آلمان در یوروویژن شرکت کننده نشان داد

آلمان مدعی برای مسابقه آواز یوروویژن پرده برداری شده است پس از آشکار Instagram post. این رقابت ها قرار است به اتفاق در روتردام است.

خواننده بنیامین Dolic تنظیم شده است به رقابت برای آلمان در این سال مسابقه آواز یوروویژن (ESC). 22 ساله و “صدای” runner-up است که انتظار می رود به انجام آهنگ خود را “خشونت چیز” برای آلمان در رتردام در مارس 16 با توجه به Norrdeutscher آلمان (NDR).

آهنگ خود را نوشته شده توسط یوروویژن جانباز بوریس Milanov و مرحله بندی است که تهیه شده توسط Justin Timberlake را طراح رقص و مدیر هنری مارتی Kudelka با توجه به یوروویژن سایت.

“این یک افتخار بزرگ است و من فوق العاده ممنون که این فرصت” Dolic توییتی.

قبل از گزارش های رسمی تایید کرد جای خود را به آلمان 2020 یوروویژن چهره شایعات در حال حاضر در حال چرخش در رسانه های اجتماعی است که او به احتمال زیاد این کشور شرکت کننده. Dolic ارائه شده طرفداران اولیه سرنخ را که او نوشته شده یک ویدیو در Instagram داستان در روز چهارشنبه که در آن شما می تواند تشخیص تئاتر که آهنگ انجام خواهد شد.

ادامه مطلب: مدونا یوروویژن تصویری ظاهرا doctored تا

در 2018, Dolic بومی اسلوونیایی-تبدیل-برلینر موفق به کسب مقام دوم در نمایش “صدای آلمان است.” نهایی ESC شرکت کننده انتخاب شد از 607 هنرمندان برای شرکت در آخر پس از ماه ارزیابی و گسترده داوران پروسه بررسی. انتخاب داوران متشکل یکی “یوروویژن داوران” با 100 نفر از سراسر آلمان و بین المللی داوران از 20 کارشناسان موسیقی.

بیشتر بخوانید: گرتا Thunberg خواهر راه اندازی حرفه ای آواز او

باربارا Schöneberger یک بازیگر و مجری تلویزیون است که مجموعه ای به اعلام جزئیات Dolic را یوروویژن عملکرد در یک 45 دقیقه ای برنامه ای به نام “آهنگ ما برای روتردام” است که به هوا در آلمان پخش عمومی در 9:30 بعد از ظهر روز پنج شنبه.

آلمانی یوروویژن شرکت کنندگان دیده نمی شود موفقیت های زیادی در پنج سال گذشته به غیر از Michael Schulte در نظر گرفتن جایگاه چهارم در سال 2018 است. گذشته بسیار موفق آلمانی یوروویژن آهنگ “ماهواره” با لنا در سال 2010 منتشر شد.

ادامه مطلب: نظر: یوروویژن نشان می دهد که قدرت از همدلی

DW می فرستد یک انتخاب روز اخبار و ویژگی های. برای ثبت نام آن را در اینجا.

lc/aw (dpa AFP)

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>