آلمان به تمرکز بر روی امنیت مرزی در ریاست اتحادیه اروپا

آلمان وزیر کشور گفت: تامین امنیت اتحادیه اروپا گسترده سیاست پناهندگی است “حداقل به همان اندازه مهم است” به عنوان بلوک طرح برای مبارزه با تغییر آب و هوا. برلین آماده است به بیش از اتحادیه اروپا و چرخش ریاست جمهوری بعد از این سال.

فرامرزی داده های و سیاست پناهندگی خواهد بود اولویت زمانی که آلمان بر اتحادیه اروپا دوار ریاست جمهوری در این سال وزیر کشور Horst Seehofer گفت: در روز سه شنبه.

“من قصد دارم برای ما به ایجاد امنیت مرکزی شعار آلمانی ریاست جمهوری” Seehofer گفت: در اولین روز از پلیس کنگره در برلین.

وزیر کشور خواست برای رئیس جدید کمیسیون اروپا به توافق در اتحادیه اروپا گسترده سیاست پناهندگی به عنوان یک اولویت به آن طرح بلند پروازانه برای مبارزه با تغییر آب و هوا.

“من یک مقدار زیادی از تقدیر برای سبز معامله و من نیز با آن موافق — اما یک مشترک اروپایی سیاست پناهندگی است حداقل به همان اندازه مهم برای اروپا در آینده” وزیر کشور گفت.

Seehofer به درگیری با آنگلا مرکل صدر اعظم آلمان سیاست پناهندگی در گذشته با وزیر کشور برای دفاع از اقدامات سختگیرانه تر و کنترل. آلمان را در طول شش ماه ریاست اتحادیه اروپا در ماه جولای.

اتحادیه اروپا و آژانس مرزی برنامه ‘وحشتناکی در دور

Seehofer انتقاد بلوک فعلی سیاست پناهندگی که نیاز به پناه جویان به ارسال به کشورهای عضو اتحادیه اروپا که در آن آنها ثبت شده تحت به اصطلاح مقررات دوبلین.

“ما حتی نمی توانید پاسخ ما به نامه های بسیاری از این کشورهای” او گفت:.

بیشتر بخوانید: به دنبال پول: آیا اتحادیه اروپا مهاجرت اولویت های سیاست?

بسیاری از مهاجران و پناهندگان برای اولین بار وارد اتحادیه اروپا از طریق ایتالیا و یونان که در آن شرایط به شدت به سر می برند اردوگاه بدتر شده در ماه های اخیر.

وزیر کشور همچنین با تمجید آلمان را تنگ تر کنترل مرز و نام در اتحادیه اروپا برای سرعت بخشیدن به برنامه های خود برای افزایش نیروی کار اتحادیه اروپا آژانس مرزی Frontex.

به نام او جاری برنامه ای برای افزایش تعداد Frontex کارکنان 10,000 توسط 2027 “وحشتناکی دور تاریخ است.”

آلمان محکم امنیت و نظارت بر مرزهای خود در ماه نوامبر با Seehofer گفت که “چند صد نفر” گرفتار شده اند تلاش برای ورود مجدد آلمان با وجود اینکه منع از انجام این کار.

rs/ng (dpa AFP)

هر شب در سال 1830 UTC, DW ویراستاران ارسال یک انتخاب از روز را سخت خبر و با کیفیت از ویژگی های روزنامه نگاری. ثبت نام برای دریافت آن به طور مستقیم در اینجا.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

ایندکسر