فرمانداران تماس در گارد ملی به عنوان ناآرامی بیش از جورج فلوید مرگ گسترش در سراسر ایالات متحده

معترضان ماشین پلیس به آتش کشیده شکست کسب و کار ویندوز و skirmished با باتون-دارای حق اعمال ماموران در خیابان ها از آتلانتا به لس آنجلس به عنوان خشم بیش از جورج فلوید مرگ در سراسر این کشور است. مقامات نیروبخش برای خشونت بیشتر شنبه با برخی از تماس در گارد ملی به گوشت گاو تا ضعف نیروهای.

در مینیاپولیس, این شهر که در آن فلوید درگذشت دوشنبه پس از یک افسر پلیس فشرده یک زانو را به گردن خود نگه داشته و آن را از وجود دارد برای بیش از هشت دقیقه مینه سوتا رژیم صهیونیستی است. تیم Walz به طور کامل بسیج دولت گارد ملی و وعده نمایش عظیم از نیروی برای کمک به سرکوب ناآرامی است که رشد کرده است به طور فزاینده ای مخرب است.

“وضعیت در مینیاپولیس است که دیگر به هیچ وجه در مورد قتل جورج فلوید” Walz گفت. “این است که در مورد حمله به جامعه مدنی القای ترس و اخلال ما در شهرهای بزرگ.”

در روز شنبه پس از یک شب پر سر و صدا نواخته متنوع جمعیت به خیابان ها ریختند و دوباره به صورت مسالمت آمیز تظاهرات در ده ها تن از شهرستانها. روز جمعه تظاهرات هم آغاز شده بود با آرامش در شهرستانها از نیویورک به کالیفرنیا., از آتلانتا به پرتلند سنگ.— قبل از بسیاری از فرود به خشونت است.

حداقل دو مرگ و میر متصل شد به تظاهرات; صدها نفر از مردم دستگیر شدند و پلیس با استفاده از باتون گلوله های لاستیکی و اسپری فلفل به عقب راندن جمعیت در برخی از شهرستانها. بسیاری از بخش گزارش ماموران مجروح شدند در حالی که رسانه های اجتماعی بود و غرق در تصاویر پلیس با استفاده از به کارگیری تاکتیک پرتاب معترضان به زمین با استفاده از دوچرخه به عنوان سپر و زیر پا گذاشتن یک معترض در حالی که سوار بر اسب.

این فوریه 2019 عکس های ارائه شده توسط Henry گیرن نشان می دهد که جورج فلوید در Conga لاتین اغذیه فروشی و مشروب فروشی در مینیاپولیس, جایی که او در امنیت است. (HenrySocialPhotos از طریق AP)

بسیاری از معترضان صحبت از نا امیدی که فلوید مرگ یکی بیشتر در مناجات. می آید در پی قتل در گرجستان از Ahmaud Arbery که به ضرب گلوله کشته شد و پس از اینکه دنبال شده توسط سیاه و سفید دیک بزرگ در حالی که در حال اجرا در خود محله و در وسط coronavirus همه گیر پرتاب شده است که میلیون ها کشته و بیش از 100 ، 000 نفر در ایالات متحده و به طور نامتناسبی تحت تاثیر مردم سیاه و سفید.

روز جمعه افسر برگزار شد که زانو خود را به Floyd گردن دستگیر شد و به اتهام سوم-قتل درجه و درجه دوم در قتل نفس — اما به نظر می رسد که به ارائه کمی مرهم. بسیاری از معترضان خواستار دستگیری سه تن دیگر از افسران درگیر است.

نظرات از رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن دامن زده خشم زمانی که او از کار اخراج کردن یک سری از توییت انتقاد سوتا پاسخ مسخره کردن افرادی که اعتراض در خارج از کاخ سفید و هشدار داد که اگر معترضان نقض حصار “آنها خواهد … شده اند و با استقبال ترین سگ باطل و شوم ترین سلاح های من تا کنون دیده اند.”

روز شنبه در Tulsa, Okla.’s Greenwood منطقه — سایت 1921 تولسا مسابقه کشتار که در سمت چپ به عنوان بسیاری از 300 کشته و شهر را پر رونق سیاه منطقه در خرابه — معترضان مسدود تقاطع ها و شعار به نام ترنس Crutcher یک مرد سیاه پوست کشته شده توسط یک افسر پلیس در سال 2016. دیگر تظاهرات مسالمت آمیز برگزار می شد در دلاور, فلوریدا, ماساچوست و نیوجرسی و پنسیلوانیا است.

عکس | تظاهرات بیش از جورج فلوید مرگ در سراسر ایالات متحده:

در آتلانتا و جورجیا بومی Jaylen قهوه ای بوستون سلتیکز در حال برنامه ریزی برای رهبری یک راهپیمایی شنبه شب در مرکز شهر از سی ان ان دفتر مرکزی به مرکز.

رهبران در بسیاری از تحت تاثیر قرار شهرستانها باید ابراز خشم و انزجار بیش از فلوید کشتن و ارائه همدردی با کسانی که معترض بودند — اما به عنوان تشدید ناآرامی بسیاری از صحبت از جان گذشته نیاز به حفاظت از خود در شهرستانها و گفتند که تقویت کننده با وجود نگرانی های است که می تواند منجر به سنگین تر دست تاکتیک.

ناآرامی ها باعث پاسخ های سراسر جهان است. بالا واتیکان کاردینال پیتر Turkson که از غنا خواست شبان در ایالات متحده به اعتراف به برای آرامش در حالی که ایالات متحده ملی فوتبال, بازیکن وستون McKennie عینک بازوبند ارجاع فلوید مرگ در حالی که بازی برای شالکه در آلمان بوندسلیگا.

سازمان دیده بان | درگیری پلیس با قتل جورج فلوید ضربه واشنگتن و آتلانتا:

تظاهرات ادامه داد: برای یک شب دیگر در شهرستانها ایالات متحده پس از کشتن یک مرد سیاه پوست توسط پلیس در مینیاپولیس. 0:57

مینه سوتا به طور پیوسته افزایش تعداد اعضای گارد ملی آن را می گوید آن نیاز دارد برای جلوگیری از ناآرامی و در حال حاضر به نام تا 1,700. فرماندار نیز با توجه به پتانسیل پیشنهاد پلیس نظامی که پنتاگون در حالت آماده باش قرار.

فرمانداران در گرجستان و کنتاکی هر دو فعال گارد ملی پس از تظاهرات وجود خشونت تبدیل شد شبانه در حالی که شب حکومت در جای خود قرار گرفتند در پورتلند و سینسیناتی.

یک نفر کشته شد در مرکز شهر دیترویت درست قبل از نیمه شب پس از کسی که در یک SUV اخراج عکس به جمعیت معترضان در نزدیکی Greektown سرگرمی, منطقه, پلیس گفت:. و پلیس در سنت لوئیس شد بررسی مرگ یک معترض بود که صعود بین دو تریلر از یک تغذیه سابق کامیون و کشته شد هنگامی که آن را راندند.

سازمان دیده بان | مینیاپولیس پلیس آماده برای تظاهرات در سقف 5 حوزه:

CBC News را سوزان Ormiston توصیف ‘زمان’ جو از یک سوخته ساختمان در سراسر از یک مینیاپولیس ایستگاه پلیس روز پس از تظاهرات. 0:55

آتلانتا دیدم برخی از افراطی ترین ناآرامی. در حالی که خدمه در آن شهر کار می کرد به تمیز کردن شیشه و باقی مانده از شورش شب قبل از زیادی الکترونیکی بیلبورد در صبح روز شنبه هنوز انجام این پیام: “اگر شما عشق آتلانتا لطفا بروید صفحه اصلی” انعکاس شهردار درخواست.

اعضای گارد ملی مسدود شده و هر کسی از نزدیک شدن به شدت آسیب دیده و ساختمان از جمله College Football Hall of Fame و در نزدیکی و رستوران ها.

“این است که در روح مارتین لوتر کینگ جونیور” آتلانتا شهردار Keisha لنس پایین گفت. “شما disgracing زندگی جورج فلوید و هر فرد دیگری که کشته شده در این کشور است.”

سازمان دیده بان | آتلانتا رپ می پرسد معترضان به ماندن در خانه نگه مقامات به حساب:

رپ Killer Mike پیوست آتلانتا شهردار Keisha لنس کف در یک کنفرانس مطبوعاتی شب جمعه که به نام او برای تغییر اما گفت که این یک “وظیفه نه به سوزاندن خانه خود را پایین.” 1:39

ویدئو های ارسال شده به رسانه های اجتماعی نشان داد شهر نیویورک ماموران با استفاده از باطوم و تنه زدن معترضان را به عنوان آنها در زمان مردم را بازداشت و پاکسازی خیابان ها. یک ویدئو نشان داد که در افسر با شدت بهم زدن یک زن به زمین به عنوان او راه می رفت گذشته او در خیابان.

تاکید که فلوید کشتن بخشی از یک الگوی نام از افراد کشته شده توسط پلیس از جمله اریک گارنر که در استاتن آیلند در سال 2014 شد در علائم و شعارهای.

“کشور ما یک بیماری. ما باید در اینجا گفت:” Brianna Petrisko در میان کسانی که در پایین منهتن فولی مربع که در آن بسیاری بودند با پوشیدن ماسک در میان coronavirus بیماری همه گیر. “این تنها راهی است که ما در حال رفتن به شنیده می شود.”

افسر امنیتی کشته در کالیفرنیا

در توسعه های جدید مقامات ایالات متحده روز شنبه گفت که کشتار فدرال قرارداد افسر امنیتی که بیش از یک تظاهرات در اوکلند کالیفرنیا یک اقدام داخلی تروریسم است.

یک خودرو کشیده تا در خارج از Ronald V. Dellums ساختمان فدرال در حدود 9:45 بعد از ظهر جمعه به وقت محلی و کسی باز آتش در دو قرارداد ماموران امنیتی که مشغول به کار برای فدرال خدمات حفاظتی وزارت امنیت میهن قتل یکی و به شدت زخمی دیگر, مقامات گفت. هویت از افسران منتشر نکرده بودند.

افسران محافظت از دادگاه فدرال خانه به عنوان بخشی از وظایف خود را به طور منظم. وزارت امنیت داخلی ایالات متحده (DHS) در انتخابات گفت: آنها نظارت اعتراض پلیس به قتل جورج فلوید در مینه سوتا است.

یک معترض می کشد سوزان هیئت مدیره از آتش مجموعه در مرکز شهر اوکلند کالیفرنیا روز جمعه در واکنش به کشته شدن جورج فلوید. (اتان Swope/آسوشیتد پرس)

“هنگامی که کسی به اهداف یک افسر پلیس و یا یک ایستگاه پلیس با قصد انجام آسیب و تهدید و ارعاب — این است که یک قانون داخلی تروریسم” DHS اقدام معاون دبیر کن Cuccinelli گفت.

یک مظنون نبوده است و نام آن را بلافاصله شناخته شده است که آیا مقامات تعیین کرده اند که اگر تیرانداز به حال چیزی برای انجام با اعتراض.

پلیس گفت که این تظاهرات مسالمت آمیز آغاز شد اما spiralled به هرج و مرج در اواخر شب. برخی از تظاهرکنندگان شکست ویندوز, تخریب فروشگاه متوقف شد ترافیک در آزادراه و آتش زدند. پلیس گفت: چندین افسران اصابت اشیاء و پاسخ با شلیک گاز اشک آور و گلوله های لاستیکی برای متفرق کردن جمعیت. فدرال ساختمان درب های شیشه ای بودند شکست و جلوی ورودی بود با اسپری ضد پلیس گرافیتی.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>