آلمان را به در نظر آرامش بخش coronavirus محدودیت

برترین دانشمندان آلمانی گفت که این کشور می تواند شروع به کاهش عمومی محدودیت پس از مارس 19. آنگلا مرکل خواهد این را به حساب زمانی که دولت تصمیم می گیرد که چگونه برای ادامه.

بالا, آلمانی, آکادمی علمی توصیه می شود که روز شنبه این کشور می تواند شروع به کاهش محدودیت در زندگی عمومی در محل به سرعت گسترش coronavirus.

لئوپلدینا آلمانی آکادمی ملی علوم گفت: دولت می تواند با خیال راحت شروع به بازگشایی برخی از مدارس در حالی که هنوز رعایت بهداشت قوانین. فروشگاه ها و رستوران ها نیز می تواند بازگشایی, اگر, اجتماعی, فاصله مقررات به شدت به اجرا گذاشته است.

بیشتر بخوانید: پلیس برلین سینه 16th, جشن تولد در میان coronavirus مستند

آکادمی همچنین گفت: دولت باید معرفی الزامات مورد نیاز برای شهروندان به پوشیدن ماسک ،

“هر شهروند باید در آینده این نوع از حفاظت از دهان و بینی و پوشیدن آن در هر زمان اجتماعی فاصله اقدامات نمی تواند احترام گفت:” آکادمی سر جرالد Haug به روزنامه آلمانی Der Spiegel.

آکادمی همچنین گفت که ادارات دولتی باید به تدریج بازگشایی اما تاکید کرد که خصوصی و عمومی سفر و اکثریت قریب به اتفاق وقایع عمومی تنها باید به آرامی و تدریجی بود دوباره معرفی شده است.

ایالت نیدرزاکسن وزیر اقتصاد نیز نامیده می شود برای کسب و کار “راه اندازی مجدد برنامه” به زودی آغاز در میان ترس که coronavirus ارسال آلمان برخورد به رکود است.

“من حفظ آن محدود راه اندازی مجدد برنامه ها لازم است به عنوان به زودی به عنوان ما می تواند یک بیت از نرمال بازگشت به دنیای کسب و کار” Bernd Althusmann گفت, آلمانی, روزنامه Frankfurter Allgemeine Zeitung دوشنبه.

مرکل مجموعه به در نظر گرفتن محدودیت های آرامش بخش

آنگلا مرکل صدر اعظم مجموعه به صندلی مجازی نشست رهبران تمام 16 متحده روز چهارشنبه با در نظر گرفتن توصیه های داده شده توسط لئوپلدینا.

محدودیت های آنها ایستادگی مجموعه به پایان می رسد این پنج شنبه, مارس 19. وزیر بهداشت ینس Spahn در هفته گذشته نشان داد که دولت امیدوار است که قادر به استراحت برخی از محدودیت ها در حال حاضر در محل پس از یکشنبه.

ادامه مطلب: Coronavirus: آلمان, ماسک صورت معمای

آلمانی ها به طور مداوم نشان داده شده بالا انطباق با محدودیت و مستند اقدامات شده اند ملاقات با عموم تصویب. با توجه به نظرسنجی انجام شده توسط آژانس خبری DPA نظم کمی تضعیف و از آنجا که محدودیت معرفی شدند در مارس.

با توجه به بررسی که شامل یک مقطع از آلمانی, مکان عمومی, 78% گفت: آنها با رعایت قوانین و مقررات در 18% فقط تا حدی و 2 درصد در تمام نمی شود.

در پایان ماه مارس همان بررسی نشان داد که 83 درصد آنها به طور کامل مطابق, 12% فقط تا حدی و 2 درصد در تمام نمی شود.

روزانه مورد اعداد به آرامی شروع به کاهش. شده اند وجود دارد 127,854 موارد تایید شده در آلمان و 3,022 نفر کشته شده اند.

اد/rc (AFP dpa)

هر شب در سال 1830 UTC, DW ویراستاران ارسال یک انتخاب از روز را سخت خبر و با کیفیت از ویژگی های روزنامه نگاری. ثبت نام برای دریافت آن به طور مستقیم در اینجا.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>