اوباما در قدرت گرفتن برای مهار دموکرات فرمانداران بیش از Coronavirus پاسخ

MADISON, Wis. — حزب جمهوری خواه-کنترل قانونگذاران به طور فزاینده ای در تلاش برای نوار دموکراتیک فرمانداران از اختیارات اجرایی به کسب و کار و مدارس و قدرت گرفتن توسط قانونگذاران است که کانال های نا امیدی بیش از تلفات اقتصادی از بیماری همه گیر کوروناویروس اما می تواند در بلند مدت عواقب خود را چگونه متحده مبارزه با بیماری است.

تلاش برای تضعیف دموکراتیک فرمانداران که استناد stay-at-home سفارشات ترین تلفظ در کشورهایی مانند ویسکانسین و میشیگان و پنسیلوانیا همه آن را تقسیم دولت و کلیدی به رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن راه برای انتخاب مجدد. دموکراتیک فرمانداران صورت وجود پرونده های حقوقی, قانون و دیگر حرکت های جمهوری خواهان در تلاش برای به دست گرفتن کنترل از پاسخ به این ویروس. هر سه متحده نیز باغ از جناح راست در اعتراض به فشار برای سریع تر بازگشایی.

ایران با قانونگذاران’ استراتژی پژواک زودتر تلاش در برخی از کشورها برای محدود کردن قدرت دموکراتیک فرمانداران. اما این دور می آید با اضافه شدن بهداشت و سیاسی در خطر است. با فشار دادن برای سریع تر بازگشایی و به دنبال نادیده گرفتن خود فرمانداران جمهوری خواهان در حال شرط بندی که آمریکایی ها آماده هستند به راه اندازی مجدد فعالیت های اقتصادی — حتی در صورتی که خطرات مداوم نرخ ابتلا به عفونت و مرگ در ماه های منتهی به انتخابات ماه نوامبر.

حرکت آمده با وجود بررسی های اخیر توسط آسوشیتد پرس-NORC مرکز تحقیقات امور عمومی است که طیف گسترده ای از آمریکایی ها می گویند آنها در حمایت از نیاز مردم به ماندن در خانه به جز برای کارهای ضروری. اما جمهوری خواهان با توجه به داده های دیگر مانند بیکاری خونتان نسبت به 15 درصد و بالاتر و سطح دیده نمی شود پس از رکود بزرگ.

“بسیاری از مردم به این ایده است که ما فقط می توانید صبر کنید تا زمانی که آن را رفته است. … ما رو به زندگی با این چیزی که شما نمی توانید زندگی می کنند در بیکاری برای همیشه لطفا برای شما نمی توانید زندگی می کنند در فدرال محرک برای همیشه” گفت: پنسیلوانیا دولت جمهوری Rep. اهل الماس که با افتخار در رسانه های اجتماعی از خرید بدون ماسک در هفته های گذشته است.

در ویسکانسین جمهوریخواهان که کنترل مجلس خواسته محافظه کار تحت کنترل دولت دیوان عالی کشور به بلوک دموکراتیک رژیم صهیونیستی است. تونی Evers’ “امن تر در خانه” سفارش اجرا می شود که تا مارس 26 و اقتدار به دور از وزیر بهداشت به موضوع پسوند. در هر آینده اضطراری وزیر را مجبور به کار با قوه مقننه است.

این Evers دولت استدلال کرد که محدود کردن یک فرماندار توانایی به اعلام اورژانس جلوگیری می کند یک واکنش سریع به هر آینده بیماری همه گیر. دادستان کل جاش کال ذکر یک سال 1905 عالی ایالات متحده حکم دادگاه در “پارامونت ضرورت است که یک جامعه … محافظت از خود در برابر یک بیماری همه گیر از بیماری که تهدید ایمنی از اعضای آن است.”

“مردم می میرند اگر منظور این است که امر به معروف با هیچ چیز به جای آن” Evers’ وکیل کالین راث استدلال قبل از دولت دیوان عالی کشور در هفته های گذشته است.

محافظه کار قضات ابراز مخالفت با Evers ” نظم در طول شفاهی با یک تشبیه سفارش به ظلم و ستم و اردوگاه های اقامت اجباری در طول جنگ جهانی دوم است. حاکم بود و انتظار می رود هر روز.

در کشور همسایه میشیگان از حزب جمهوریخواه-چراغ قوه مقننه شکایت دموکراتیک رژیم صهیونیستی است. گرچن Whitmer و پرسید: یک قاضی اعلام نامعتبر و غیرقابل اجرا و اقامت او در خانه نظم و اقدامات دیگر صادر شده برای مبارزه با این بیماری همه گیر.

در پنسیلوانیا رهبران جمهوری خواه کنترل مجلس قانونگذاری باید با استفاده از قانون به جای دعاوی سعی کنید به نوار و یا محدود کردن دولت دموکراتیک فرماندار از این قدرت برای تصمیم گیری است که کسب و کار باید تحت دولت فراگیر فاجعه در اورژانس و بهداشت عمومی ،

یکی از این لوایح را به رژیم صهیونیستی است. تام گرگ به رعایت فدرال راهنمایی در تعیین آن کسب و کار باید تعطیل به جای اتخاذ خود را. این لایحه به تصویب رسید بدون یک دموکرات رای دادن به آن و گرگ وتو آن است.

جمهوری خواهان می گویند گرگ ساخته شده است و تصمیمات بزرگ را بدون مشورت با آنها و از بین رفته بیشتر از تقریبا هر دولت دیگر در خاموش کردن بخش های کسب و کار اگر به طور موقت مانند ساخت و ساز و املاک و مستغلات, خرید و فروش, خرید و فروش ماشین و زمین گلف.

دموکراتیک اکثریت پنسیلوانیا دیوان عالی کشور تبدیل شده به دور دو پرونده های حقوقی به چالش کشیدن گرگ اقتدار. ایران در دوستانه چمن در ویسکانسین با یک محافظه کار-کنترل دادگاه که به طور منظم پشت رهبران جمهوری خواه اخیرا در امتناع از توقف در شخص رای گیری در طول دولت آوریل 7 اولیه ریاست جمهوری انتخابات.

استراتژی گسترش فراتر از زنگ کمربند. در لوئیزیانا قانونگذاران جمهوریخواه کنگره در حال کار بر زوایای متعدد برای خنثیسازی لیبریا جان ادم ادواردز’ stay-at-home فرمت. ترین و گسترده شامل یک درخواست که اجازه می دهد اوباما به نادیده گرفتن ادواردز’ اضطراری فاجعه اعلام و معکوس تمام سفارشات ناشی از آن است.

این طومار با این حال کشیده شده است برخی از عربستان, منتقدان در دولت بود که یکی از اوایل نقاط داغ. این حرکت می تواند به خطر اندازد صدها میلیون دلار در فدرال کمک.

“وجود دارد فقط بیش از حد بسیاری از سوالات پاسخ داده نشده برای من به پشتیبانی این که” جمهوری خواه سنا رئیس جمهور صفحه کورتز گفت.

ادواردز به نام ایده “کاملا غیر مسئولانه است.”

اما نمایندگان مجلس نیز با توجه به یک جمهوری خواه و اندازه گیری, برای از بین بردن ادواردز’ اقتدار به جریمه کردن کسب و کار است که بازگشایی زود است.

“ما مسطح منحنی. در حال حاضر از آن زمان برای شروع به دنبال در بازگشایی اقتصاد” گفت: مجلس ایران با رهبر بلیک Miguez.

لوئیزیانا نیست و تنها کشوری که در آن جمهوری خواهان تقسیم می شوند چگونه بیش از حد و سریع به گرفتن فشار برای بازگشایی شده است.

مشابه intraparty دعوا شکسته در ایالت یوتا و کارولینای جنوبی است. در اوهایو که در آن ایران با رژیم صهیونیستی است. مایک DeWine به شدت با استفاده از قدرت خود برای محدود کردن ویروس’ گسترش قانونگذاران جمهوری خواه در ایران-کنترل خانه رای دادند روز شنبه برای محدود کردن اقتدار دولت سلامت مدیر.

این حرکت به دنبال محدود کردن اجباری بسته شدن و ماندن در خانه سفارشات صادر شده توسط وزارت بهداشت و درمان تا 14 روز. پس از آن دستور خواهد نیاز به تایید از قوه مقننه قانون بدن.

DeWine لعنتی می گفت همکار خود را جمهوری خواهان باید متمرکز بر افزایش coronavirus تست برخورد با $775 میلیون کسری بودجه و بازگشایی اقتصاد است.

___

آسوشیتد پرس نویسندگان دیوید Eggert در لانسینگ میشیگان; مارک لوی در هریسبورگ پنسیلوانیا; Andrew ویلز-Huggins در کلمبوس, اوهایو; ملیندا Deslatte در Baton Rouge, لوئیزیانا; لیندسی Whitehurst در سالت لیک سیتی; شان مورفی در شهر اوکلاهما و جفری کالینز در کلمبیا, کارولینای جنوبی, کمک به این گزارش.

تماس با ما در [email protected]

tinyurlis.gdclck.ruulvis.net

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>