رژیم صهیونیستی. Whitmer: مؤتلفه پرچم صلیب های شکسته دیده می شود در تظاهرات ‘نماینده نیست که ما در میشیگان’

اعضای مغلوب ساختن پیشی جستن دولت از جمله رئیس جمهور را تحت فشار قرار دادند یک نظریه است که coronavirus سرچشمه گرفته نه در ووهان چین, مرطوب بازار اما یک آزمایشگاه است. وزیر امور خارجه مایک Pompeo گفت: وجود “قابل توجهی” شواهدی وجود دارد که این مورد حتی اگر اطلاعاتی ایالات متحده و جامعه هنوز برای انتشار یک ارزیابی رسمی در این زمینه است.

Pompeo این مواضع در محل مبدا و چین ادعا تلاش برای سرپوش گذاشتن بر این بیماری همه گیر به شدت در مراحل اولیه روشن شد اما پاسخ او در مورد اینکه آیا این ویروس ساخته waffled.

در ابتدا نگهبان یادداشت او گفت: میزبان ABC این هفتهمارتا Raddatz که او “هیچ دلیلی برای کافر” کارشناسان که فکر می کنم آن را از نظر ژنتیکی تغییر یافتهاست. اما زمانی که Raddatz با اشاره به دفتر مدیر اطلاعات ملی گفت: اجماع علمی است که این ویروس بود نه انسان ساخته شده Pompeo موافقت با آن ، Raddatz تلاش برای روشن شدن آخرین بار recalibrating این سوال کمی برای دیدن اگر Pompeo فکر می کند این ویروس عمدا منتشر شده از آزمایشگاه. وزیر گفت: او نمی “چیزی برای گفتن در مورد آن.”

منتقدان اشاره کرده اند که با تکیه به رئیس جمهور مغلوب ساختن پیشی جستن شعارهای Pompeo است که تنظیم یک برنامه به طور بالقوه نگران کننده سابقه. تیم O’donnell

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>