دولت Watchdog برای پیگیری چگونه سالمندان خصوصی مدیکر اطلاعات به Telemarketers

(واشنگتن) — یک دولت ناظر طرح برای راه اندازی در سراسر کشور پروب به چه telemarketers ممکن است گرفتن نگه دارید از سالمندان شخصی مدیکر اطلاعات یک پرچم قرمز برای تقلب احتمالی و زباله.

رسمی با بهداشت و خدمات انسانی بازرس کل دفتر آسوشیتدپرس گفت ممیزی اعلام خواهد شد در هفته آینده. این امر به دنبال باریک تر کاوشگر که در بر داشت که یک سیستم الکترونیکی طراحی شده برای داروخانه ها به منظور بررسی مدیکر پوشش مورد استفاده قرار گرفت برای جستجو است که به نظر می رسد که چیزی برای انجام با پر کردن نسخه. رسمی صحبت کرد و خواست نامش فاش نشود پیش از اعلام رسمی.

دیده بان سازمان تصمیم می آید را در میان موج بی وقفه کارآمد تلفنی کلاهبرداری هدف قرار دادن مدیکر گیرنده و شامل همه چیز را از پشت پرانتز به DNA گونه سواب.

برای سال, سالمندان شده اند اندرز به خود مدیکر اطلاعات به مردم آنها را نمی دانم. اما یک گزارش اولیه کاوشگر ارائه شده به AP, جزئیات, چگونه اطلاعات حساس هنوز هم می توانید به telemarketers زمانی که یک مدیکر ذینفع فکر می کند که او و یا او در برخورد با یک نهاد قابل اعتماد مانند یک داروخانه یا مطب.

کلید اطلاعات شخصی جمع آوری شده از مدیکر فایل پس از آن می تواند توان متقابل با پایگاه داده از شماره تلفن فرد اجازه می دهد بازاریابان به خانه با تماس های خود را. گزارش منتشر شده در روز جمعه.

اولیه حسابرسی متمرکز بر 30 داروخانه ها و دیگر ارائه دهندگان خدمات که اغلب pinging مدیکر سیستم ایجاد شده برای داروخانه ها.

از سیستم های الکترونیکی در نظر گرفته شده است مورد استفاده قرار گیرد برای تایید ارشد واجد شرایط بودن در مقابله با. آن می تواند اعتبار پوشش و اطلاعات شخصی بر روی میلیون ها نفر از افراد است. تجزیه و تحلیل سوابق که تحت پوشش 2013-15 محققان کشف کرده اند که بسیاری از حسابرسی داروخانه ها همراه با یک شرکت نرم افزاری و مواد مخدر ترکیبات خدمات نیز دقیق نیست لزوما پر کردن نسخه.

آنها به نظر می رسد شده اند به ضربه زدن به سیستم به صورت بالقوه نامناسب بازاریابی است.

مدیکر تصریح می کند که الکترونیکی نمایش داده شد — نامیده می شوند “E1 معاملات”— قرار است به استفاده از بیل برای نسخه. اما محققان دریافتند که برخی از داروخانه ها ارسال شده ده ها هزار نفر از نمایش داده شد که نمی تواند همسان به نسخه. در یک مورد یک داروخانه فرستاده شده 181,963 چنین نمایش داده شد اما تنها 41 می تواند مرتبط به نسخه.

در این گزارش که به طور متوسط 98% الکترونیکی نمایش داده شد از 25 ارائهدهندگان خدمات اولیه حسابرسی “بودند و نه در ارتباط با نسخه پزشک است.” بازرس کل دفتر نیست شناسایی داروخانه ها و ارائه دهندگان خدمات.

داروخانه ها می توانند برای دسترسی به پوشش داده در مدیکر گیرندگان با استفاده از یک ویژه ارائه دهنده شماره از دولت است.

اما محققان دریافتند که چهار نفر از داروخانه ها آنها حسابرسی مجاز شرکت های بازاریابی به استفاده از ارائه دهنده خود را به شماره پینگ مدیکر. “این عمل از اعطای telemarketers دسترسی به E1 معاملات و یا با استفاده از E1 معاملات برای اهداف بازاریابی قرار می دهد حفظ حریم خصوصی از ذینفع (اطلاعات شخصی) در معرض خطر” در این گزارش است.

برخی از داروخانه ها نیز استفاده می شود سالمندان’ اطلاعات برای تماس با پزشکان درمان کسانی که ذینفع برای دیدن اگر آنها می نوشتن نسخه. با استناد به یک مثال در این گزارش گفت: “دکتر اغلب آگاهانه (یک) ارائه دهنده است که ذینفع نیست نیاز به دارو.”

بازرس کل دفتر گفته است که بررسی چند ارائه دهندگان مراقبت های بهداشتی به اتهام تقلب مربوط به E1 معاملات. استفاده نامناسب از مدیکر را واجد شرایط بودن سیستم است که احتمالا فقط یکی از بسیاری از شناخته شده مسیر که از طریق آن telemarketers می توانید اطلاعات حساس شخصی در مورد سود محققان گفت.

دیده بان آژانس آغاز شد به دنبال این موضوع پس از مراکز مدیکر و مدیکید خدمات و یا سیستم مدیریت محتوا برای خواسته ممیزی از پست الکترونیکی سفارش داروخانه استفاده از مدیکر را تایید واجد شرایط بودن سیستم.

در پاسخ رسمی به این گزارش, سیستم مدیریت محتوا, مدیر Seema Verma گفت: CMS retooled تأیید آن سیستم در سال گذشته پس از آن به طور خودکار لگد کردن نمایش داده شد که در حال آمدن از یک داروخانه است. بیش از یک چهارم میلیون درخواست چنین بوده است رد او نوشت.

مدیکر متعهد به تضمین این که سیستم مناسب Verma اضافه شده است. آژانس می تواند به لغو دسترسی برای داروخانه ها که سوء استفاده از این امتیاز و بررسی دیگر اجرای گزینه های.

بازرس اداره کل اذعان کرد مدیکر را به اقدامات متقابل اما گفت که می خواهد برای دیدن چگونه موثر آنها بوده است.

مراقبت های بهداشتی تقلب است یک مشکل فراگیر است که هزینه های مالیات دهندگان دهها میلیارد دلار در سال است. درست آن حدی ناشناخته است و برخی از موارد شامل مناطق خاکستری از مجتمع سیاست پرداخت.

در سال های اخیر مدیکر بدست پیچیده تر تطبیق تکنیک های مورد استفاده توسط شرکت های مالی به سعی کنید به تقلب. اجرای قانون هماهنگی رشد کرده است با حمله نیروهای دادستان فدرال و عوامل همراه با دولت همتایان متخصص در مراقبت های بهداشتی و تحقیقات است.

مقامات به هیچ جدول زمانی برای تکمیل حسابرسی.

تماس با ما در [email protected]

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.dehec.su

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>