آلمان: SPD تماس به برداشت ما سلاح هسته ای استوکس بحث

این رهبر پارلمانی حزب سوسیال دموکرات این شریک جدید در آلمان دولت ائتلافی به نام ” ما سلاح اتمی به خارج از کشور است. اما احزاب دیگر باقی می ماند مخالف چنین حرکت می کند.

حضور ما سلاح های هسته ای در خاک آلمان است و یک خطر برای آلمان امنیت و باید خاتمه داده شود با توجه به رهبر پارلمانی حزب سوسیال دموکرات (SPD) رولف Mützenich.

ادامه مطلب: نظامی آمریکا در آلمان: آنچه شما باید بدانید

Mützenich که حزب شریک جدید به آنگلا مرکل صدر اعظم محافظه کار CDU/CSU بلوک در آلمان دولت ائتلافی گفت: کاغذ Tagesspiegel am Sonntag که “سلاح های اتمی در خاک آلمان نه بالا بردن امنیت ما در مقابل.”

“وقت آن است که آلمان حکومت استقرار خود در آینده,” او اضافه کرد که چنین حرکت نمی خواهد تماس در آلمان: عضویت در ناتو را زیر سوال.

بیشتر بخوانید: آمریکا برای ارتقاء بحث برانگیز اتمی مستقر در آلمان

تغییر استراتژی هسته ای آمریکا

او توجیه تماس خود را تا حد زیادی با مراجعه به تغییر در ما استراتژی هسته ای تحت ریاست جمهوری دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن و گفت که مغلوب ساختن پیشی جستن دولت شاهد سلاح اتمی نه تنها به عنوان عامل بازدارنده اما به عنوان سلاح پرخاشگری ساخت خطر تشدید “نا معلوم.”

ما تا به حال سلاح های هسته ای در آلمان برای دهه قدمت بسیاری از بازگشت به جنگ سرد و زمانی که آنها را به عنوان یک عامل بازدارنده در برابر روسیه است.

Mützenich سخنان آمده پس از دفاع وزیر Annegret Kramp-Karrenbauer که همچنین منجر CDU, پیشنهاد جایگزینی گردباد هواپیما در حال حاضر در حال استفاده توسط آلمان نظامی با Eurofighter و ما F-18 multirole مبارزه با جت. دومی هواپیما هسته ای قادر است در خط با ناتو نیاز است که غیر هسته ای متحدان مجهز به شرکت در آن بازدارندگی هسته ای استراتژی است.

ادامه مطلب: SIPRI: آلمان به طور قابل توجهی افزایش هزینه های نظامی

‘اشتباه سیگنال’

این نظر توسط SPD مجلس شد انتقاد نه تنها توسط CDU سیاستمداران بلکه با کسب و کار پسند دموکرات آزاد (FDP).

“تقاضا از SPD مجلس رهبر Mützenich است که سیگنال اشتباه در زمان اشتباه گفت:” FDP امور دفاعی سخنگوی بالۀ Strack-زیمرمن. او گفت که در جریان نزاع در ائتلاف مورد خارجی و سیاست امنیتی بود آسیب آلمان شهرت در جهان است.

“این ساده لوحانه به این باور است که آلمان می خواهد که همان نفوذ در ناتو استراتژی هسته ای اگر ما سلاح های هسته ای خارج شد,” او گفت:, و اضافه کرد که آلمان باید به سرعت تصمیم بگیرید که در یک جانشین گردباد اگر آن را به انجام مسئولیت های خود را به عنوان بخشی از اتحاد است.

ادامه مطلب: کنفرانس امنیتی مونیخ: وزیر امور خارجه آلمان خواستار اروپایی دفاع اتحادیه در 10 سال آینده

هر شب DW ویراستاران ارسال یک انتخاب از روز را سخت خبر و با کیفیت از ویژگی های روزنامه نگاری. شما می توانید ثبت نام برای دریافت آن به طور مستقیم در اینجا.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>