آلمان به رهبری اتحادیه اروپا ‘coronavirus ریاست جمهوری’ می گوید وزیر خارجه

برلین قول داده است پاسخ قوی به بهداشت و درمان اضطراری زمانی که این کشور بر اتحادیه اروپا دوار ریاست جمهوری در ماه جولای. وزیر امور خارجه Heiko Maas نیز نامیده می شود برای تقویت چه کسانی و واکسن.

آلمان وعده داده است رهبری قوی برای کمک به کشورهای عضو اتحادیه اروپا برای غلبه بر این بیماری همه گیر کوروناویروس زمانی که طول می کشد تا چرخش ریاست شورای اتحادیه اروپا در تاریخ 1 ژوئیه.

در یادداشتی برای روزنامه Welt am Sonntagوزیر خارجه Heiko Maas گفت: فرض کنیم یک “coronavirus ریاست جمهوری برای غلبه بر بحران بهداشت و درمان و عواقب آن است.”

ریاست جمهوری مسئول عملکرد اتحادیه اروپا قانونی فوقانی خانه. این موقعیت در حال حاضر برگزار شده توسط کرواسی می چرخد میان کشورهای عضو در هر شش ماه و کمک می کند تا تعیین بلوک دستور کار است.

بیشتر بخوانید: اتحادیه اروپا در مورد دستیابی به موفقیت را در coronavirus اقتصادی پاسخ

هنگامی که آلمان طول می کشد بیش ریاست جمهوری Maas گفت: یکی از اولین وظایف خواهد بود به “تدریج محدودیتهای سفر و بازار داخلی افزایشی و هماهنگ شیوه است.”

او اضافه کرد که “هنوز هیچ واکسن هیچ درمانی برای هر کسی” و “همبستگی” به جای “سرزنش متقابل” بود حیاتی به شکست ویروس. “این یک سوال که “سیستم” برتر است اما نه از برنده شدن در مبارزه علیه ویروس با هم.”

Maas گفت: اگر رهبران اتحادیه اروپا یادگیری از coronavirus بحران بلوک خواهد آمد “قوی تر” و “واحد و یکپارچه تر” از همیشه قبل از.

گام های آینده

وزیر آلمانی به نام برای همکاری نزدیک تر مانند مفصل تهیه و تولید صرفه جویی در زندگی, پزشکی, کالا, در حالی که نگه داشتن زنجيره باز و بهبود حفاظت مدنی.

او همچنین با انتقاد از کسانی که به بهره برداری coronavirus محدودیت برای استفاده سیاسی کرده و گفت آنها در نقض دموکراسی و حکومت قانون است. در سخنان وضوح در مجارستان, Maas گفت: محدودیت “تحت پوشش مبارزه با کروناویروس” هستند و “غیر قابل قبول است.”

“هر کسی که تضعیف اتحادیه اروپا ارزش های اساسی نباید انتظار سود به طور کامل از اتحادیه مزایای مالی” او هشدار داد.

ادامه مطلب: Coronavirus: آلمانی مجلس خواستار تاخیر به اتحادیه اروپا اهداف آب و هوا

آلمان در مرکز صحنه

وزیر در ادامه گفت که آلمان نیاز به یک “سالم اروپا” و عملکرد اقتصاد جهانی به کار گیرند به عنوان صادرات کشور است. او گفت: اتحادیه اروپا €500 میلیارد دلار ($547 میلیارد دلار) کمک — بزرگترین بسته عمومی و حمایت از کسب و کار در بلوک تاریخچه — است “نه فقط یک عمل همبستگی اروپایی, اما به دلایل صرفا اقتصادی” لازم برای آلمان.

وقتی که می آید به بودجه اتحادیه اروپا برای بعد از هفت سال Maas گفت که او به فکر سرمایه گذاری در بلوک آینده در مناطقی از جمله پژوهش های حفاظت آب و هوا و فن آوری و بحران ضد اجتماعی و بهداشتی و سیستم های.

وی افزود: تقویت سازمان ملل متحد و “کمبود بودجه روبرو” سازمان بهداشت جهانی (WHO) به خصوص در توسعه و توزیع آزمایش و واکسن است “یکی از بهترین سرمایه گذاری در مبارزه با این بیماری همه گیر.”

هر شب DW ویراستاران ارسال یک انتخاب از روز را سخت خبر و با کیفیت از ویژگی های روزنامه نگاری. شما می توانید ثبت نام برای دریافت آن به طور مستقیم در اینجا.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>