گوگل می پرسد کارکنان به محل کار از خانه اگر آنها می توانند به سرعت COVID-19 گسترش

گوگل خواسته است همه از آن آمریکای شمالی کارکنان به محل کار از خانه اگر آنها می تواند در تلاش برای کند کردن روند گسترش این ویروس است که باعث COVID-19.

“همه دفاتر در شمال امریکا در حال حاضر در کار توصیه می شود از وضعیت خانه اگر نقش اجازه” شرکت تایید CBC اخبار در ایمیل در چهارشنبه پس از داستان برای اولین بار در گزارش کسب و کار خودی. “دفاتر ما باز باقی می ماند به کارکنان که نقش نیاز به آنها در آمده است.”

Google تقریبا استخدام 120,000 که بسیاری از آنها در شمال امریکا است. آن را می گوید نقطه از سیاست است که به منظور کاهش تراکم نفر در ادارات که مشاوره نشان می دهد ممکن است کم کردن سرعت گسترش COVID-19 و کاهش فشار بر جامعه محلی و منابع بهداشتی.

هفته گذشته این شرکت وعده داده است که کارگران ساعتی مانند وادار سازد کارکنان و آماده سازی مواد غذایی کارگران خواهد بود به طور کامل جبران ساعت آنها کار کرده اند حتی اگر خدمات خود بودند و دیگر نیاز به office خاموش شدن ناگهانی.

روز سه شنبه این شرکت افزایش یافته است که سیاست برای اطمینان از پرداخت مرخصی استعلاجی به هر کسی در این شرکت در هر نقش است که قادر به کار از آنجا که از virus.

این شرکت همچنین لغو کنفرانس برای توسعه دهندگان در کالیفرنیا ستاد برنامه ریزی شده برای اوایل ممکن است. شناخته شده به عنوان I/O کنفرانس, کنفرانس به طور معمول میزبان حدود 5000 نفر است.

یکی دیگر از گوگل کنفرانس برنامه ریزی شده برای ماه آینده, شناخته شده به عنوان ابر بعدی نیز در حال حاضر فقط آنلاین.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>