اوباما سناتور. ریچارد با مته سوراخ کردن پاسخ به کروناویروس خودی-تجارت گزارش از محدوده ضعیف انکار به ‘lol’

در Jan. 24 همان روز او با حضور در یک جلسه خصوصی به میزبانی بهداشت و درمان مجلس سنا کمیته coronavirus شیوع دیابت کلی Loeffler (R-Ga.) به فروش می رسد بین $50,001 و 100.000 دلار ارزش سهام از Resideo Technologies, The Daily Beast , گزارش. از آن پس Resideo در قیمت سهام کاهش یافته است بیش از نیمی از.

سوابق نشان می دهد که بین Jan. 24 Feb. 14, Loeffler و همسرش بورس نیویورک رئیس جف Sprecher, به فروش سهام به ارزش بین 1.3 میلیون و 3.1 میلیون دلار است. Loeffler که به ارزش حدود 500 میلیون دلار نیز ساخته شده دو خرید سهام در شرکت های فن آوری. یکی از کسانی که شرکت Citrix ارائه می دهد teleworking نرم افزار و خرید سهام به ارزش بین $100000 $250,000.

15 سهام Loeffler گزارش فروش در طول مدت زمان است که باید پس از دست به طور میانگین بیش از یک سوم از ارزش خود را روزانه وحش گزارش شده است. در اواخر هفته گذشته Loeffler شد tweeting که “مصرف کننده قوی است, اقتصاد قوی است & مشاغل در حال رشد قرار می دهد که ما در بهترین موقعیت اقتصادی برای مقابله با #COVID19 و حفظ آمریکایی ها امن است.”

Loeffler نبود تنها سناتور به فروش سهام بزرگ منابع در حالی که یادگیری در مورد میزان جهانی coronavirus بیماری همه گیر. سناتور. ریچارد با مته سوراخ کردن (R-N. C.) رئیس کمیته اطلاعات مجلس سنا تخلیه بین $628,000 و $1.7 میلیون از سهام خود را در فوریه. 13 در طول زمان هنگامی که او دریافت روزانه طبقه بندی جلسات در coronavirus. کاترین گارسیا

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>