گرفتن کمر درد در حالی که کار از خانه ؟ یک متخصص ارگونومی ارائه می دهد مشاوره

Even قبل از COVID-19 همه گیر رخ داد تقریبا 1 در 6 متحده کارگران برخی از 26 میلیون نفر مشغول به کار یا تا حدی

توسط PATRIS-FUN در 27 فروردین 1399

Even قبل از COVID-19 همه گیر رخ داد تقریبا 1 در 6 متحده کارگران برخی از 26 میلیون نفر مشغول به کار یا تا حدی یا به طور کامل از صفحه اصلی. در حال حاضر که تعداد قابل ملاحظه ای افزایش یافته به کشورهای در حال نیاز و غیر ضروری کارکنان به ماندن در خانه. اگر شما یکی از این افراد شما ممکن است توجه جدید درد و درد است که شما را تجربه نکرد در دفتر. چرا که حتی اگر آن نمی باشد موظف بسیاری از شرکت ها به دنبال یک ANSI-HFS استاندارد در طراحی خود را به کامپیوتر های ایستگاه های کاری تجهیز دفتر با مبلمان ارگونومیک و لوازم جانبی.

اکثر تنظیمات مسکونی, اما به سادگی نمی باید فضا به جای امروز ارگونومیک مبلمان اداری و نه اکثر مردم سرمایه گذاری در آن, به خصوص اگر آنها بخش عمده ای از کار خود را در دفتر. بنابراین اگر شما در حال کار از خانه خود را به احتمال زیاد است که شما یا با استفاده از کامپیوتر خود را در یک جدول منظم و یا یک آشپزخانه آشپزخانه یا شما در یک صندلی سالن و یا در تخت خود را. هر کجا که شما به معترضان را برای روز شانس شما نیست و در یک وضعیت سالم است. اگر شما این کار را فقط برای مدت کوتاه از زمان, شما ممکن است نیاز به نگران باشید اما ما هفته در خانه در حال تبدیل شدن به ماه. و حتی پس از همه گیر شده است از راه دور مشغول به کار است و به احتمال زیاد به هنجار برای میلیون ها نفر از کارگران به عنوان شرکت های یادگیری است که برخی از مشاغل نیاز نیست در ساعات اداری آنها یک بار بود. اگر شما در حال حاضر احساس فشار فیزیکی خبر بد این است که شما ممکن است در جاده ها به یک برنامه به طور بالقوه ناتوان کننده آسیب عضلانی مانند بد پشت و درد گردن و شانه, سندرم تونل کارپال یا حتی یک ترومبوز سیاهرگی عمقی یک بیماری است که در آن لخته شدن خون در رگ های عمیق در بدن شما است.

پس چه می توانید انجام دهید ؟ صرف به عنوان زمان زیادی به عنوان شما می توانید کار در خنثی استقرار راحت بدن و موقعیت که در آن هیچ بخشی از بدن است که ناشیانه خم و یا پیچ خورده و به صورت دوره ای در اطراف حرکت می کند به ترویج گردش خون. برای کار با کامپیوتر این به این معنی توجه به زیر 10 راهنمایی:

1. مشاهده صفحه نمایش کامپیوتر خود را با یک راست گردن.

قرار دادن روی صفحه نمایش خود را در مقابل شما در یک مشاهده راحت ارتفاع. آیا نگاه کردن در روی صفحه نمایش خود را مانند یک لپ تاپ بر روی میز و یا به گوشی خود را. و نمی زاویه صفحه نمایش خود را بنابراین شما باید پیچ و تاب و گردن خود را–برخی از مردم می خواهم برای قرار دادن صفحه کلید و ماوس در مقابل آنها خود را با صفحه نمایش خاموش به سمت, اما پس از آن آنها در نهایت برخورد با گردن درد از swiveling. اگر شما یک صفحه جداگانه و یا اگر شما با استفاده از یک لپ تاپ ممکن است شما را مجبور به قرار دادن آن در یک توده ای از کتاب و یا در یک جعبه مقوایی برای بالا بردن آن را به راحتی مشاهده موقعیت مستقیم در مقابل از شما.

2. قرار دادن روی صفحه نمایش خود را وری به یک پنجره روشن.

برای به حداقل رساندن شانس بصری فشار چشم از تابش خیره کننده و یا جزئی شبکیه سازگاری کار نمی کند با پشت خود را به یک پنجره که نور در آینده باعث خواهد شد تابش خیره کننده بر روی صفحه نمایش شما کار نمی کنند رو به یک پنجره به شما خیره به نور است. مگر اینکه پنجره دارای سایه یا پرده است که می تواند بسته روی صفحه نمایش خود را باید عمود به پنجره. اگر شما در حال کار در یک میز شیشه ای پوشش آن را برای جلوگیری از انعکاس تابش خیره کننده.

3. مشاهده هر گونه اسناد کاغذی با راست گردن.

آیا خواندن از یک آی پد یا مقالات که تخت خود را در جدول و یا سر خود را به طور مداوم به بالا و پایین حرکت کند. اگر شما نیاز به رفتن به عقب و جلو بین یک لپ تاپ و یا کامپیوتر نمایش و جداگانه مطالعه, مواد, استفاده از عمودی سند دارنده و یا قرار دادن اپل در ایستاده است.

4. قرار دادن صفحه کلید و ماوس یا پد لمسی در ارتفاع مناسب در مقابل از شما.

اگر لپ تاپ شما مطرح شده برای دریافت روی صفحه نمایش خود را به سطح مناسب و سپس با استفاده از یک جدا کردن صفحه کلید و ماوس. مطمئن شوید که شما می توانید با استفاده از صفحه کلید و ماوس خود را با ساعد و دست در سطح و راست و مطمئن شوید که بازوی خود را به سمت بدن خود را هنگامی که شما با استفاده از ماوس. اعصاب در دست ترک گردن و اجرا را از طریق شانه و آرنج و مچ دست. هنگامی که بازوی خود را در کنار خود اعصاب نیست حال فشرده اما بیشتر به شما کشش آن به سمت, اما بیشتر شانس شما را از زور زدن خود را به گردن یا شانه.

نویسنده دختر در قانون نشان می دهد مطلوب ارگونومیک استقرار.
حسن نیت ارائه میدهد از آلن پرچین

5. آیا استفاده از یک نرم پیچ و تابدار استراحت مچ دست.

این ممکن است به نظر می رسد مانند آن را ارائه پشتیبانی اما قرار دادن هر چیزی در زیر مچ خود می افزاید: فشرده سازی در انگشت تاندون فلکسور و بر روی عصب مدیان که می تواند افزایش خطر ابتلا به سندرم تونل کارپ.

6. متناوب بین تایپ/پوینده و با استفاده از ورودی صوتی.

تشخیص صدا خوب است برای متن و ایمیل. این به شما اسلحه, مچ دست و دست در زمان استراحت است.

7. نشستن در صندلی خود را.

سعی نکنید به درست نشستن و نمی قوز به جلو در صندلی خود را مانند یک لاک پشت. پشت خود را پایین تر از منحنی در سمت شکم خود را. این است که به نام لوردوز و آن را آرام ترین وضعیت برای کمر قرار می دهد و حداقل فشار بر روی دیسک intervertebral در آن منطقه است. هنگامی که شما به جلو خم ستون فقرات کمری خم کردن نام کیفوز و قرار می دهد که فشار زیادی بر روی مهرهای کمری, دیسک. بنابراین شما می خواهید به نشستن در یک راه طبیعی lordotic curve خود ستون فقرات کمری پشتیبانی می شود. مطمئن شوید که شما می توانید به نشستن در صندلی خود را به طوری که برخی از وزن بدن خود است که پشتیبانی شده توسط صندلی عقب و نشستن نزدیک به اندازه کافی به راحتی خود را رسیدن به صفحه کلید و ماوس. اگر صندلی ندارد خوب پایین تر-پشتیبانی استفاده از یک کوسن یا نورد کردن حوله پشت خود را به عقب پایین تر. آن را ارزان و کمتر موثر جایگزین برای یک صندلی ارگونومیک, اما آن را بهتر از هیچ چیز است.

8. هنگام نشستن و استراحت پاهای خود را صاف بر روی زمین و یا یک پا پشتیبانی می کند.

اگر پای خود را نمی رسیدن به کف با استفاده از یک جعبه شمع از کتاب کوسن یا زیر پایی. نمی کشیدن پای خود را به عقب زیر صندلی و یا اجازه دهید آنها را اویزان در هوا–این فشار تحت ران و محدود جریان خون خود را پایین پاها و پاها و شما را افزایش می دهد خطر ابتلا به ترومبوز ورید عمقی.

9. محدود کردن زمان کار شما را در تخت خود را.

یک تخت خواب است و حتی بدتر برای شما از یک صندلی زیرا مگر در مواردی که شما نشستن در کنار تخت خواب پاهای خود را خواهد شد و عبور و یا تمدید به صورت افقی اقدام به عنوان حمایت برای لپ تاپ خود را. که بیش از حد پایین برای بهینه صفحه نمایش مشاهده بنابراین شما باید به حدس ، اگر بستر خود را تنها گزینه قرار دادن یک بالش پشت سر خود را به استراحت در برابر بالین و قرار دادن لپ تاپ خود را بر روی یک کوسن در دامان خود. و یا پایین جدول برای لپ تاپ به بیش از رفتن پاهای خود را بنابراین شما می توانید نوع در ارتفاع و راحت و بدون زور زدن گردن خود را.

10. جلوگیری از طولانی ایستاده کار با کامپیوتر.

وجود میز ایستاده باعث می شود بسیاری از مردم بر این باورند ایستاده است یک گزینه بهتر برای بدن خود را–و این درست است که آن را سالم باقی می ماند بیحرکت در تمام طول روز–اما ergonomists به مدت طولانی شناخته شده است که ایستاده به کار نیاز به انرژی بیش از نشسته قرار می دهد و فشار بیشتری بر سیستم گردش خون در پاها و پاها. برای مردان مبتلا به بيماری ايسکميک قلب آن مرتبط شده است به پیشرفت تصلب شرایین کاروتید. ایستاده برای مدت زمان طولانی نیز افزایش می دهد خطرات ناشی از واریس. ایستادن و راه رفتن در اطراف و یا به تماس های تلفنی. هر 20 تا 30 دقیقه ایستاده کشش و حرکت در اطراف برای یک یا دو دقیقه به ترویج گردش خون و شل شدن عضلات. راه رفتن برای گرفتن یک لیوان آب یا چای یا قهوه. اما سعی نکنید به کار برای ساعت ها در پایان ایستاده است.

به دنبال این راهنمایی به دفتر خانه خود را بیشتر ارگونومی طراحی شده است. بیشتر به شما می تواند در یک وضعیت خنثی و بیشتر به شما می تواند حرکت در اطراف کمتر احتمال هر گونه آسیب است.

تماس با ما در editors@time.com.tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب