحده است.

ملت فرمانداران در روز شنبه از کنگره خواست به ارسال 500 میلیارد دلار “برای دیدار با آمریکا کمبود بودجه که منجر به از این بی سابقه بحران بهداشت عمومی.”

کالیفرنیا ، لری هوگان مریلند و دموکراتیک رژیم صهیونیستی است. اندرو کومو نیویورک گفت: بدون مداخله فدرال ایالات متحده مجبور خواهد شد برای مقابله با “جدی کاهش خدمات … مانع بهداشت بهبود اقتصادی و — به نوبه خود — ما تلاش جمعی برای رسیدن مردم به کار می کنند.”

کنگره مسابقه به هنر و صنعت جدید بسته نجات به عنوان ارائه دهندگان مراقبت های بهداشتی کار در سراسر ساعت برای مراقبت از coronavirus بیماران و کشور نرخ بیکاری آمار سرسام آور از 16 میلیون نفر در طول اقتصادی shutdown.

ایران با رهبران موضع بازدید ترمز در حرکت به سوی آینده مذاکرات که آماده برای شروع به عنوان به زودی به عنوان هفته آینده به صندوق هر دو حقوق و دستمزد با برنامه و حساب های دیگر.

دموکرات ها گفت: مغلوب ساختن پیشی جستن دولت آماده بود برای باز کردن دو حزبی مذاکرات به عنوان آن مشخص شد هیچ کدام از هم جدا پیشنهاد می شود مورد تایید خود را در کنگره پس از شکست در سنا رای در روز پنج شنبه.

بالا سنا دموکرات چاک شومر گفت: او جمعه به خزانه داری, منشی, Steven Mnuchin و مغلوب ساختن پیشی جستن دولت موافقت کرده بود به دنبال هر دو حزب در مجلس سنا مذاکرات برای دوباره پر کردن $350 میلیارد چک برنامه است.”

مجلس نانسی پلوسی در تماس جداگانه با Mnuchin توصیه می شود مشترک مذاکرات تا کنگره “می تواند حرکت کند در اسرع وقت” گذشته logjam.

چک برنامه مرکزی به جارو 2.2 تریلیون دلار بسته کمک های تصویب شده در ماه گذشته. برنامه آغاز به کار کرد و در مارس 3 و آب گرفتگی با متقاضیان. وزارت خزانه داری می خواهد اضافی $250 میلیارد دلار برای این برنامه گفت: به زودی اجرا از پول نقد.

اما دموکرات ها می خواهند پادمان برای تضمین وام می رسد همه واجد شرایط کسب و کار از جمله کسانی که در جوامع اقلیت که تاسیس روابط اعتباری با بانک ها. آنها همچنین نگرانی در مورد آن پر از دست انداز rollout.

کنگره در یک وضعیت بی سابقه ای تمایلی به تشکیل یا اتاق بازرگانی به عنوان کشور قفل شده است با این بیماری همه گیر کوروناویروس. این بدان معناست که قانون اتحاد برای پیشبرد با اجماع و بدون roll-call رای.

دموکرات ها خفه تلاش های مک کانل به عجله از طریق 250 میلیارد دلار تزریق با صدای رای دادن. جمهوریخواهان سنا رهبر و سپس مسدود دموکراتها خواست برای اضافه کردن اضافی $250 میلیارد برای دولت ها و بیمارستان ها. او نشان داد که آینده مذاکرات در نهایت نیاز به حل و فصل بن بست.

اما در روز شنبه جمهوری خواهان گفت: چک کمک نیاز به رسیدن به درب در حال حاضر.

“هیچ کس به جز واشنگتن دموکرات ها به نظر می رسد معلوم نیست در این واقعیت یا اشتباه در مورد ضرورت” آنها نوشت.

پلوسی گفت Mnuchin کسب و کار برنامه “نباید سفت نابرابری در دسترسی به سرمایه مواجه توسط بسیاری از کسب و کارهای کوچک” خود را سخنگوی خود جلب کرد Hammill روز جمعه گفت.

___

آسوشیتد پرس نویسنده اندرو تیلور کمک به این گزارش.

تماس با ما در [email protected]

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>