ایران با تشکر. Ratcliffe دقت پیشرفت به رای گیری مجلس سنا در اطلاعات ملی مدیر نامزدی

معاون سابق رئیس جمهور جو بایدن مطرح شده برخی ابرو جمعه در یک گرم در مصاحبه با Charlamagne Tha خدا در این باشگاه صبحانه. Charlamagne شروع با فشار دادن بایدن گفتن او را که “مردم سیاه و سفید ذخیره شده خود را از زندگی سیاسی در انتخابات مقدماتی در این سال, و آنها را به چیزهایی که آنها می خواهند از شما و یکی از آنها یک زن سیاه و سفید در حال اجرا همسر.”

“من به شما تضمین می کنند که وجود دارد چندگانه زنان در نظر گرفته می شود. چند” بایدن گفت: فقط به عنوان او قطع شد کسی خارج از قاب گفتن او در مصاحبه خود زمان بود.

“شما نمی توانید انجام دهید که به رسانه ها” Charlamagne اعتراض کردند.

“من می توانید انجام دهید که به رسانه و رسانه از آنجا که همسر من به رفتن در شش ساعت” بایدن پاسخ داد. Charlamagne مشخصه peeved گفت: بایدن او باید انتخاب کنید تا مکالمه دوباره پایین خط به دلیل “این یک راه طولانی به ماه نوامبر ما رو بیشتر سوالات.”

“شما رو بیشتر سوال می شود.” “من به شما بگویم اگر شما یک مشکل بدانند که آیا شما برای من یا برای مغلوب ساختن پیشی جستن و سپس شما است و نه سیاه و سفید.”

Charlamagne دست تکان داد خاموش بایدن نظر گفت: “این است که باید چیزی برای انجام با مغلوب ساختن پیشی جستن, من می خواهم چیزی برای جامعه من.” در حالی که این درست است که بیش از 8 در 10 سیاه آمریکایی ها بر این باورند تهمت نژادپرست است و 9 در 10 رد از کار خود را در دفتر بایدن نظر, حتی اگر آن را کارگردانی کرده بود به طور خاص در Charlamagne شد به وضوح بر روی یک جارو تعمیم. “یک مرد سفید سخنرانی آمریکایی های سیاه و سفید است که آنها ‘ain’t سیاه” اگر آنها نمی, رای گیری برای او است مهربان و نژادپرستانه به عنوان آن می شود” توییتی استراتژیست جمهوری خواه اندرو Surabian.

“تکواندو…” افزود ویرجینیا جمهوری خواه کنگره نامزد جفری کبوتر جونیور “از آنجا که من نمی حمایت خود را از سیاست های شکست خورده. چیزهایی مانند ’94, جرم, لایحه, Obamacare, و دیگران, ‘I ain’t سیاه” بر اساس جو بایدن کلمات. که اساسا گفت: Dem, پارتی, صاحب من چون از رنگ پوست است.” شما می توانید در زیر اطراف شروع 16:17. Jeva Lange


tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

ایندکسر