جهانی مستندات ممکن است کاهش تولید گازهای گلخانه ای CO2, اما نمی خواهد متوقف بحران آب و هوا, دانشمندان می گویند

به طور معمول ترافیک-مسدود شدن خیابان های شهرهای بزرگ مثل تورنتو و ونکوور و مونترال خالی هستند. مراکز خرید در حال توقیف. رستوران نشستن در تاریکی.

این فقط در مورد در سراسر کانادا, اما در سراسر جهان است.

در سراسر جهان خاموش شدن ناگهانی بیش از COVID-19 داشتن عمیق و تاثیر اقتصادی, اما آنها همچنین داشتن ناخواسته نتیجه مثبت: کاهش دی اکسید کربن (CO2) تولید گازهای گلخانه ای.

این ممکن است به نظر می رسد مانند یک پوشش نقره ای در زمان بحران و عدم قطعیت است. درجه حرارت جهانی را همچنان افزایش یابد و در نتیجه در زمان بحران آب و هوا و هر گونه کاهش تولید گازهای گلخانه ای CO2 به نظر می رسد خبر خوبی است. اما این کاهش در تولید گازهای گلخانه ای نمی ميانگين مقدار وقتی که می آید به آب و هوا تغییر تصویر.

مستندات در کشور و شهرستانها منجر به کمتر اتومبیل در جاده ها و کاهش کلی تولید گازهای گلخانه ای اما بعید است که به ماندگاری اثرات تغییر آب و هوا, دانشمندان می گویند. (اوان Mitsui/CBC)

کاهش در تولید گازهای گلخانه ای CO2 مشاهده شده در چین — حدود 25 درصد و شبیه قطره انتظار می رود که در شمال اروپا که در آن کشورهایی مانند ایتالیا شده اند تحت مستند برای بیش از یک ماه است. اما آن را یک قطره در سطل دانشمندان می گویند.

که با توجه به دو عامل اصلی است: یکی وجود دارد تفاوت در تولید گازهای گلخانه ای CO2 و جوی غلظت CO2; و دو گونه کاهش انتظار می رود که در کوتاه زندگی می کردند.

بازی گرفتن

Deke آرنت نظارت بر آب و هوا ارشد در سازمان ملی اقیانوسی و جوی دولت (NOAA) مرکز ملی اطلاعات زیست محیطی است که مسئول آب و هوا-نظارت بر تجزیه و تحلیل. او و تیم خود را انتشار NOAA سالانه وضعیت آب و هوای یک نگاه جهانی آب و هوا روند. و آنچه که او دیده است که افزایش مداوم در درجه حرارت جهانی.

“گرم شدن ما هنوز در تلاش برای گرفتن تا به افزایش سطح گازهای گلخانه ای است که در حال حاضر در جو است. و آنها را از ابتلا تا برای سال های بسیاری از” Arndt گفت. “در کوتاه مدت واریانس یا کوتاه مدت خروج از این روند حتی در رو به پایین حس … معکوس نیست آنچه ما دیده ایم و آنچه که ما ادامه خواهد داد برای دیدن برای سال آمده است.”

سازمان دیده بان | Time-lapse افزایش غلظت CO2 تا 2019

Katharine Hayhoe کانادایی آب و هوا دانشمند در دانشگاه فناوری تگزاس آب و هوا مرکز علوم تاکید کرد که مقدار CO2 تولید گازهای گلخانه ای کاهش در این دوره جاری را به سختی قابل توجه در دراز مدت. که به دلیل موجود غلظت CO2.

“CO2 اتمسفر است که اثر تجمعی از همه در تولید گازهای گلخانه ای بیش از چند دهه به قرن,” او گفت:. “تصور کنید اگر شما به قرار دادن یک بلوک در یک شمع و شما می خواهم انجام شده است که هر ماه تنها برای 300 سال و سپس شما لازم نیست با قرار دادن یک بلوک در شمع و به شما می گویند” من وجود دارد یک تفاوت بزرگ در شمع.’ اما با چشم غیر مسلح حتی نمی توانید ببینید که تفاوت. به طوری که تفاوت غلظت در مقابل تولید گازهای گلخانه ای.”

رها به احتمال زیاد در کوتاه مدت

یکی دیگر از عوامل در نظر است که کاهش در تولید گازهای گلخانه ای CO2 است که به احتمال زیاد در کوتاه مدت — پس از شهرها یا کشورهای آسانسور مستندات خود را, آنها یک بار دیگر باز برای کسب و کار بالقوه برای صنایع به سطح شیب دار تا تولید در تلاش برای غلبه بر خود ضرر و زیان مالی.

در واقع آن اثر است و در حال حاضر مشاهده شده در چین.

و همچنین هر چند دیگر نقاط جهان از جمله کانادا — ممکن است دیدن یک کاهش در تولید گازهای گلخانه ای در طول مستندات آن ممکن است کاملا به عنوان نمایشی به عنوان آنچه که مشاهده شد در چین است.

“من قطعا انتظار جهانی تولید گازهای گلخانه ای CO2 به پایین در سال 2020 است. احساس من این است که تولید گازهای گلخانه ای خواهد شد چند درصد است اما اضافه می کنم بسیار زیادی قطعیت در اطراف آن گفت:” گلن پیترز مدیر تحقیقات در نروژ با مرکز بین المللی تحقیقات آب و هوا در ایمیل.

“بزرگترین چالش این است که ما تنها یک چهارم از راه به در سال است و ما باید به پیش فرض های بزرگ در مورد آنچه اتفاق می افتد برای آینده نه ماه از سال است.”

او اضافه کرد که حتی اگر تولید گازهای گلخانه ای شد برای رفتن پایین عظیم 50 درصد اگر آنها بازگشت به قبل از COVID-19 سطح آن را “تقریبا هیچ تاثیری بر آب و هوا.”

اثرات بر انرژی های تجدید پذیر

Hayhoe گفت که او نیز در مورد اثرات جهانی آتن را در انرژی های تجدید پذیر.

“صنعتی رکود بر تولید تکنولوژی های انرژی تجدید پذیر مانند باطری و برق اتومبیل و پانل های خورشیدی” Hayhoe گفت. “بسیاری از محرک و یا نجات بسته ممکن است تمرکز بر صنایع که در حال حاضر تولید بسیاری از کربن تولید گازهای گلخانه ای و نه هر گونه نیاز برای آنها را به تغییر و یا تغییر این واقعیت است که آنها انجام این کار است.”

آب و هوا دانشمند Katharine Hayhoe می گوید او نگران در مورد آنچه که رکود اقتصادی می تواند به این معنی وقتی که می آید به تولید انرژی تجدید پذیر. (دن McGarvey/CBC)

برخی از دانشمندان امیدوارند که این مستند ممکن است در کسب و کار تغییر راه آنها کار شاید اجازه می دهد بیشتر مردم به کار از خانه و در نتیجه کمتر تولید گازهای گلخانه ای CO2. اما دیگران باید نگرانی.

“مشکل این است که این مجبور شده است بر مردم و به طور بالقوه در راه” پطرس گفت. “مردم مجبور به کار خانه-مدرسه رفتن نیست و…. و این ممکن است آنها را به یک تجربه بد از کار از راه دور.”

Hayhoe وجود دارد گفت: پرسش های بزرگ در آینده ما وقتی که می آید به تغییر راه ما از زندگی و کار می کنند.

“سوال این است که آیا ما با استفاده از این به عنوان بهانه ای برای ادامه برای چسبیدن به گذشته ؟ خواهد شد و یا ما با استفاده از این به عنوان یک فرصت برای تجدید نظر در آینده ما ؟ ” او گفت:. “وجود دارد که چند تریلیون دلاری سوال است.”

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>