آشنایی با کندی فکر می کند عبور از یکی دیگر از coronavirus امداد لایحه بعید است

“بزرگ ایالت میشیگان است دست و پنجه نرم کردن با یک سری از بلایای طبیعی در حال حاضر: رکورد بیکاری coronavirus جاری شدن سیل و امروز یک دیدار از دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن” Stephen Colbert گفت: روز پنج شنبه را دیر نشان می دهد. تهمت بود در بازدید از یک کارخانه فورد و با وجود این شرکت و میشیگان دادستان کل درخواست او را به پوشیدن ماسک او نیست — حداقل نه در مقابل رسانه ها.

“در حال حاضر هر رئیس جمهور می تواند یک ادم سفیه و احمق اما در اینجا که در آن دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن فقط آن را به سطح بعدی: او در پاسخ به سوال در مورد پوشیدن ماسک در مقابل یک نشانه در مورد چگونه است که کارخانه ساخت ماسک” کلبرت گفت. مغلوب ساختن پیشی جستن در ادامه به شانه موج دوم COVID-19 و بازشماری و در عین حال باز هم حکایت از “میشیگان مرد سال” جایزه. و پیش از آن در روز او افزود: “مغلوب ساختن پیشی جستن در مورد COVID نتایج آزمون در گیج کننده ترین راه ممکن است.”

کمدین سارا کوپر pantomimed مغلوب ساختن پیشی جستن مثبت منفی کلمه سالاد.

“حتی منفی مثبت هستند — نیست که چیزی؟” جیمی کیمل شگفت زده. مغلوب ساختن پیشی جستن مبهم پاسخ خود را به دنبال به روز رسانی در hydroxycholroquine و “این بسیار روشن است آنچه که در اینجا مناسب است ؟ او کمربندش را بست که او آن را فقط به ماشه اخبار رسانه ها — با موفقیت راه — حتی اگر هیچ راهی وجود دارد در جهنم او را در نظر گرفتن این مسائل است. شما فکر می کنید هر کاخ سفید دکتر حتی یک مغلوب ساختن پیشی جستن دکتر میخوام به رئیس جمهور یک قرص است که می تواند توقف قلب خود را فقط به خاطر او خواسته برای آن؟”

مغلوب ساختن پیشی جستن صادق بود که او عینک یک ماسک در کارخانه فورد “برای یک دقیقه — TMZ کردم نادر شات دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن در یک ماسک” کیمل گفت. “اما آنچه که در نقطه ای از این ؟ یا شما به پوشیدن یک ماسک و یا شما نمی پوشیدن ماسک.”

البته تهمت نمی پوشیدن ماسک در مقابل دوربین در اواخر شب‘s Seth Meyers گفت. “گسترده ماسک-پوشیدن — همراه با تست, قرارداد ردیابی و جداسازی — یکی از معدود اقدامات ساده است که می تواند بسیار احتمالا به ما کمک کند به عقب بر گردیم به برخی از صورت ظاهر از حالت عادی و در عین حال محافظه کاران تصمیم گرفته اند به نوبه خود آن را به دیگری خنگ فرهنگ جنگ مسئله است. برخی از آنها حتی استدلال که این رسانه ها توطئه برای نگه داشتن مردم به طور دائم می ترسم.” سازمان دیده بان خود را مقلوب پر از نگاه نزدیک در coronavirus مطالعات صدای شیپور جنگ در پست الکترونیکی-در رای گیری و روحانی در “مجنون تئوری های توطئه” در زیر. پیتر وبر

tinyurlis.gdu.nuclck.rushrtco.detny.im

ایندکسر