اوباما سناتور. لامار الکساندر تنش ایالات متحده نیاز دارد ‘میلیون’ بیشتر coronavirus آزمون پس از مغلوب ساختن پیشی جستن اعلام کرد ‘ما غالب’

دو سناتور جمهوریخواه منتشر شده یک لیست پنج شنبه از سه ده سابق دولت اوباما مقامات که خواسته بود آژانس امنیت ملی در اواخر سال 2016 به نام یک آمریکایی — مایکل فلین رئیس جمهور تهمت مشاور امنیت ملی معلوم شد که گفتگو با عوامل خارجی بوده است ره. لیست درخواست شده بود که اقدام مدیر اطلاعات ملی ریچارد Grenell یک مغلوب ساختن پیشی جستن وفادار و فرستاده شده به سنسور. چاک Grassley (Iowa) و ران جانسون (Wis.). پس از آنها آن را منتشر تهمت بلافاصله تبلیغ فلین “دریدن” به عنوان “یک چیز”. آن را ندارد به نظر می رسد.

“دریدن” معمول است و در واقع افزایش یافته تحت مغلوب ساختن پیشی جستن. Grenell لیست شامل معاون سابق رئیس جمهور جو بایدن ، presumptive دموکراتیک ریاست جمهوری نامزد اما “بایدن و دیگر مقامات تا به حال پر قدرت به دنبال نام ناشناس آمریکایی در گزارش — آن را تبدیل به فلین — و این کار را از طریق کانال های مناسب,” آسوشیتد پرس گزارش با استناد به تهمت مدیریت اسناد و مدارک. “و نه از فاش کردن هر گونه واقعی تخلف انتشار اطلاعات توسط رئیس جمهور متحدان به نظر می رسد طراحی شده برای ایجاد سوء ظن در اطراف بایدن و دیگر مقامات ارشد دموکرات در انتخابات نوامبر روش.”

NSA گفت: در یک یادداشت اضافه به اسناد و مدارک است که وجود دارد هیچ نشانه ای از این افراد به نام در واقع خواندن unmasked هوش.

اندرو بیتس یک بایدن کمپین سخنگوی استدلال کرد که مغلوب ساختن پیشی جستن را “نادرست” تلاش “برای منحرف کردن اذهان از پاسخ او به بدترین بحران بهداشت عمومی در 100 سال است نتیجه معکوس,” اشاره کرد که این اسناد در واقع “نشان می دهد که وسعت و عمق نگرانی در سراسر دولت آمریکا — از جمله در میان حرفه ای مقامات” — در مورد فلین بحث و گفتگو با عوامل خارجی است. “همه مهمتر هیچ یک از این افراد می تواند شناخته شده اند فلین هویت از قبل,” او اضافه شده است.

مغلوب ساختن پیشی جستن و متحدان خود را در حال تلاش برای لینک بایدن و دیگر مقامات به فلین بازداشت بارها و بارها دروغ گفتن به اف بی آی در مورد گفتگو با سفیر روسیه سرگئی Kislyak اما هوش “برگزار شد توسط FBI نه NSA” واشنگتن پست ، همچنین “لیست منتشر شده روز شنبه را نشان می دهد سراسیمگی از دریدن درخواست در اواسط ماه دسامبر هفته قبل از فلین-Kislyak تماس. بسیاری از ایالات متحده requesters نیست نام خانواده, بلکه, خزانه داری, ناتو و مقامات اطلاعاتی.”

“اگر شما می خواهید به طور شفاف و عادلانه” امنیت ملی وکیل علامت زید به پیشنهاد جمهوری خواهان “به ما نشان می دهد این سند که رهبری این همه ارشد مجاز مقامات دولتی به درخواست این اطلاعات که freaked آنها را همه در همان زمان.” پیتر وبر

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>