آلمان را تهدید می کند ‘عواقب’ بیش از لیبی اسلحه فروش

با وجود سلاح های, تحریم برخی از کشورهای در حال ادامه به ارسال سلاح به جنگ زده لیبی. وزیر امور خارجه آلمان Heiko Maas تهدید این کشورها با “عواقب.”

کشورهای در ادامه به ارسال سلاح به لیبی را “عواقب” گفت: وزیر امور خارجه آلمان Heiko Maas پیش از سازمان ملل متحد در جلسه شورای امنیت در نیویورک در روز پنج شنبه.

در مجموع از 16 کشور جهان و سازمان های ملاقات در برلین در ماه ژانویه این سال برای تجدید تعهد خود را به سال 2011 سلاح سازمان ملل متحد تحریم در تلاش برای پایان دادن به جنگ داخلی شده است که مواج در این کشور پس از سرنگونی Moammar Gadhafi در سال 2011.

“من مطمئن هستم که وجود خواهد داشت انشعابات برای کسانی که همچنان به نقض تحریم تسلیحاتی امروز” Maas گفت.

او افزود که وجود دارد خواهد بود بحث در اتحادیه اروپا بیش از پیامدهای برای کسانی که مسئول در ادامه موارد نقض.

سلاح تحویل هستند ‘رسوایی’

سازمان ملل متحد دبیر کل آنتونیو اشاره به این حادثه تلخ به تازگی به نام ادامه تحویل اسلحه به شمال کشور آفریقایی یک “رسوایی است.” امارات متحده عربی و مصر و روسیه و ترکیه ادامه داد: تحویل سلاح و فرستادن سربازان و مزدوران به لیبی با وجود این ممنوعیت است.

اتحادیه اروپا توافق کردند که در ماه فوریه به راه اندازی مجدد بلوک مدیترانه نیروی دریایی ماموریت با تمرکز بر اجرای تحریم.

kmm/rc (dpa,AP, AFP)

هر شب DW ویراستاران ارسال یک انتخاب از روز را سخت خبر و با کیفیت از ویژگی های روزنامه نگاری. شما می توانید ثبت نام برای دریافت آن به طور مستقیم در اینجا.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>