رژیم صهیونیستی. گاوین Newsom هشدار می دهد بیش از نیمی از همه کالیفرنیا می تواند به آلوده شدن با کروناویروس

اوانجلین لیلی نمی خواهد اجازه دهید Vanessa Hudgens بود که تنها افراد مشهور برای رسیدن به آب گرم با خود coronavirus طول می کشد این هفته است.

The Ant-Man و از دست ستاره آمد زیر آتش پس از در Instagram به اشتباه ادعا COVID-19 coronavirus است که فقط “یک تنفسی آنفولانزا” و شکایت آن را توجیه نمی کند “all-out, جهانی, مستند, کنترل, pandemonia و جنون ما در حال تجربه” را به عنوان گزارش شده توسط صفحه شش. رمان coronavirus در واقع به نظر می رسد حدود 10 برابر کشنده تر از آنفولانزای فصلی.

لیلی نیز پیشنهاد او حاضر به خود قرنطینه در طول بیماری همه گیر. این بازیگر نوشت: “#businessasusual” در یک عکس از یک فنجان چای در حالی که گفت که او “فقط کاهش یافته است بچه های من در ژیمناستیک اردوگاه.” هنگامی که یک کاربر نظر “بدون تاج بازداشت???,” او پاسخ داد: “نه برای این خانواده است.” این به رغم این واقعیت است که لیلی گفت که او “زندگی با پدر من در آن لحظه است که در مرحله چهار lukemia” و “من نیز ایمنی بدن به خطر بیافتد در حال حاضر است.”

اما در یکی دیگر از اظهار نظر لیلی گفت: “برخی از مردم ارزش آزادی بیش از زندگی خود را. همه ما انتخاب ما بود.” و او حتی به نظر می رسد به شناور یک تئوری توطئه در اطراف coronavirus با نوشتن “وجود دارد ‘چیزی’ هر سال انتخابات” در پاسخ به یک کاربر که ادعا کرد که “هر چند سال برخی از بیماری بیرون آمدن سریع پس از آن از بین می رود به عنوان سریع به عنوان آن آمد” ظاهرا baselessly دلالت همه گیر جعل است.

لیلی دریافت یک مقدار عادلانه از مقاومت مواجه on Instagram حتی قبل از تولید گرما در توییتر با یک کاربر در نوشتن به او انعکاس مشاوره از مقامات بهداشت “آه که ناامید کننده است. اجتماعی فاصله تنها راه برای محافظت از آسیب پذیر ترین. ما همه در این با هم.” این می آید پس از Hudgens عذرخواهی کرد این هفته برای او خود را “حساس” اظهارات در مورد COVID-19 coronavirus با هر دو داستان برجسته نیویورک تایمز‘ Astead W. هرندون به شوخی “coronavirus مانند یک blacklight برای مشهور clownship.” برندان فردا

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>