جهانی بخش انرژی ویترین CERAWeek لغو شد با توجه به coronavirus نگرانی

یکی از بزرگترین کنوانسیون جهانی انرژی بخش لغو شده است در میان ترس اطراف COVID-19 بیماری ناشی از رمان coronavirus.

CERAweek برگزار شد, در سال در هوستون تگزاس توسط IHS Markit برنامه ریزی شده بود از مارس 9 تا 13 و اعلام شد که لغو شده در روز یکشنبه.

“ما شماره یک نگرانی است که سلامت و ایمنی از نمایندگان و سخنرانان ما همکاران ما همکاران و فروشندگان” می خواند یک بیانیه منتشر شده توسط IHS Markit. “ما صرف چند هفته گذشته با تمرکز بر این سوال تاسیس یک پزشکی با همکاری هوستون متودیست بیمارستان بوده است در ادامه گفت و گو با کارشناسان بیماری های عفونی و تاسیس گسترده پروتکل.

“اما گسترش COVID-19 در حال حرکت است به سرعت در سراسر جهان است.”

کنفرانس امسال شامل برنامه ریزی ارائه شده توسط Alberta برتر جیسون کنی بود که در مجموعه ای به پیوستن به ساسکاچوان برتر اسکات وزارت معارف به بحث در مورد کانادا نقش به عنوان یک تولید کننده نفت خام و گاز طبیعی است.

پانل را نیز مورد بحث چگونه غرب کانادا تلاش کرده است با آن خط لوله ظرفیت و “چشم انداز و فرصت ها” در غرب کانادا بازار انرژی.

شهردار کلگری ناهید jasper de valk برنامه ریزی شده بود به حضور همراه با دیوید Layzell استاد و مدیر کانادا سیستم های انرژی تجزیه و تحلیل طرح تحقیقاتی در دانشگاه کلگری.

“من نا امید, اما من در انتظار بوده اند و آن را برای چند روز در حال حاضر” Layzell گفت. “متاسفانه من خرید تمام بلیط من اما چه چیزی شما را انجام دهید؟”

Layzell که دعوت شده بود برای ارائه در این کنفرانس گفت: بزرگ بین المللی مانند جلسات CERAWeek ارائه فرصت برای کانادا و, آلبرتا, به نمایش گذاشتن پیشرفت های جدید در انرژی.

“این جلسات اغلب راه های تحکیم بسیاری از بحث های است که در اطراف جهان و در ادبیات,” او گفت:. “آنها ایجاد یک نوع جرم بحرانی که در آن مردم به آن را با بسیاری از ایده های مختلف و سپس آنها را ترک جلسه با تمایل به حرکت سریع تر.

“امیدوارم ما از طریق این coronavirus بحران و ما باید این فرصت را به جلسات بیشتر شبیه به این.”

در مجموع نمایندگان از بیش از 80 کشور شد و انتظار می رود برای شرکت در CERAWeek سال 2020 است.

“ما را ساخته اند این تصمیم با اکراه و پس از توجه عمیق” می خواند بیانیه از IHS Markit.

کانادا در حال حاضر دیده می شود 20 مجموع موارد coronavirus: 11 در انتاریو هشت در بریتیش کلمبیا و کبک. ایالات متحده گزارش داد که اولین مرگ ناشی از این ویروس در روز شنبه.

این CERAWeek رویداد در سال 2021 است در حال حاضر برنامه ریزی شده برای ماه مارس 1 تا 5 سال آینده.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>