GOP فعالان به دنبال دریافت ‘بسیار pro-مغلوب ساختن پیشی جستن” پزشکان در تلویزیون به فشار اقتصادی فوری بازگشایی

وزیر امور خارجه مایک Pompeo به طور منظم برگزار می شود مالیات دهندگان بودجه 500-مهمان شام رسمی — و رئیس جمهور تهمت گزارش می دانستند هیچ چیزی در مورد آنها.

تا COVID-19 همه گیر ضربه Pompeo اغلب دعوت از صدها نفر از مهمانان را به وزارت امور خارجه ایالات متحده برای “مدیسون شام” با اشاره به نحوه جمهور سابق جیمز مدیسون اغلب ملاقات با دیپلمات های خارجی بیش از یک وعده غذایی. اما بر خلاف Madison Pompeo دعوت بیش از دیپلمات های خود را به شام و ارسال لایحه برای مواد غذایی, سرگرمی و مغز گردو کیسه به دولت آمریکا, NBC, گزارش های خبری.

Pompeo برگزار شد حدود دو دوجین مدیسون شام پس از او در زمان دفتری در سال 2018 و آنها برنامه ریزی شده از طریق اکتبر تا coronavirus آمار, NBC News, گزارش از طریق شام لیست مهمان و وزارت امور خارجه تقویم. حدود 30 درصد از مدعوین مشغول به کار در سیاست یکی دیگر از 29 درصد از در آمد شرکت ها, پس زمینه یک چهارم شد و در رسانه ها و سرگرمی و فقط 14 درصد بود در واقع درگیر در سیاست خارجی است. برخی از کسانی که کمتر دیپلماتیک مدعوین شامل Reba مک انتیر دیل Earnhardt جونیور و رادیو فردا میزبان برایان Kilmeade و همه آنها لذت می برد موسیقی چنگ و برجسته مدیسون شام قلم و مجلات به خانه می برد.

ان بی سی نیوز’ گزارش می آید فقط پس از Pompeo اخراج وزارت امور خارجه بازرس کل استیو Linick بود که بررسی این که آیا Pompeo ساخته شده سیاسی منصوب انجام کارهای شخصی خود. معلوم نیست اگر Linick دنبال شد به شام اما یک ارشد تهمت رسمی دولت گفت: “اگر رئیس جمهور دانست و در مورد هر یک از این او را اخراج Pompeo ماه پیش.”

سخنگوی وزارت خارجه مورگان Ortagus به نام شام “در سطح جهان فرصت برای بحث در مورد ماموریت از وزارت امور خارجه و پیچیده سیاست خارجی مسائل رو ما استثنایی ملت” گفت: هر مهمان “یک سهام در امریکا و رهبری آن در جهان است.” در ادامه مطلب NBC News. کاترین Krawczyk

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>