پیمان جهانی جعلی برای مهار قیمت نفت سقوط

نفت اوپک اوپک و دیگر تولید کنندگان نفت به توافق رسیدند یکشنبه به افزایش قیمت نفت با کاهش نزدیک به 10 میلیون بشکه در روز در تولید و یا یک دهم از عرضه جهانی با توجه به چند ملی انرژی که مقامات شرکت کننده در مذاکرات.

مکزیک وزیر انرژی روز یکشنبه گفت در توییتر که این گروه از سازمان ملل توافق کردند که برای کاهش 9.7 میلیون بشکه در روز برای شروع ممکن است 1. کویت وزیر نفت Khaled al-Fadhel توییتی اطلاعات مشابه یکشنبه.

وزارت نفت ایران نیز توییتی تایید 9.7 میلیون برش برای ماه مه و ژوئن. آن گفت: به اصطلاح اوپک+ کشور موافقت کرده مکزیک کاهش خروجی آن توسط 100,000 بشکه تنها برای کسانی که دو ماه. که تا به حال شده است یک نقطه چسبیده برای توافق به معنای افزایش جهانی قیمت انرژی است.

این توافق خواهد بود بی سابقه پیمان جهانی برای ایجاد ثبات در بازار است.

بزرگترین برش به تولید نفت تا کنون در این کشور حفظ خواهد شد به تدریج کاهش و محدودیت هایی در تولید در محل به مدت دو سال تا آوریل سال 2022.

اقدامات به سرعت گسترش coronavirus را نابود کرده اند تقاضا برای سوخت و پایین رانده شده قیمت نفت فشار بودجه از نفت تولید می کند.

رئیس جمهور ایالات متحده دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن تهدید کرده بود اوپک رهبر عربستان سعودی با نفت تعرفه ها و اقدامات دیگر اگر آن ثابت نیست بازار عرضه بیش از حد مشکل است. قیمت های پایین قرار داده اند ایالات متحده در صنعت نفت جهان و بزرگترین در پریشانی شدید.

اوپک+ گفته است که می خواست تولید کنندگان خارج از این گروه مانند ایالات متحده و کانادا و برزیل و نروژ برای کاهش بیشتر از 5 درصد یا 5 میلیون بشکه.

کانادا و نروژ بود حاکی از تمایل به کاهش است. ایالات متحده که در آن قانون باعث می شود آن را سخت به عمل در پشت سر هم با کارتل مانند اوپک گفت: خروجی آن می گیرند شدت توسط خود این سال با توجه به قیمت های پایین است.

مکزیک تا به حال در ابتدا مسدود و معامله اما رئیس جمهور آن آندرس مانوئل لوپز Obrador بود روز جمعه گفت که او تا به حال توافق با مغلوب ساختن پیشی جستن است که ایالات متحده را جبران کند چه مکزیک نمی تواند اضافه کردن به پیشنهاد کاهش است.

“ایالات متحده کمک خواهد کرد که مکزیک همراه و آنها را بازپرداخت ما گاهی در تاریخ بعد زمانی که آنها آماده به انجام این کار” مغلوب ساختن پیشی جستن گفت: در کاخ سفید در نشست خبری روز شنبه.

15 درصد کاهش در عرضه ممکن است به اندازه کافی برای دستگیری کاهش قیمت, بانک گلدمن ساکس و UBS پیش بینی شده در هفته گذشته گفت: قیمت نفت برنت خواهد سقوط به 20 دلار آمریکا در هر بشکه از قیمت به 32 دلار در لحظه و 70 دلار در آغاز سال است.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>