آلمان در میان 7 کشور اتحادیه اروپا را در 1600 کودکان پناهنده

اتحادیه اروپا نیز ارائه مهاجر در جزایر یونانی پول برای بازگشت داوطلبانه به کشور خود. برخی از 5000 پناهنده در حال حاضر قرار دارد در پر اردوگاه می تواند تا €2,000 ارائه دهد.

هفت عضو اتحادیه اروپا توافق کرده اند که به قبول حداقل 1600 در کودکان پناهنده از اردوگاه به سر می برند در جزایر یونان اتحادیه اروپا روز پنجشنبه اعلام کرد.

اتحادیه اروپا و کمیسر امور Lauren جوهانسون تایید کرد که آلمان می تواند در میان این هفت کشور را در مهاجران متشکل از کودکان و نوجوانان است.

“این یک شروع خوب” برای افزایش همبستگی با یونان جوهانسون به خبرنگاران گفت: در آتن را فشار دهید.

انگیزه های مالی برای ترک

علاوه بر کمیسیون اروپا یونان و مهاجرت سازمان ملل متحد بدن IOM راه اندازی خواهد شد یک ماه داوطلبانه بازگشت ابتکار کمیساریای گفت.

مهاجران در اردوگاه ها در جزایر یونانی را انتخاب کنید که به بازگشت به کشور خود را از مبدا ارائه خواهد شد اضافی €2,000 ($2,250) “برای کمک به سامان دادن” در اتحادیه اروپا گفت که گفت.

“پناهندگان باز نخواهد گشت — البته آنها نمی تواند بازگشت — اما اقتصادی مهاجران که شاید دانستن آنها نه مثبت پناهندگی تصمیم می تواند علاقه مند به انجام آن” جوهانسون به خبرنگاران گفت:.

این فرصت را در دسترس خواهد بود برای یک ماه و می تواند در نهایت پذیرفته تقریبا 5,000 پناهندگان.

پرداخت در دسترس است تنها برای افرادی که وارد پس از 1 ژانویه تا سال 2020 است.

پناهندگانی که وارد در طول یک دوره دو هفته ای را فعال کنید توسط ترکیه گفت که در فوریه 28 که آن را متوقف خواهد کرد جلوگیری از مردم را از تلاش برای رسیدن به اتحادیه اروپا نمی خواهد واجد شرایط.

kp,jsi/rg (dpa, KNA)

هر شب در سال 1830 UTC, DW ویراستاران ارسال یک انتخاب از روز را سخت خبر و با کیفیت از ویژگی های روزنامه نگاری. شما می توانید ثبت نام برای دریافت آن به طور مستقیم در اینجا.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>