آلمان با احتیاط حرکت رو به جلو با ‘کنترل’ coronavirus caseload

از شیوع کروناویروس در آلمان تبدیل شده است قابل کنترل دوباره به عنوان تعدادی از بیمارانی که بهبود بوده است و بالاتر از تعدادی از عفونت های جدید هر روز در این هفته وزیر بهداشت گفت: در روز جمعه.

آلمان پنجم-بالاترین COVID-19 caseload در جهان — پشت ایالات متحده و اسپانیا و ایتالیا و فرانسه — با نزدیک 134,000 اما آن 3,868 مرگ و میر پایین تر از این کشورها با تشکر اولیه و آزمایش های گسترده.

“وقوع است — تا به امروز — تبدیل شدن به کنترل و کنترل دوباره” وزیر بهداشت ینس Spahn یک کنفرانس خبری گفت و اضافه کرد که سیستم مراقبت های بهداشتی تا به حال در هیچ زمان و غرق شده است.”

Lothar Wieler رئیس جمهور رابرت کخ موسسه آژانس فدرال مسئول کنترل بیماری گفت: این ویروس تولید مثل و یا نرخ انتقال در آلمان تا به حال کمتر از یک معنی یک نفر با این ویروس کمتر از یک دیگر به طور متوسط.

“ما در حال حاضر است که برای اولین بار ما در زیر یک. ما را ببینید که آیا آن پایدار باقی می ماند … وجود دارد می تواند عفونت های جدید در هر زمان” Wieler گفت: تاکید بر این که تاکید بیش از حد نباید قرار داده و بر روی نرخ انتقال اعداد.

“ما در برابر یک موج اول بسیار خوب به دست آورد از طریق یک تلاش مشترک با جامعه را که می توانید تغییر دهید هر زمان” او گفت: کنفرانس خبری.

استفاده از ماسک تشویق

تاکید مقامات احتیاط در مورد شیوع ویروس وزیر دارایی اولاف شولز گفت: “ما باید به توسعه جدید نرمال است که همراه ما برای بسیاری از ماه و احتمالا به سال آینده.”

آنگلا مرکل گفت: آلمان قدم کوچک از مستند را با بخشی از بازگشایی از مغازه ها در هفته آینده و مدارس از مارس 4.

بازدید کنندگان به بازار هفتگی در شهر درسدن پوشیدن ماسک محافظ برای محافظت در برابر گسترش بیماری کروناویروس. (Matthias Rietschel/فردا نیوز)

شرقی ایالت زاکسن گفت که ترکیب آرامش مستند قوانین با یک تعهد برای مردم به پوشیدن ماسک در حمل و نقل عمومی و در مغازه ها — اولین دولت برای معرفی چنین مورد نیاز است.

برجسته تاثیر این بیماری همه گیر در اقتصاد آلمان که بزرگترین در اروپا, اقتصاد, وزیر پیتر Altmaier گفت که “یک وضعیت است که جدی تر از هر چیزی ما را تجربه کرده اند در دوره پس از جنگ.”

رئیس جمهور از پل ارلیک موسسه تحقیقات پزشکی قانونی گفت: در کنفرانس خبری با Spahn که تست بالینی یک واکسن شروع می شود به زودی در آلمان است. چهار محاکمه شد و در حال حاضر در جریان است در جای دیگر او اضافه شده است.

برخی نگرانی ها در مورد نظارت

یک coronavirus تماس با ردیابی برنامه خواهد بود آماده برای آلمانی ها برای دانلود و استفاده بر روی گوشی های هوشمند خود را در سه تا چهار هفته Spahn گفت.

آلمان فدرال و ایالتی رهبران دولت گفت: آنها را حمایت داوطلبانه استفاده از این برنامه هنگامی که در دسترس است به طوری که مردم می تواند به سرعت یادگیری زمانی که آنها شده اند در معرض تماس با فرد آلوده.

توسعه دهندگان در حال کار سخت بر روی برنامه که با استفاده از تکنولوژی بلوتوث برای اطمینان از حفاظت از داده ها استاندارد هستند “به عنوان کامل که ممکن است” Spahn گفت.

“برای آن را واقعا خوب به آن نیاز دارد بیشتر شبیه به سه تا چهار هفته از توسعه ؟ و یا ردیابی? به جای دو هفته,” او اضافه شده است.

سازمان دیده بان | کانادا چالش با تماس با ردیابی:

کانادا خواستار بیشتر مردم برای کمک به بررسی coronavirus موارد است. 2:33

منابع آشنا با این موضوع می گویند که رابرت کخ موسسه تماس ردیابی برنامه در حال حاضر آماده و آزمایش شده اما راه اندازی آن خواهد بود هماهنگ با آلمان حرکت می کند به سهولت محدودیت در حرکت است.

برنامه را اجرا و بر روی یک پلت فرم فن آوری به نام پان اروپایی Privacy-Preserving نزدیکی ردیابی (PEPP) است که, حمایت از برنامه های مشابه طرح در دیگر کشورهای اروپایی از جمله ایتالیا ،

مقامات آلمانی شده اند محتاط تر از برخی از کشورهای آسیایی با استفاده از فن آوری دیجیتال برای مبارزه با کروناویروس مهار توسط اروپا و دقیق اطلاعات قوانین حفظ حریم خصوصی و آگاه از شک و تردید نسبت به هر گونه نظارت یادآور نازی ها یا کمونیست-عصر قانون.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.nettny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>