آلمانی ‘استاکر’ مورد نشان می دهد که چرا زندگی یک ستاره K-pop است بنابراین استرس زا

در کره جنوبی را با فشار بالا پاپ صحنه, بسیاری از ستاره ها خواسته می شود که به نظر می رسد شاعرانه در دسترس برای طرفداران خود را. به تازگی یک مرد آلمانی با یک تعداد انگشت شماری از نامه های عاشقانه متوقف شد از accosting خواننده پاپ Nayeon در یک هواپیما.

یک شرکت سرگرمی در کره جنوبی گفت: این امر اقدام قانونی علیه یک مرد جوان آلمانی به وسیله یکی از بزرگترین K-pop احساس Nayeon.

مرد از سمت چپ کره جنوبی اما با وجود هشدار او همچنان به ارسال پیام های رسانه های اجتماعی درخواست Nayeon را به او ببخشد.

با استفاده از توییتر رسیدگی به جاش سال 1994 او بارها و بارها با ابراز “عشق” برای 24 ساله خواننده, یکی از شش نفر از اعضای تمام گروه دختر دو بار. در ده ها تن از پیام های توییتر و یوتیوب با, کره ای, زیرنویس, او گفت که او می خواست به تماس با او شخصا و به او هدیه.

در یک ویدئو از اکتبر 2019 مرد گفت که او تا به حال شده چند بار به یک شخص سئول محله که در آن به اعتقاد او Nayeon آباد به درخواست مردم وجود دارد اگر آنها می تواند کمک به او پیدا کردن آپارتمان.

رفتار انسان را که بسیاری گفته اند به منزله وسیله کشیده شده سنگین انتقاد در رسانه های اجتماعی همراه با اخطار از مدیریت شرکت است.

بیشتر بخوانید: چگونه کره جنوبی K-pop جهان طول می کشد تلفات در مشاهیر

ناظران از کره جنوبی قدرتمند پاپ و صنعت می گویند که مورد تاکید فشارهای که خوانندگان و بازیگران زیر در یک دوره ثابت رسانه های اجتماعی قرار گرفتن در معرض.

وسیله و قلدری آنلاین باید تبدیل به یک مشکل جدی در کشور و سرگرمی جهان است. به خودکشی از ستاره های K-pop Sulli در ماه اکتبر و گو هارا ماه بعد انجام شد و مقصر در بخش سایبر سوء استفاده و چرخش.

در پرواز اختلال

جاش 1994 اولین عناوین ساخته شده در کره جنوبی در ماه دسامبر پس از او ناشی از یک “اختلال عمده” با توجه به رویکرد Nayeon در یک پرواز از توکیو تا سئول.

اما Nayeon مدیران مانع او را از نزدیک شدن به خواننده. وجود دارد بنا به گزارش یک درگیری با مقامات از مدیریت JYP Entertainment, بعد ادعا که اگر خواننده نمی شد مجروح در این حادثه تجربه “ناراحتی و اضطراب است.”

این شرکت افزود که “استاکر” هشدار داده شده بود که قبلا در مورد رفتار خود را در “متعدد” موارد و که آن را در حال حاضر را “بالاترین سطح از اقدام قانونی” برای محافظت از Nayeon.

جاش 1994 بود بازداشت و پس از هواپیما فرود آمد در سئول و مورد اختلاف است آژانس را نشان می دهد. در یک سری از پیام های توییتر است که به دنبال او گفت: او می خواست به صحبت کردن با او و او را در حال حاضر.

“مدیران به من حمله کرد در این هواپیما بدون هیچ دلیل خوب است. من می خواستم به Nayeon من نامه عشق با آرامش و سپس دو مدیران شروع به پریدن کرد بر من,” او گفت:.

در پیام های ارسال شده قبلی در ماه دسامبر جاش 1994 اعلام کرد: “من واقعا واقعا دوست دارم Nayeon او به معنی جهان برای من است.”

“من امیدوارم که او متوجه می شود که من می خواهم به او را خوشحال” او ادامه داد و ادعا کرد که اگر تنها او را به آژانس اجازه می دهد او را به ملاقات با او است که او “ممکن است متوجه است که من یک پسر خوب و توسعه احساسات برای من به عنوان به خوبی.”

‘The دختران می ترسند از شما

کاربران توییتر گفته اند جاش 1994 برای جلوگیری از اذیت و آزار Nayeon و خوراک شده است deluged با پیام.

“شما در واقع عبور از خط. توقف لطفا! شما با توجه به آنها اضطراب” نوشته شده در یک فرد است. یکی دیگر از پیشنهاد کرد: “دختران در حال ترس از شما.”

“این که چگونه کار می کند, او یک سوپراستار. شما نمی توانید فقط به او نزدیک خواهم که. اجازه دهید او برود. وجود خواهد داشت هرگز شما و Nayeon. آن را قبول کند.”

اما جاش 1994 نشده است منصرف.

بیشتر بخوانید: K-pop star Goo Hara مرگ استوکس قلدری آنلاین بحث در کره جنوبی

همه چیز به سر آمد و روز یکشنبه هنگامی که Chaeyoung یکی دیگر از اعضای دو بار گفت که او به بیرون درز شخصی شماره تلفن همراه در رسانه های اجتماعی.

“ما در حدود ماندن آرام و در حال انتظار برای شما را به توقف” او گفت: در Instagram صفحه. “با توجه به 11 رقم است که یک فرد بی ملاحظه ارسال شده در اینترنت, همراه من بوده و با بمباران تماس ها و پیام های متنی و من قصد دارم از طریق نیازی مشکلات است.”

همان روز JYP Entertainment منتشر شد بیانیه ای گفت: راه اندازی اقدام قانونی علیه کسی که تا به حال نوشته شده شماره تلفن در رسانه های اجتماعی.

این آسان نیست که یک ستاره

دیوید Tizzard دستیار استاد در دانشگاه زنان سئول و مفسر در مسائل اجتماعی گفت: کره جنوبی ستارگان زندگی می کنند در یک regimented جهان کنترل شده توسط سازمان سرگرمی.

“وجود دارد زنان و مردان جوان که رویای بودن مشهور است و آنها قرارداد امضا است که به طور موثر اجازه می دهد تا مدیریت سازمان را به کنترل هر جنبه ای از زندگی خود را و آن را استرس زا” او گفت:.

قدرتمند سازمان عمل می کنند به عنوان “دروازه بان” به صنعت او اضافه شده و بیش از حد بزرگ و بیش از حد قدرتمند به میل و علاقه خود را خفه-نگه دارید در این اجرا که در خدمت به عنوان نقدی گاو

و برای جذب طرفداران بیشتر به تمام پسر یا تمام دختر بچه, باند که تسلط سرگرمی صحنه اجرا نیاز به پرورش یک تصویر Tizzard گفت. این بدان معناست که افراد نمی توانند یک دختر دوست پسر یا ازدواج برای هر فن این تصور که آنها در دسترس به آنها.

بیشتر بخوانید: K-pop: بیش از رسانه های اجتماعی روند

شرق آسیا ‘فشار-اجاق گاز’ فرهنگ پاپ

“به نظر من کره جنوبی, فرهنگ امروز یادآور ژاپن در سال 1980 اما در استروئید. آن را بیش از حد رقابتی فشار پخته شده و از کوره در رفته” گفت: رولاند Kelts یک مدرس دانشگاه در فرهنگ عامه در توکیو دانشگاه واسدا.

“این یک درگیری بین غرب سرمایه داری هذیان و fusty ارزش های کنفوسیوسی,” او اضافه شده است. “البته این نوع از بحران فرهنگی اغلب بزرگ تولید هنر و موسیقی پاپ. من فکر می کنم این است که چرا بخشی از پاپ کره جنوبی در حال حاضر مجذوب بقیه جهان است.”

اما Kelts گفت: علاوه بر چراغ های روشن و درخشان, رنگ, پاپ ستاره شدن یک طرف تاریک.

“کره جنوبی ممکن است یک محل عالی برای هنر و سرگرمی است اما یک مکان ترسناک و اگر شما یک مرد جوان و جذاب ستاره پاپ.”

و کره جنوبی صنعت سرگرمی باید مشتاق برای جلوگیری از برخی از افراطی حوادث است که باید نهفته starlets در ژاپن است.

در سال 2016 ژاپنی, ستاره پاپ Mayu Tomita ضربات چاقو کشته شده 60 بار در قفسه سینه و گردن توسط یک فن که احساس او تا به حال نادیده گرفته و اظهارات از عشق. Tomita که جان سالم به در برد حمله گزارش شده بود تهدیدات ساخته شده توسط مهاجم خود را به پلیس اما او نگرانی های نادیده گرفته شده بود.

دو سال قبل دو تن از اعضای بسیار محبوب ژاپنی تمام گروه AKB48 شد چاقو در یک “دست دادن رویداد” برای طرفداران.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

ایندکسر