دریافت به دانستن مردم در پشت زمستان جالبترین روند: کودک Yoda مجسمه های برفی شاهکارهای

برای اولین بار وجود دارد نوزاد Yoda memes. پس از آن وجود دارد کودک سیاه Yoda ، در حال حاضر با زمستان در نوسان کامل و اینترنت وسواس با این Mandalorian این کودک هنوز رفتن قوی وجود دارد که کودک Yoda برفی — و یا به عنوان برخی از آنها محبت خواستار آنها را “کودک Snowdas.”

عکس از adorably بزرگ گوش برف خلاقیت به تازگی شروع برداشت تا همه بیش از Twitter و Instagram ابتلا توجه بسیاری از ستارگان فن و موثر kickstarting سرگرم کننده سرد-آب و هوا روند.

یک کودک چنین Yoda مجسمه های برفی — که فقط ممکن است کودک Yoda مجسمه های برفی برای پایان دادن به همه بچه Yoda مجسمه های برفی — حتی در زمان خانه “مردم انتخاب جایزه” افتخار رای دادند توسط عموم مردم به جای قضات در مینه سوتا امور خارجه برف مجسمه سازی رقابت در این سال Saint Paul کارناوال زمستانی. این فوق العاده استادانه درست شده عزیزم Snowda لقب “دارایی” در اشاره ای به کودک Yoda کد نام در این Mandalorianایجاد شده در طی دو روز و نیم توسط Jason معارف Shelden وزارت معارف و کوین وین از “خوک چشم دزدان دریایی” تیم و به سرعت تبدیل به یکی از, رویداد, داغ ترین جاذبه های.

“ما می دانستیم که آن را محبوب” جیسون می گوید. “همه آخر هفته طولانی ما تا به حال مردم اظهار نظر در آن را به طور مداوم.”

Jason یک مهندس مکانیک می گوید که این سه نفر را اولین بار برف مجسمه سازی — جزئیات است که باعث می شود خود را در محصول نهایی بیشتر از همه چشمگیر است. نه به ذکر است که با توجه به Shelden, Jason حتی نمی شناخته شده است که کودک Yoda شد تا حدود سه هفته قبل از ژانویه رقابت است.

“هم تیمی های من نمی خواهم ایده اصلی من و من به شوخی که کودک Yoda memes داغ در حال حاضر,” Shelden می گوید چگونه آنها تصمیم گرفت در موضوع خود را.

جیسون می گوید که او prepped برای رقابت با چاپ 3D یک مدل برنامه ریزی شده مجسمه سازی است که آنها می توانید استفاده کنید برای اطمینان از اندازه گیری شد درست وقتی که آمد آن زمان به حک کردن چیزی واقعی خارج از استاندارد 8-توسط-8-با-8-پا جلوگیری از برف ارائه شده است.

“نیمی از آن برنامه ریزی شده بود و نیمی از آن را بداهه” او توضیح می دهد.

Kurt Konrade خالق ویروسی کودک Yoda مجسمه سازی در دانشگاه دنور از سوی دیگر می گوید وجود دارد قطعا کمتر روش به جنون.

Konrade زمان می گوید که او تصمیم گرفت تا سعی کنید دست خود را در مجسمه سازی کودک Yoda پس از او و همکار zamboni راننده در دنور Magness عرصه با موفقیت حک شده بازی تاج و تختآهن تاج و تخت از قبلی توده ای از برف که آنها تا به حال پاک کردن یخ. و ما خوش شانس آنها را با توجه به نحوه عزیزم آخرین آنها ایجاد شد.

“پس از آن ما فقط شروع به دیدن آنچه که ما می تواند و نمی تواند انجام دهد از فرهنگ عامه” او می گوید. “و همچنین نوزاد Yoda است فقط از نوع مسخره است. او را مسخره زیبا و دلفریب, پس چرا که نه؟”

عکس های از مجسمه سازی است که ویژگی های کودک Yoda در فاحشه خانه خود را غلاف و Konrade می گوید در زمان حدود 45 دقیقه به کامل به اشتراک گذاشته شد در Instagram توسط جان مید دانشگاه, دانشیار مدیر تجهیزات اتاق عملیات در دسامبر. 5. آنها حتی از مد افتاده MacGyvered Mando امضا کلاه از یک سطل و نوار برای عکس. صحبت در مورد تعهد به هنر و صنعت خود را.

دیدن برخی از بیشتر بچه Snowdas reimagining کودک در انواع سرد تنظیم نمایید.

نوشتن به مگان McCluskey در megan.mccluskey@time.com.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

ایندکسر