آلمان پرانتز برای طوفان سابینه, حمل و نقل تاخیر

طوفان انتظار می رود را در طوفان-قدرت باد به نقاط اروپا طی چند روز آینده به احتمال زیاد باعث عظیم اختلال در پرواز و سفر با قطار. پیش بینی می گویند سابین نباید دست کم گرفت.

زمستان طوفان به نام سابین در آلمان بود و هوا به شدت بهم زدن به جزایر بریتانیا در اواخر روز شنبه قبل از ساخت راه خود را به شمال اروپا.

مقامات هشدار داد که سیستم آب و هوا است که با نزدیک شدن از اقیانوس اطلس می آورد طوفان-قدرت باد تا 120 کیلومتر (75 مایل) در ساعت سنگین باران و رعد و برق به بخش هایی از قاره.

آلمانی هواشناسی خدمات (DWD) گفت: سابین بود و انتظار می رود به خمیر کشور غربی از اواسط صبح روز یکشنبه و پس از آن به تدریج سفر جنوب در سراسر مرکزی آلمان نسبت به بایرن.

“یک شب به صبح روز دوشنبه طوفان را به جنوب آلمان” ینس Hoffmann, هواشناس در آلمان و آب و هوا خدمات گفت: DW. “ما انتظار داریم که وجود خواهد داشت سنگین gusts باد در زمینهای پست و یا حتی طوفان-قدرت تندباد در پایین دامنه کوه و همچنین در رشته کوه های آلپ.”

او افزود که طوفان نباید دست کم گرفت و این که مردم باید برای جلوگیری از سفر و رفتن در خارج از منزل.

“به دنبال در سابین ساختار آن قابل توجه طوفان,” او گفت:. “ما نباید فراموش کنیم که این یک کار طولانی مدت رویداد. شما نمی توانید فکر می کنم: “این صبح روز دوشنبه مقابل را تصویب کرده است.’ که حق را — آن را ادامه خواهیم داد.”

بیشتر بخوانید: آلمان در میان سه کشور بالا رنج می برند بسیاری از رویدادهای شدید آب و هوا

سابین/Ciara به انتقام ویران کردن

فرودگاه اپراتورها در برلین و فرانکفورت گفت: آنها نظارت windspeeds نزدیک است.

آلمانی گل سرسبد شرکت هواپیمایی لوفت هانزا گفت: مسافران باید آماده برای پرواز لغو و تاخیر بین شنبه و سه شنبه در حالی که راه آهن آلمان اپراتور Deutsche Bahn (DB) خواست مردم برنامه ریزی سفر در طول طوفان — به خصوص در شمال و غرب آلمان — به تعویق انداختن سفر خود را.

“ما بسیج و دو برابر تمام نیروهای ما در هر منطقه” DB و گفت:, و اضافه کرد که پرسنل آماده شد برای پاسخ به تخریب خطوط برق و درختان افتاده است.

ادامه مطلب: طوفان و خشکسالی از بین بردن هزاران هکتار از جنگل ها

سابین که لقب گرفته است Ciara در دیگر کشورهای اروپایی باعث هشدارهای مشابه در بریتانیا, ایرلند, بلژیک و هلند.

هلندی فدراسیون فوتبال لغو تمام چهار از روز یکشنبه لیگ حرفه ای مسابقات در حالی که KLM لغو ده ها پرواز از آمستردام فرودگاه Schiphol.

در ایرلند بخشی از مراسم افتتاحیه جشن شهرستان گالوی به عنوان یکی از اروپا 2020 فرهنگی پایتخت نیز “لغو شد در جهت منافع امنیت عمومی” سازمان گفت.

طوفان دوبله شده است Ciara و سابین توضیح داد هافمن چرا که هنوز وجود ندارد پان اروپایی سیستم در محل برای برچسب زدن آب و سیستم های. آن را به نام سابین در آلمان در خط با نامگذاری فهرست تاسیس دانشگاه آزاد برلین در 1950s, او گفت:.

nm/shs (AP ساعت و dpa)

DW می فرستد یک انتخاب روزانه از اخبار و با کیفیت از ویژگی های روزنامه نگاری. ثبت نام در اینجا.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

ایندکسر