آلمانی مارس برابر نئو نازی ها و راست

تورینگن بحث برانگیز انتخابات و درسدن را بعد از یاد هم زده اند خاطرات از آلمان و حزب نازی. آلمانی ها در حال نشان دادن در برابر پیمان با حق دور.

هزاران نفر از مردم انتظار می رود را به خیابان ها در ارفورت در روز شنبه برای نشان دادن در برابر هر گونه آینده سیاسی ائتلاف با راست جایگزین برای آلمان (AfD).

اعتراض آخرین در خرید اینترنتی از بحث رای که دیدم سیاستمدار توماس Kemmerich انتخاب به عنوان دولت برتر با رای از FDP, CDU و AfD —شکستن سیاسی تابو در آلمان و در سراسر کشور باعث خشم.

ماه مارس بود که با توجه به شروع در 1 بعد از ظهر به وقت محلی (1200 UTC) از ارفورت, کلیسای جامع, میدان شدند و انتظار می رود به تاریخ مارس از سراسر آلمان است. Katja Kipping, رهبر جناح چپ حزب Die Linke شد و انتظار می رود برای حضور در.

#nichtmituns

تظاهرکنندگان به ایران تحت پرچم “نه با ما — هیچ پیمان با فاشیست— هرگز و هیچ جا.”

“فایروال در برابر فاشیست های عمیق rip. در FDP و CDU وجود دارد تمایل به همکاری با AfD” گفت: گروه فعال Unteilbar در بیانیه ای. جامعه مدنی گروه سازماندهی تظاهرات همراه با آلمان کنفدراسیون اتحادیه های کارگری (DGB).

مایکل رودلف صندلی از DGB Hesse-تورینگن شعبه گفت, آلمانی, پخش MDR که تظاهرات را نمی خواهد پایان اجتماعی اعتراض به رای دادن.

موازی نسخه ی نمایشی در درسدن

ضد فاشیستی ضد تظاهر کنندگان نیز انتظار سر به سر با یک راست مارس در روز شنبه در شهر درسدن آلمان. جناح راست افراطی گروه به طور سنتی مشترک تصمیم گرفتند از روز یادبود برای متفقین بمباران درسدن در تاریخ 13 فوریه 1945 به فشار یک راست دستور کار است.

دانا Regev, DW خبرنگار گزارش داد که حدود 1000 نئو نازی ها انتظار می رود با اعداد بزرگتر انتظار می رود برای ضد تظاهرات. ضد تظاهرات توسط ایالات تحت شعار “مختل کردند.” پلیس می گویند آنها انتظار دارند وضعیت به “مبارز.”

ماه مارس به دنبال یک روز از دولت برای بزرگداشت قربانیان در سالگرد 75 از بمباران درسدن.

kmm/aw (dpa AFP)

هر شب در سال 1830 UTC, DW ویراستاران ارسال یک انتخاب از روز را سخت خبر و با کیفیت از ویژگی های روزنامه نگاری. شما می توانید ثبت نام برای دریافت آن به طور مستقیم در اینجا.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>