رژیم صهیونیستی. اندرو کومو اعلام کرد نیویورک اولین مرگ ناشی از COVID-19

On, شنبه, New York فرماندار اندرو کومو اعلام کرد که دولت برای اولین بار تایید کرد coronavirus مرتبط با مرگ: یک 82 سال در شهر نیویورک که دچار آمفیزم. به گفته نیویورک تایمزاین زن که در منهتن.

“اگر شما با 82 سال سن دارد و شما باید آمفیزم و شما می توانید از آنفولانزا, شما در یک موقعیت جدی” فرماندار گفت: با توجه به بار.

از صبح روز شنبه ET نیویورک تا به حال 421 نگران مورد COVID-19 بیماری ناشی از رمان coronavirus با توجه به یک ردیاب از دانشگاه جانز هاپکینز. حداقل 2,175 موارد تایید شده اند در ایالات متحده آمریکا تا کنون 47 نفر فوت کرده اند با توجه به همین ردیاب.

نیویورک یکی از بزرگترین شیوع کروناویروس در کشور بیش از 150 نفر از آن ها در شهرستان Westchester. بسیاری از آنها در مرکز شهر نیو راشل که قرار بود تحت یک “مهار منطقه” اوایل این هفته توسط فرماندار. منطقه محدودیت حرکت در اطراف یک شعاع مایل از شهرستان. روز جمعه کومو اعلام کرد دولت خواهد برای باز کردن یک درایو از طریق coronavirus آزمون استناد در نیو راشل خواهد بود که قادر به تست تا 200 نفر در روز و به زودی قادر خواهد بود برای آزمون و 500 نفر در روز.

نوشتن به مدلین کارلایل در [email protected]

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>