آلمان انتقاد سوء استفاده از بازدید کنندگان بیش از coronavirus

بازدید کنندگان از فرانسه مواجه آزار و اذیت در مرز شهر گرشیم برای ترس از عفونت با توجه به محلی شهردار. وزیر امور خارجه آلمان Heiko Maas ناودان حوادث به عنوان “غیر قابل قبول است.”

“تاج می داند هیچ ملیت” وزیر امور خارجه آلمان Heiko Maas گفت: در پاسخ به گزارش هایی که دولت فرانسه شد و “توهین و یا مواجه” در خاک آلمان که گفته می شود بیش از ترس است که آنها از گسترش این ویروس جدید است. این دیپلمات گفت: من برای دیدن این حوادث.

“این نوع رفتار کاملا غیر قابل قبول” Maas گفت در توییتر. “ما در همان قایق است.”

این گزارش از مردم مورد آزار و اذیت در آلمان برای اولین بار به ارمغان آورد به توجه عمومی توسط مایکل Clivot شهردار مرز آلمان شهر گرشیم. در یک ویدئو به آدرس گرشیم ساکنان برخی از دو هفته پیش.

Clivot اشاره کرد وجود یک “دشمنی” نسبت به بازدید کنندگان از سراسر مرز. در حالی که برخی از مناطق در فرانسه اعلام شد عفونت نقاط این صدق نمی کند به همسایه فرانسه, شهرهای Clivot اضافه شده است.

“بنابراین آنها نه مریض تر از ما,” او گفت:.

ادامه مطلب: درمان بیماران اروپایی در آلمان

پس از مقامات آلمانی تا حدی از مرز بسته برای جلوگیری از گسترش سرایت مردم عبور از مرز را در صورت بدرفتاری در گرشیم با توجه به شهردار.

“برخی از آنها تا به حال مردم ادای سوگند در آنها دیگران برگزار شد تا در خیابان” او گفت:.

بیشتر بخوانید: آلمان coronavirus پاسخ: جدا کردن واقعیت از داستان

فرانسه گفت که به ‘بازگشت’ به کروناویروس کشور

در پی مصاحبه منتشر شده توسط T-آنلاین وب سایت در جمعه Clivot که خانواده نیز از مبدا فرانسه گفت که او تا به حال شنیده حساب از بازدید کنندگان در حال روحافزا و یا توهین در حالی که در خط پرداخت.

دیگران بودند که به “بازگشت به تاج خود را از کشور.”

“برخی از فرانسوی دیگر جرات به اینجا می آیند” Clivot گفت.

در اوایل این هفته, Saarland وزیر اقتصاد آنکه Rehlinger گفت که او “شنیده” است که مردم فرانسه شده اند توهین بود و “تخم مرغ پرتاب آنها را.”

“من عذر خواهی به دوستان فرانسوی ما برای این حوادث جدا,” او گفت: در یک صدای جیر جیر بعد به نقل از Maas.

آلمان و فرانسه دیده می شود اعداد مشابه از تعداد کل تایید COVID-19 عفونت با فرانسه در 130,727 موارد به آلمان 123,878 از اواخر روز شنبه. اما آلمان دیده می شود بسیار پایین تر مرگ و میر پس از آن دیگر به شدت آمار کشور ثبت نام 2,736 مرگ و میر به 13,851 زندگی از دست رفته در فرانسه با توجه به دانشگاه جانز هاپکینز موسسه.
هر شب DW می فرستد یک انتخاب روز اخبار و ویژگی های. ثبت نام در اینجا.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>